مجله تاپ‌ناز‌

جذب دختر | 3 راز برای جذب دختر دلخواه و دانستنی های برای به دست آوردن عشق دختر

عشق

جذب دختر دلخواه با روش هایی خاص باید صورت بگیرد و چنانچه مرتکب اشتباهی شوید از هدف خود دور می شوید.

با این سه راز می توانید دل دختر دلخواهتان را به دست آورید و قلبش را تسخیر کنید:

۱- آن چیزی که دختران خواهان آن میباشند چیزی نیست جـز عـشق ورزی و رمانتیک بودن.

اگر شما خواهان دختری هسـتـیـد، بـایـد نـیازهایش را نیز بر آورده سازید. برخی از مردان با شنیدن واژه رمانتیک وحشت زده می گـردنــد. اما نـــیازی نیست زیاد به مغز خود فشار وارد آورید و یا وقت و انــرژی فراوانی برای رمانتیک بودن صرف کنـید. اغلب اوقات رمـانـتـیـــک بودن به مفهوم این میباشد که توجهی که یک دختر خواهان آن میباشد به وی ارزانی دارید. وی تنها میخواهد مطمئن گردد که دختر شماره یک زندگی شما است و آنکه شیرین ترین، جذاب ترین، و شگفت انگیز ترین زن در قلب شما میباشد. اگر تنها قادر باشید راههایی برای تقویت پیوسته این باورها بیابید، نه تنها قادر به مجذوب ساختن دختر مورد علاقه خود خواهید بود، بلکه خواهید توانست آن دختر را برای همیشه در کنار خود حفظ کنید. اکنون واقعا رمانتیک بودن دشوار میباشد؟ خیر، تنها کاری که باید انجام دهید آن است که:

همچنین : 7 راه برای جذب کردن زن مورد علاقه

* از وی بپرسید که روز خود را چگونه گذرانیده است.

* برایش بادداشتی بگذارید و در آن بنویسید که وی در خاطر شما میباشد و در قلب شما جای دارد.

* هرگاه برای شما غذای خانگی تهیه کرد، به وی بگویید که چه سوپ خوشمزه ای شده و آنکه وی بهترین آشپز میباشد.

جذب دختر

جذب دختر با روش های علمی

۲- به وی نشان دهید که اهمیت میدهید:

* و هر کاری را که در آن مهارت دارید را به وی آموزش دهید. خلاصه آنکه تنها راه حل را ارائه ندهید و به اندازه ای صبور باشید که راه حلها را برای وی توضیح و آموزش دهید. حتی اگر آموزش آنها دشوار باشد. اغلب مردان آنقدر بی حوصله و ناشکیبا هستند که حتی حاضر به نشان دادن چگونگی انجام عملی نمیباشند. بنابراین با متفاوت و استثنایی بودن قلب وی را فتح کنید.

۳- زنان عاشق مردانی هستند که همزمان هم به آنها وابستگی و هم استقلال فردی داشته باشند.

همسرتان از اینکه شما در ضمن آنکه در دنیای خودتان زندگی نموده و استقلال خود را دارید، رابطه تان را نیز حفظ میکنید، مورد ستایش قرار میدهد. بنابراین شما برای مجذوب ساختن دختر رویاهایتان در هنگام گام نهادن در رابطه نباید استقلال فردی و هویت خود را از دست بدهید. علم و آگاهی قدرت محسوب میگردد؛ هر اندازه که شما در مورد طرز تفکر دختران و علل رفتار آنان آگاهی کسب کنید بیشتر در متقاعد ساختن و خوشبخت نمودن آنان موفق خواهید بود. نکته مهم آن که:

هر قدر شما عشقی را که یک دختر برای شما قائل است بیشتر ارج نهاده و محترم بشمارید، به همان اندازه آن دختر نیز خواسته های شما را بیشتر برآورده میسازد.

نکات فوق را با کمال صداقت اجرا کنید نه با دورنگی.

اما اگر موفق شدید که دختر دلخواه را جذب کنید باید در قرار اول به این موارد دقت کنید:

جذب دختر

جذب دختر دلخواه چگونه انجام می شود؟

 دانستنی های مهم اولین قرار ملاقات 

باید اعتماد به نفس داشته باشید

در قرار ملاقات اول ممکن است مقداری عصبی و نگران باشد ولی باید سعی کنید که اعتماد به نفس خود را بالا نگه دارد.

هنگام صحبت کردن با طرف مقابل خود باید آرامش خود را حفظ کنید و موضوعاتی را برای صحبت انتخاب کنید که هم نسبت به آنها حس راحتی می کنید و هم اطلاعات شما در آن موارد کامل است. اما باید مراقب باشید که زیاده روی نکنید. به عنون مثال شاید کسی دوست ندارد در مورد کتابی که تنعا شما به آن علاقه مند هستید، ساعت ها حرف بشنود. پس اعدال را در هر کاری باید رعایت کنید.

شاید این ساده باشد اما انتخاب فردی که مشترکات زیادی با شما داشته باشد، اضلا کاری ساده نیست. اما در هر شرایطی باید سعی کنید که خود واقعی تان باشید و هیچ وقت به غیر خود تظاهر نکنید.

به او خیره شوید

قرار ملاقات اول فرصتی خوب برای شناخت و جذب کردن طرف مقابل است، پس شما باید تمام تمرکز را به او بدهید. از او در مورد خودش سوال کنید و سوالات او را با حوصله پاسخ دهید و به شدت از نگاه کردن مدام به موبایل یا اطراف خود بپرهیزید. در غیر این صورت طرف مقابل احساس می کند که برای شما بی اهمیت است.

جذب دختر

 نحوه جذب دختر دلخواه

ساده باشید

اگر برای نخستین بار می خواهید فردی را به مکانی دعوت کنید، به شما پیشنهاد می کنیم که آن مکان را به خوبی بشناسید و از کیفیت فضا و یا غذاهایی که سرو می شود اطمینان داشته باشید تا شرمنده طرف مقابل نشوید. مکان قرار ملاقات باید برای هر دوی شما مناسب و راحت باشد. مثلا اگر رستورانی را انتخاب کرده اید که به شما نزدیک است و راحت و بدون ترافیک می توانید به آنجا بروید، باید به فکر طرف مقابل هم باشید تا در رسیدن به آنجا دچار مشکل نشوید.

این نکته را هم باید بگوییم که اگر قرار ملاقات اول و دوم در اواسط هفته بوده، حتما قرار سوم را در تعطیلات آخر هفته بگذارید زیرا ممکن است این  سوتفاهم برای طرف مقابل به وجود آید که شما آخر هفته ها سرتان به کار خودتان یا با دوستان گرم است و او را فراموش کرده اید.

آماده باشید

دیدار اول بیشترین تاثیر را بر طرف مقابل می گذارد و این همان نگاه اول برداشت های زیادی از شما و شخیصت شما خواهد کرد. مثلا اگر با ظاهری خواب آلود و خسته سر قرار می روید، این فکر را در ذهن او تداعی می کنید که به این رابطه اهمیت زیادی نمی دهید و طرف مقابل شما آنقدر برای شما ارزش ندارد که کمی بیشتر به خود برسید. پس باید سعی کنید به ظاهر خود اهمیت دهید. اگر موهای شما بلند و بهم ریخته است، به آرایشگاه بروید و موها را مرتب کنید یا تمیزترین و شیک ترین لباس ها را به تن کنید.

باید به دندان های خود توجه کنید که کثیف نباشند و یا دهان شما بو ندهد، ناخن ها را هم فراموش نکنید. حتی سعی کنید که مقداری زودتر از ساعت مقرر سر قرار خود حاضر شوید، در این صورت وقت کافی دارید که یک بار دیگر خود را در آینه ببینید و از زیبایی تان اطمینان حاصل کنید. در هنگام سفارش غذا هم بهتر است غذایی را سفارش دهید که قبلا آن را تست کرده باشید.

از دیگران در مورد تیپ خود بپرسید

اگر نسبت به ظاهر خود شک دارد پس بهتر است نظر دیگران را راجع به تیپ خود بپرسید. از آنها باید بپرسید که در مورد تیپ شما چه فکری می کنند و یا چه پیشنهادهای بهتری برای جذاب تر شدن شما دارند. این کار زوایه دید شما را بیشتر می کند و تغییر می دهد، در نتیجه می توانید تصمیم بهتری بگیرید و زیباتر شوید.

صورت حساب را  شما پرداخت کنید

اگر نخستین بار است که با یک دختر ملاقات می کنید، حتما موقع حساب کردن، شما باید پیش قدم شوید. این کار شما تاثیر مثبت زیادی بر طرف مقابل شما می شود. پس اگر می خواهید که رابطه خود را ادامه دهید باید صورتحساب را پرداخت کنید.

مطالب مشابه را ببینید!