مجله تاپ‌ناز‌

4 مدل مبل تختخواب شو 2022 آرا سوفا مناسب برای منزل و محل کار

وسایل چند کاره از جمله وسایل محبوب بین همه است چرا که با پرداخت یک بار هزینه وسیله ای داریم که دو یا سه کاربری برای ما دارد که با توجه به هزینه های بالای این روزها خرید وسایل چند کاره بسیار به صرفه تر است در این بین اگر فضای محدودی هم داشته باشیم که دیگر نو علی نور است و خرید وسایل چند کاره برای ما بهترین گزینه است. امروزه اسم مبلمان تخت شو یا تختخواب شو را زیاد شنیده ایم. مبل تخت شو از جمله وسایل چند کاره پر کاربرد است که کار خیلی ها را راحت کرده به جهت امکان تخت شدنش و همینطور باکسی که زیر نشیمن مبل طراحی شده است احتیاج و کمبود ما به فضا را تا حد زیادی رفع میکند و همینطور به هنگام خواب برای خود یا مهمان میتواند به تخت خوابی بی نقص تبدیل شوند و نیاز ما به خرید تختخواب را هم بر طرف میکند. یکی از موارد استفاده مبل تختخواب شو در ویلا یا خانه ای در شهر دیگر است که ممکن است در سال کمتر است 5 بار به آنجا بروید. وقتی ویلا یا خانه ای در شهر دیگر دارید نیاز است که آنجا را نیز تجهیز کنید تا مناسب زندگی شود از طرفی چون به طور مداوم آنجا نیستید هزینه کردن برای خرید تخت و مبل و روتختی،  تخت مهمان و .. تا مقدار زیادی سنگین تمام میشود از این رو خرید مبل تختخواب شو بهترین گزینه است چراکه در طول روز به صورت مبلی کاربردی و در شب و هنگام خواب به صورت یک تخت راحت است. در میان برند های خیلی مطرح و خوبی که در زمینه مبل تخت شو فعالیت میکنند مثل آمازون، دیجی کالا، سایت ترب و شرکت مبل تختخواب شو آرا سوفا  که یکی از با سابقه ترین برند های تولید کننده و صادر کننده مبلمان است که با بیش از 16 سال سابقه تولید در این حوزه توانسته سلیقه مشتری و ذائقه آن را به خوبی شناخته و طبق سلیقه مشتریان خود محصولاتش را طراحی میکند.

ما قصد داریم در این مقاله 4 مدل از محبوب ترین و جدیدترین محصولات آرا سوفا را به شما معرفی کنیم اگر قصد خرید مبل تخت شو را دارید یا اینکه علاقه ای به این حوزه دارید خواندن این مقاله را از دست ندهید.

آرا سوفا هم اکنون بیش ا ز50 مدل متنوع مبل تخت شو دارد که شامل انواع مبل ال تختخواب شو، انواع مبل راحتی تختخواب شو، انواع مبلمان تختخواب شو هتلی و بیمارستانی از نمونه کارهای متنوع آرا سوفا می باشد.

مبل تختخواب شو

مبل b19np:

کاناپه  b19np از محبوب ترین و پر فروش ترین محصولات تولیدی آرا سوفا است این کاناپه با ظرفیت 3 نفر نشیمن، حتی اگر افراد جثه کوچکی داشته باشند تا 4 نفر نشیمن هم ظرفیت دارد. این مبل تخت شو است و مکانیزم آن  به طوری است که پشتی مبل صاف میشود و به حالت تخت مبدل میشود و همینطور یه باکس خیلی جا دار هم در زیر مبل تعبیه شده که شما میتوانید بسیاری از وسایلی که در خانه جایی برای آن ها ندارید را زیر مبلتان پنهان کنید. کلاف این مبل تماما فلز و بسیار با کیفیت است و تشک استفاده شده برای قسمت نشیمن مبل تشک طبی است که با فوم سرد و گرمی که در بازار مبلمان زیاد به گوش میخورد زمین تا آسمان متفاوت است .

مبل تختخواب شو

کاناپه g25 :

مدل پر فروش بعدی برند آرا سوفا مدل g25 است که جزو اولین طراحی های انحصاری آرا سوفا است که  رفته رفته با گذشت زمان و با توجه به سلیقه و ذائقه مشتری دست خوش تغییرات شده و رو به بهتر شدم گام برداشته و به اینجا رسیده است. این مدل بسیار زیبا و فانتزی را هیچ جایی به غیر از فروشگاه آرا سوفا پیدا نخواهید کرد چرا که طراحی خود طراحان مجموعه است.

این کاناپه هم ظرفیت تا 4 نفر نشیمن را دارد زیر آن باکس جا داری تعبیه شده است. این مبل زیبا در حالت تخت، به تخت خواب دو نفره تبدیل میشود.  اسکلت این مبل هم مانند تمام کار های تولیدی آرا سوفا از فلز بسیار با دوام ساخته شده است.

مبل تختخواب شو

کاناپه تخت شو v22:

 این کاناپه از جدیدترین کاناپه های طراحی شده توسط آرا سوفا است که طرفداران زیادی دارد. مدل تخت شدن آن اینگونه است که به جلو کشیده میشود و به یک تخت خواب دو نفره بسیار راحت برای خودتان یا برای اتاق مهمان تبدیل میشود. این مدل از مدل های باکس دار آرا سوفا میباشد. طراحی این مبل هم جدید است و در مدت زمان محدودی از پر طرفدارترین محصولات آرا سوفا قلمداد میشود.

مبل تختخواب شو

ال برقی تخت شو مدل lem22 :

دیگر داشتن یک مبل برقی آرزو یا خیال نیست. محصولات برقی تولیدی مجموعه آرا سوفا این امکان را به شما می دهد که در زمان استراحت پشتی مبل خود یا زیر پای خود را بدون حرکت و کار اضافی با اشاره یک دکمه تغییر دهید.  ال برقی جدید ترین طراحی آرا سوفا است که دارای مکانیزم پشت گردنی برقی است . همینطور میتوانید با استفاده از مبل هم گوشی یا هر وسیله ای رو شارژ کنید. یک بار امتحان این محصول شما را شیفته خود میکند.

مبل تختخواب شو

مطالب مشابه را ببینید!