مجله تاپ‌ناز‌

5 تفریح باورنکردنی در دنیا +عکس

سرگرمی های بسیار زیادی در دنیا وجود دارد و هر فردی به تعدادی از آن ها علاقه بسیار زیاد دارد اما برخی هستند که سرگرمی های عجیبی دارند.

برخی افراد هستند که سرگرمی هایی مجزا از دیگر مردم دارند و بیشتر باعث شگفتی هستند. در این مطلب نگاهی داریم به تعدادی از این سرگرمی های غیر عادی که در نقاط مختلف دنیا وجود دارد.
گاو شدن

 

5 تفریح باورنکردنی در دنیا +عکس

یکی از عجیبترین تفریحاتی که در دنیا وجود دارد و در عین ناباوری بسیاری آن را انجام می دهند تقلید صدای گاو است. این سرگرمی در منقطه ویسکانسین بسیار طرفدار دارد  و سالانه مسابقه ای برای تعیین بهترین مقلد صدای گاو هم برگزار می شود. رواج این مسابقه بیشتر در منطقه های روستایی انگلستان است و مسابقات نیز با حضور گاوها برگزار می شود.
سوار شدن ترن هوایی

 

اخبار,اخبار گوناگون,سرگرمی های جالب

 

ترن هوایی یکی از وسیله های هیجان انگیزی است که می توان از آن به عنوان سرگرمی یاد کرد اما برای یک پیرمرد 78 ساله کمی خطرناک به نظر می رسد. یک پیرمرد 78 ساله که بهترین سرگرمی اش را سوار شدن در ترن هوایی می داند تا به حال 4000 هزار بار آن را امتحان کرده است. او به طور متوسط روزی 90 بار سوار ترن هوایی می شود.
جمع کردن شیشه شیر

 

اخبار,اخبار گوناگون,سرگرمی های جالب
شیشه های شیر شاید به تنهایی جذابیت نداشته باشد اما به مرور زمان و با تغییرهایی که در اندازه و ابعاد آن به وجود می آید برای افرادی که به جمع کردن آن علاقه دارند جذاب می شود. “پاول لوک” یکی از این کلکسیونرها است و تا به حال بیش از 10 هزار شیشه را جمع آوری کرده است.
آقای دوربینی

 

اخبار,اخبار گوناگون,سرگرمی های جالب

 

بیشتر افراد به بازیگری و دیده شدن در تلوزیون علاقه شدیدی دارند ولی عده ای راه های بسیار ساده را برای رسیدن به شهرت تلوزیونی انتخاب می کنند. “پاول یارو” یکی از افرادی است که علاقه بسیار زیادی در به نمایش درآمدن دارد. او در بیشتر مراسم های بزرگ و همچنین برنامه ها به عنوان سیاهی لشگر حضور دارد و همیشه در مقابل دوربین است. البته ما در ایران نیز آقای دوربینی داریم که در بیشتر تصاویر خبری حضور دارد.
بازیگر نقش مرده

 

اخبار,اخبار گوناگون,سرگرمی های جالب
همانطور که گفتیم بازیگری یکی از آرزوهای برزگ افراد مختلف است اما راه بسیار سختی را باید طی کرد.”چاک لمب” کسی است که ساده ترین روش را انتخاب کرد و به عنوان بازیگر نقش مرده ها فعالیت می کند. او بسیار خوب این نقش را بازی می کند به طوری که فیلم های کوتاهی از خودش در شبکه های اجتماعی به نمایش در آورده و میلیون ها بازدید داشته است.

مطالب مشابه را ببینید!