مجله تاپ‌ناز‌

7 نوع عکس یادگاری که باید با نوزاد خود بیندازید + ایده های عکاسی

برای جاودانه کردن لحظات خاص خود می توانید با نوزاد و کودک خود عکس یادگاری بگیرید. در این بخش تاپ ناز 7 نوع عکس یادگاری و ایده عکاسی برای ثبت لحظات خاطره انگیز با کودک را به شما آموزش می دهیم.

7 عکس یادگاری که باید با فرزند بگیرید

عکس یادگاری راهی برای ثبت خاطرات است، مانند فرزند دار شدن، است که اولین لحظات مهم و زیبای زندگی هستند. مشخص کنید که کدام لحظات باید ثبت شوند.

عکس ها راهی برای حفظ لحظات با ارزش هستند. مثلا، اولین ماه یا سال کودک، تولد آن ها، روز نامگذاری یا روزهای عادی که با هم گذرانده اید. در این مقاله، 7 عکس را پیشنهاد می کنیم که باید بیاندازید.

عکس یادگاری با نوزاد

ایده های جالب برای گرفتن عکس یادگاری با نوزاد

چند ایده خوب برای عکس گرفتن یادگاری از کودک

اولین بارهایی که کودک را حمام می کنید و یا او را به آغوش می کشید، لحظات منحصربفردی برای شما در زندگی مب اشد و اگر منتظر اولین فرزند خود هستید و نمی دانید چه عکس هایی از آنها بگیرید، بعضی از توصیه ها را در اینجا به اشتراک می گذاریم.

7 نوع عکسی که باید با نوزاد بگیرید

تصاویر قبل از زایمان

اولین عکسی که باید از نوزاد خود بگیرید قبل از به دنیا آمدن است. لازم است صبر کنید تا آن ها به دنیا بیایند و از آن ها عکس بگیرید، یا از آماده سازی های که برای رسیدن به آن ها انجام داده اید. به عنوان مثال، اولین عکس هایی که از فرزند خود می گیرید، سونوگرافی هایی است که در طول مراقبت های قبل از تولد انجام داده اید، و زمانی که آن ها به شما جنسیت فرزند را می گویند.سپس می توانید از اتاق خواب آینده کودکتان عکس بگیرید، اسباب بازی هایی که منتظر آن ها هستند و زمانی که در شکم شما سپری می کنند.

عکس یادگاری با نوزاد

عکس هایی قبل از زایمان یکی از 7 عکس یادگاری که باید از فرزندتان بگیرید

اطلاعات مربوط به تولد

همچنین می توانید ذهنیتی خوب از زمان تولد نگه دارید و بیان کنید چقدر نوزاد وزن و قد داشته اولین لباسی که می پوشیدند و اولین ملاقاتشان با شما کی و چطور بوده . این نوع تصاویر مشترک نیستند، اما همیشه می توانید مبتکر باشید.

هم چنین برای کسانی که بیش از یک تصویر را دوست دارند، می توانید تولد را ثبت کنید. کسی که ویدیو گرافی دوست دارد می تواند لحظه ای را که بچه آن ها وارد دنیا می شود را ثبت کند. اگر تولد در منزل اتفاق بیفتد، انجام این ایده آسان خواهد بود؛ با این حال، اگر در یک مرکز پزشکی انجام شود، باید بپرسید که آیا این کار مجاز است یا خیر .

عکس یادگاری با نوزاد

بهترین عکس یادگاری را از فرزندتان بگیرید

عکس های خانوادگی یکی از بهترین ثبت لحظات یادگاری

عکس های خانوادگی با کودک

هر عضو خانواده یک عکس از جدیدترین جمع را می خواهد. می توانید تصاویر گروهی، جداگانه و یا بخش های مختلف خانواده را عکس بگیرید. بعضی از مادران اغلب کودک را با خواهر و برادرهایش عکس می گیرند،برخی دیگری با خاله ها و دایی ها، یکی با پدربزرگ و مادربزرگ و البته چیزی که نمی توانید فراموش کنید، تصویر مادر و پدر با نوزاد جدید است.

خانواده مهم ترین چیز است ! اینها می توانند ارزشمندترین خاطراتی از زمانی که نوزاد برای اولین بار با خانواده آشنا می شود باشند. شما باید این تصاویر را لحظه ای که شادی روی چهره همه هنگام ملاقات با کودک است بگیرید.

عکس یادگاری با نوزاد

عکس خانوادگی یکی از مهم ترین تصاویر که باید از فرزندتان بگیرید

جزئیات:خاطرات برای همیشه

چیزی که نوزادان را جذابترین موجود روی کره زمین می سازد این است که آن ها چقدر کوچک هستند. هر قسمت از آن ها قابل ستایش است، از بینی تا پای کوچکشان. این جزئیات را با گرفتن عکس ثبت کنید. این خاطرات را همانطور که برای اولین بار به آن ها نگاه کردید حفظ کنید، زمانی که آن ها به سختی چشم هایشان را باز کردند و برای اولین بار دست شما را با انگشتان کوچکشان گرفتند.

عکس یادگاری با نوزاد

با گرفتن این 7 عکس خاطره سازی کنید

عکس یادگاری از رشد کودک

ثبت تصاویر در حین رشد 

این یکی از 7 عکسی است که باید از نوزادتان بگیرید:نشان دهید چگونه کودکان در طول زمان در حال تغییر و رشد هستند. می توانید تصمیم بگیرید که عکسی از آن ها در همان موقعیت و هر ماه یا سال بگیرید. می توانید آن ها را در 6 سالگی تصور کنید ؟

عکس یادگاری با نوزاد

ثبت عکس های یادگاری از تولد تا بزرگسالی

تفاوت های عکس های یادگاری از روز تولد تا بزرگسالی کودک

حالات و ژست نوزادان

مثل همه انسان ها، هر نوزاد حالات و ژست خودش را دارد. وقتی آن ها به طرز عجیبی زبان خود را بیرون می آورند، وقتی اخم می کنند، شاید وقتی که بی اختیار می خندند و یا صورت عصبانی دارند.این لحظات را ثبت کنید چون قطعا زمانی که بزرگ تر می شوند آن ها را به خنده می اندازند و پر از گرما ، عشق خواهند شد.

عکس یادگاری با نوزاد

ژست نوزادان یکی از مهم ترین عکس های یادگاری

خاطره سازی با گرفتن عکس یادگاری از کارهای اولیه نوزاد

اولین بار

اولین بار ! اینها عکس هایی هستند که شما باید در آلبوم عکس داشته باشید. اولین بار که گام بر می دارد ، دندان در می آورند ، چهار دست و پا می رود ، اولین باری که پارک می روید ، بستنی می خورند .

عکس یادگاری با نوزاد

ثبت عکس یادگاری از اولین کارهای نوزاد

انعکاس

مهم ترین قسمت تمام عکس های نوزاد مکان، دوربین یا دانستن این که کدام زاویه آن ها را می گیرید، نیست، اما یادبگیرید لحظات جادویی و احساسی را عکس بگیرید و هرگز اجازه ندهید خلاقیت تان از بین برود.

عکس یادگاری با نوزاد

7 عکس یادگاری که باید از نوزادتان داشته باشید

این تصاویر را از نوزادتان بگیرید و از آن لذت ببرید. مامان، زود باش ! آن ها را چاپ کنید ، آن ها را قاب کنید و یا آلبوم عکس بسازید. هرچه می خواهی ! مساله این است که وقتی نوزادتان به دنیا می آید، بدون شک، یک تصویر شخصی جدید نیز برای او زاده می شود.

» همچنین بخوانید :

تصاویر دوست داشتنی از نوزادان دختر ناز

هنگام تشنج نوزاد ناشی از تب چه باید کرد؟

مطالب مشابه را ببینید!