سرقت اندام های دختر 8 ساله در کلینیک!

سرقت اندامهای دختر

سرقت اندام های دختر8 ساله در کلینیک!

زمانی که جسد دخترک به انگلستان منتقل شد، آسیب‌شناسان از ربوده شدن اندام‌های داخلی وی خبر دادند.

دختر 8 ساله انگلیسی که بر اثر ابتلا به کم آبی بدن به یک کلینیک درمانی در هند منتقل شده بود، به طرز مرموزی به قتل رسید و اندام‌های داخلی بدنش به سرقت رفت.والدین این دخترک قربانی با رسانه‌ای کردن این خبر جنجالی، می‌خواهند بدانند چه بلایی بر سر اندام‌های گمشده بدن فرزندشان آمده است. «گورکایرن کائور لویال» 8 ساله، روز فروردین 92 بر اثر کم آبی خفیف به یک مرکز درمانی در پنجاب هند منتقل شد، اما پس از این که پزشک مسئول بخش سرنگ حاوی ماده‌ای ناشناس را به وی تزریق کرد، در دم جان باخت.
 
زمانی که پیکر وی را به انگلستان بازگرداندند، آسیب‌شناسان شهر بیرمنگام اعلام کردند تمامی اندام‌های داخلی بدن دخترک، جز چشم‌هایش به طرز اسرارآمیزی ناپدید شده و به سرقت رفته است.به گزارش رسانه‌های انگلیس، خانواده گورکایرن ساعت‌ها پس از مرگ دخترشان در کنار بستر وی حضور داشتند و راضی نشدند جسد وی را تنها بگذارند. بنابراین احتمال این که اندام‌های داخلی بدن وی را در عمل پیوند به دیگران به کار برده باشند، منتفی است.
 
آرمیت کائور لویال، مادر دخترک قربانی در این‌باره گفت: «شدیداً عصبانی هستم. نخستین قدم برای این است که اندام‌های گمشده دخترم به ما بازگردانده شوند و سپس، چنانچه آن‌ها اندام‌های واقعی دخترم باشد، روند قانونی را علیه این کلینیک دنبال می‌کنیم. من خواهان اجرای عدالت هستم.»
این مادر به روزنامه «گاردین» گفت: برای گذراندن تعطیلات برای نخستین بار به همراه دختر و شوهرش به سرزمین مادری شان سفر کرده بودیم که این حادثه شوم در آنجا رخ داد. زمانی که خانواده گورکایرن به کلینیکی محلی در پنجاب رسیدند، پرستاران حاضر در محل بلافاصله به دخترک سرم وصل کردند.
 
گورکایرن برای خرید هدایایی برای دختر عموهایش در حال صحبت با پدر و مادرش بود که ناگهان یکی از دستیاران کادر پزشکی مرکز درمانی با سرنگی در دست وارد اتاق شد.
 
وی بدون آن‌که به سوالات مکرر مادر دخترک درباره ماده موجود در سرنگ پاسخ دهد، تزریق سرنگ را انجام داد و از اتاق خارج شد.بلافاصله پس از تزریق، رنگ از رخسار دخترش پرید و در یک چشم بهم زدن گردنش به سمت عقب خم شد و در حالی که بازوی چپش بالا می‌رفت ناگهان رنگ صورتش سفید و سپس خاکستری شد. دوبار پلک برهم زد، دهانش را باز کرد و جان داد.خانواده دخترک 8 ساله تلاش کردند وی را به بیمارستانی نزدیک منتقل کنند، اما دیگر برای این کار دیر شده بود.
 
این زن گفت: «من مطمئنم آنها فرزندم را به قتل رسانده‌اند تا اندام‌هایش را در بازار سیاه به فروش برسانند. من مطمئنم دخترک معصوم من به قتل رسیده است.»
 
خانواده لویال اعلام کرده‌اند تمامی مدارک پزشکی دخترشان توسط مسئولان کلینیک از بین رفته است. علاوه براین، بلافاصله پس از وقوع این حادثه آنها هزینه هیچ یک از خدمات درمانی از جمله آزمایش خون، تزریق سرم و سرنگ کشنده را از خانواده قربانی‌طلب نکرده‌اند.
 
والدین دخترک که داستان‌های هولناکی درباره خرید و فروش اندام‌های انسان در بازار سیاه هند شنیده بودند، حاضر به ترک پیکر بی‌جان دخترشان نشدند و ابتدا با کالبدشکافی جسد فرزندشان مخالفت کردند.
 
اما بعدتر، مقامات اعلام کردند تنها در صورتی می‌توانند جنازه دخترشان را به انگلستان بازگردانند که معاینات کالبدشکافی در هند انجام گرفته باشد.مسئولان بیمارستان، به والدین دخترک قربانی اطمینان دادند که تنها نمونه‌های کوچکی را از بدن گورکایرن خارج خواهند کرد. اما پس از بازگشت به انگلستان بود که خانواده لویال متوجه شدند داخل بدن فرزندشان کاملاً تخلیه شده و اندام‌های داخلی‌اش سرجایشان نیست.
 
به گزارش «گاردین»، این نخستین جنازه‌ای نیست که از خارج به کشور منتقل می‌شود در حالی که اندام‌های آن به سرقت رفته است.»

نوشته های مشابه