مدل موی زیبای دامادی برای روز عقد و عروسی + تصاویر

باید مدل موی داماد با فرم صورت او متناسب باشد و از بین مدل های جدید روز انتخاب شود تا داماد در زیباترین روز زندگی اش خوش تیپ و زیباتر از همیشه باشد.

بهترین مدل موهای دامادی مد روز برای عقد و عروسی

انتخاب مدل مو می تواند تاثیر زیادی بر استایل داماد داشته باشد و اگر به درستی انتخاب شود می تواند باعث زیبایی داماد در زیباترین روز زندگی اش شود و اگر هم خوب انتخاب نشود باعث می شود که در عکس ها زشت بیفتید. مدل موی داماد باید کلاسیک و ساده باشد و مدل های موی عجیب و غریب و فشن برای داماد مناسب نیست.

مدل مو باید با شک و فرم صورت همخوانی داشته باشد، در این صورت چهره ای ایده ال و متناسب خواهید داشت. داماد نباید در روز عروسی خود مدل موهای بلند داشته باشد، موهای خود را کوتاه کنید و از مدل موهای جدید استفاده کنید.

مدل موی داماد

مدل موی دامادی جدید و شیک

مدل موی داماد

مدل مو مردانه برای داماد

مدل موهای مردان نسبت به زنان تنوع بیشتری دارد و نسبت به چند سال پیش خیلی هم بیشتر شده است و این باعث م شود که شما راحت تر باشد، با مشاهده کردن مدل موهای مختلف می توانید بهترین مدل مو را که با چهره شما هماهنگی دارد را انتخاب کنید.

مدل موهای بغل سفید (دور سفید) و خامه ای بسیار پرطرفدار هستند که برای داماد هم مناسب هستند، نمونه هایی از مدل موهای دامادی مخصوص سال 97 و 98 را در این بخش تاپ ناز مشاهده می کنید.

مدل موی داماد

مدل مو بغل سفید مردانه

در انتخاب مدل مو می توانید از آرایشگر خود کمک بگیرید و در آخر از او بخواهید که به موهای شما ژل و تافت بزند تا به هم نریزند. مدل موی داماد به اندازه مدل موی عروس مهم است و باید سعی کنید بهترین مدل مو را انتخاب کنید.

از آرایشگرتان میتوانید برای انتخاب مدل مو کمک بگیرید و از او بخواهید که از ژل و تافت استفاده کند تا موهایتان تا آخر شب به هم نریزد. مدل موی داماد به اندازه مدل موی عروس مهم است و باید بهترین مدل را برای خود انتخاب کنید.

مدل موی داماد

مدل مو کوتاه دامادی و مدرن و جدید

مدل موی داماد

مدل موهای دامادی جدید و زیبا

مدل موی داماد

زیباترین و شیک ترین مدل مو داماد

مدل موی داماد

مدل مو و ریش دامادی زیبا

مدل موی داماد

مدل مو دامادی کلاسیک و شیک

مدل موی داماد

» همچنین ببینید :

تصاویر جایگاه لوکس عروس و داماد در تالار

جدیدترین مدل موهای شیک مردانه تاپ ناز

مدل ژست عروس و داماد برای عکس گرفتن در آتلیه

عکس های مدل موی بسته عروس

مطالب مشابه را ببینید!