مجله تاپ‌ناز‌

نگاهی بر گرانترین مارک ها معروف عطر

Herm’s 24 Fauborg ، در سال 1995 عنوان عطر زنانه را به خود اختصاص داد و همواره در لیست 10برند برتر گران دنیا جای دارد ، امروزه قیمت آن 1500 دلار است و به دلیل خاصیت براق كنندگی پوست، پس از استفاده پوست صورتتان براق می شود

در این مطلب با 10 برند معروف عطر که جزو گرانترین ها هستند، آشنا می شوید:

10 . Jar Parfums Bolt Of Lightning

بویی لطیف و منحصر به فرد دارد كه نه تنها برای چند ساعت بلكه برای روزها بر روی پوست می ماند اگر كه برای چند روزی قصد حمام رفتن نداشته باشید . این برند با قیمتی در حدود 765 دلار برای تابستان گزینه مناسبی می باشد . اگر كه می خواهید به ندرت و برای اتفاقات و موقعیتهای خاصی از این عطر استفاده كنید ارزش این مقدار هزینه كردن را دارد و می توانید آن را به كلكسیونتان اضافه كنید .

عطر خوشبو
9. Jean Patou’s Joy
با رایحه ای كلاسیك و بی انتها و ماندگار برازنده همه خانمهای پر زرق و برق و مجلل است كه رویهمرفته شخصیت و جذابیت فردی را تغییر می دهد. این عطر در سال 1930 توسط خود جین پاتو كه سازنده این عطر می باشد در فروشگاههای مهم به قیمت 800 دلار عرضه گردید

مارک های معروف عطر , تصویر گرانترین عطر ها
8. Shalini Parfums Shalini
رایحه ای شهوانی دارد كه توصیف كننده عصر مدرن حاضر و مناسب این دوره می باشد . این عطر به توصیف زنان این عصر كه زنانی بی خیال و مستقل هستند می پردازد . به تعداد كم و با قیمت 900 دلار برای هر شیشه عرضه گردید .

مارک های معروف عطر , تصویر گرانترین عطر ها
7. Herm’s 24 Fauborg
در سال 1995 عنوان عطر زنانه را به خود اختصاص داد و همواره در لیست 10برند برتر گران دنیا جای دارد . امروزه قیمت آن 1500 دلار است و به دلیل خاصیت براق كنندگی پوست، پس از استفاده پوست صورتتان براق می شود .

مارک های معروف عطر , تصویر گرانترین عطر ها
6 . D Hardrien Goutal Eau Annick
در سال 1996 با طعمهایی چون طعم ترنج ، ریحان ، گریپ فروت ، لیمو ، لیمو ترش ، نعناع ، نارنگی ، شاه پسند و درختان جنگلی در بازار عرضه گردید . قیمت این عطر 1500 دلار می باشد .

مارک های معروف عطر , تصویر گرانترین عطر ها
5 . Baccarats Les Larmes Sacress De Thebe
این عطر هم جز آن دسته عطرهایی اسنت كه پیدا كردن و خریدنش در بازار سخت است . این عطر تركیبی از كندر و گیاه مر می باشد . قیمتش 1700 دلار است و علاوه بركیفیت و خلوص بالا شكل شیشه اش نیز جذاب است . ( به شكل هرم سه بعدی )

مارک های معروف عطر , تصویر گرانترین عطر ها
4 . Chanel No. 5
این عطر نه تنها گران بلكه به دلیل استقبال فراوان مشتریان بسیار محبوب هم می باشد . اگرچه قیمتی در حدود 1850 دلار دارد ولی بر طبق آمار در هر 30 ثانیه یك عدد از این عطر در دنیا بفروش می رسد . با این حال هنوز یكی از ماركهای محبوب افراد مشهور و افراد طبقه بالای جامعه می باشد.

مارک های معروف عطر , تصویر گرانترین عطر ها
3 . Caron , s Poivre
این عطر هم زنانه است و هم مردانه . در سال 1954 توسط كارون و با قیمت 2000 دلار ساخته شد و به دلیل قیمت بالا و تعداد محدود آدمهایی كه توانایی پرداخت چنین قیمتی را داشتند به تعداد محدود عرضه گردید .

مارک های معروف عطر , تصویر گرانترین عطر ها
2 . Clive Christian No.1
در سال 2001 و 2008 عنوان گرانترین عطر دنیا را از آن خود كرد . در حقیقت این همان عطری است كه كتی هولمز در روز نامزدیش به خود زد و قیمتی باور نكردنی 2150 دلار دارد .

مارک های معروف عطر , تصویر گرانترین عطر ها
1 . Imperial Majesty Clive Christian
در سال 2006 در تحقیق كه فوربس انجام داد به عنوان گرانترین عطر دنیا شناخته شد و بخشی از تجملات افرادی است كه رایحه منحصر این عطر را دوست دارند . اگر با توجه قیمتی بسیار بالایش كه در حدود 215000 دلار می باشد و امروزه می توان با پرداخت چنین هزینه ای یك ماشین خرید بتوانید آن را بخرید و به خانه ببرید یك مزیت بالایی برایتان به ارمغان خواهد آورد.

مارک های معروف عطر , تصویر گرانترین عطر ها

باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه را ببینید!