مجله تاپ‌ناز‌

متن لوح تقدیر | زیباترین چملات برای لوح تقدیر دانش آموزی، دانشجویی، ورزشی و غیره

متن لوح تقدیر

متن لوح تقدیر

در این مطلب متن لوح تقدیر برای موقعیت های مختلف مانند لوح تقدیر دانش آموزیريال متن لوح تقدیر معلم، متن لوح تقدیر ورزشی، متن لوح تقدیر دانشجویی، متن لوح تقدیر هنری، تن لوح تقدیر از استاد و … را آماده کرده ایم.

یکی از هدف های مهم در هر کار و مجموعه ای پیشرفت است و این هدف با تقدیر و تشکر به دست می آید. لوح تقدیر برای تشکر و سپاسگذاری نوشته می شود. لوح تقدیر دارای جملات تشکر آمیز است و لحن رسمی و اداری دارد. بسته به جایگاه مخاطب و فعالیتی که انجام داده است، متن لوح تثدیر متفاوت است. در ادامه این مطلب متن های زیبای برای لوح تقدیر را گردآوری کرده ایم.

متن لوح تقدیر از معلم

معلم گرانقدر / آموزگار ارجمند …
آنچه از بن جان می‌آید آن است که از صمیم قلب از همکاری صادقانه و کوشش خالصانه شما در راستای هدایت و ارشاد این نسل سرافراز، تقدیر و تجلیل نماییم و صمیمانه‌ترین سپاس‌های خود را در سال تحصیلی … به شما فرزانگان عاشقی که شمع وجود گرانقدر خویش را در طبق اخلاص نهاده و نهال نوپای امروز را به امید فردایی شکوفاتر با عصاره جان آبیاری می‌نمایید نثارتان کنم.
آرزومندم ذات اقدس احدیت شما خوبان را که در مسیر تحقق اهداف متعالی مکتب انسان‌ساز اسلام از جان‌مایه می‌گذارید در کنف الطاف خاصه خویش قرار دهد.
از طرف رئیس آموزش و پرورش …

✔✔✔

معلم عزیز …
ای خدای عشق، ای ام الکتاب
ای معلم ای سراسر آفتاب
در کتاب دل نویسم با مداد
ای معلم روز تو تبریک باد
ای روشنی بخش دل‌ها
به راستی که تو بعد از خداوند «علم الانسان ما لم یعلم» هستی. چگونه می‌توان تو را ستود و تو را سرود که تو خود سرود قافله تمدن هستی.
هزاران گل سرخ تقدیم به معلم عزیزم که به من درس صبر و وفاداری آموخت و مرا در سرزمین دانش بارور ساخت.
روزت مبارک

✔✔✔

متن لوح تقدیر ورزشی

جناب آقای / سرکار خانم …
بدین وسیله از مساعی و کوشش‌های بی‌دریغ جنابعالی در برگزاری باشکوه مسابقات بین‌المللی … جام … که در سال … در تهران برگزار گردید، قدردانی و تشکر می‌نماید .
امید است با اتکال به درگاه خداوند متعال در کلیه شئون زندگی به ویژه پیش‌برد و گسترش ورزش … موفق ومؤید باشید.
رئیس فدراسیون … جمهوری اسلامی ایران

✔✔✔

جناب آقای / سرکار خانم …
اینک که با استعانت از درگاه خدواند متعال و در پرتو تعلیمات ارزنده مربیان و تلاش و کوشش خود در سال …. مقام … رشته فوتبال را در مسابقات قهرمانی … احراز نموده‌اید، به دریافت این حکم نایل می‌شوید. امید است با یاری جستن از الطاف الهی، همواره نمونه بارز از یک جوان ورزشکار با ایمان باشید.
مدیر تربیت بدنی شهر …

✔✔✔

سازمان تربیت بدنی جمهوری اسلامی ایران
فدراسیون …
نظر به اینکه جناب آقای / سرکار خانم … از استان … در مسابقات قهرمانی … سال … کشور که در رده سنی … برگزار گردید، شرکت کرده و مقام … را احراز نموده‌اند، لذا به دریافت این حکم مفتخر می‌گردند.
امیدواریم این موفقیت سرآغازی برای پیشرفت‌های آتی باشد.
رئیس فدراسیون …

حتما بخوانید : نوشتن نامه اداری | نحوه نوشتن نامه اداری به همراه نمونه نامه اداری رسمی

متن لوح تقدیر همکار

جناب آقای / سرکار خانم …
امروز که با تلاش همه همکاران، شرکت … موفق به کسب مقام اول و دریافت … سازمانی گردیده است، بر خود لازم می‌دانم از مشارکت و همدلی جنابعالی و خانواده محترمتان در دستیابی به این افتخار ماندگار تشکر و قدردانی نمایم.
ایفای نقش محوری در توسعه صنعتی، اقتصادی و اجتماعی کشور مأموریتی است بزرگ که بایستی در راستای اجرای آن، همه همکاران بر عهد خود در ارتقای سطح تعالی و ارائه الگویی ملی همچنان پایدار و مصمم باقی مانده تا در آینده‌ای نه چندان دور، چشم انداز شرکت مبنی بر تبدیل شدن به سازمانی جهان‌تراز را جامه عمل بپوشانیم.
همواره موفق و سربلند باشید
رئیس شرکت …

متن لوح تقدیر دانش آموزی

دانش آموز عزیز …
تلاش ارزشمند و تحسین برانگیز جنابعالی در راهیابی به مرحله … مسابقات … در رشته … و کسب رتبه … قابل تقدیر و تشکر شایان است.
از خداوند متعال سعادت و سلامت روزافزون شما را خواستاریم.
رئیس آموزش و پرورش …

✔✔✔

پیروزی، پرشی دارد به اندازه عشق
دانش آموز عزیز خانم / آقای … از آموزشگاه …
با عرض تحیت و احترام
خبر مسرت بخش، همواره دل را شاد و لحظه‌ها را ماندگار می‌سازد، و اینک خبر شادمانه موفقیت شما نیز مایه مباهات است.
آری، دستان پرتوان و عزم استوار بار دگر حدیث پرافتخار پیروزی را می‌سراید و امروز را برای فردایی بهتر و سازنده آماده می‌سازد.
کسب رتبه … در مسابقه … سال تحصیلی … را تبریک عرض می‌نماییم و برایتان از خداوند مهربان دلی ازجنس بلور، به رنگ آسمان و وسعت دریا خواستاریم.
شمع وجودتان تابنده و نورانیت دلتان پاینده
از طرف سرپرست آموزش و پرورش …

✔✔✔

دانش‌آموز محترم، سرکار خانم / جناب آقای …
پیک خوش خبر آواز سرداد و خبر آورد از پیوندی نو
پیوندی بین کانون و مدرسه و دست‌های مدرسه در دست‌های کانون گره خورد تا غنچه‌های دبستانی در سایه بازی و سرگرمی، شعرخوانی و قصه‌گویی، فیلم و نمایش، رقابت و مسابقه، نقاشی وسفالگری و غیره علم بیاموزند.
بدین وسیله از زحمات بی دریغ و دلسوزانه شما در اجرای طرح کانون مدرسه کمال تقدیر و تشکر به عمل آمده و توفیق روزافزون شما را از درگاه خداوند متعال خواستاریم.
مدیر آموزشگاه …

✔✔✔

متن لوح تقدیر دانشجویی

دانشجوی عزیز، جناب آقای / سرکار خانم … رشته …
چشمانت آسمانی است صاف و نه ابرآلود، دلت غنچه ای است در شگفتن و نه در تنگنا، قلبت دریایی است در عمق و نه در کف، تو فراتر از آنی که با طبیعت در ترازوی مقایسه درآیی، تو آغازی، شروع یک خط، ادامه یک راه، ادامه یک خط تا بی‌نهایت، تو همانی که دیگر مسافران پشت سرت هستند .
در این مقطع حساس، از رهنمون بزرگان بی بهره نباش، چون عقاب باش در تیزپروازی و تیزبینی، سرو باش اما با ثمر و سایه‌گستر فراتر از میز دانشگاه بنشین تو خلیفه خدای متعال هستی.
حضور سبز شما فرهیخته دانشجوی گرامی را در نمایشگاه دستاوردهای دانشجویی پاس می‌داریم.
معاونت هماهنگی و امور دانشجویی دانشگاه …

✔✔✔

جسم ما هیچ است جان معنا بود
با پژوهش جان ما برنا بود
دانشجوی عزیز خانم / آقای … از دانشگاه …
امواج مهر، عاطفه و عشق از دریای احساس شما برساحل دل ادب دوستان نشست و گلواژه‌های زیبا و دلنشینتان فضای ادبی ارزشمندی را فراهم نمود و بار دیگر وجود ذوق سلیم و طبع روان را درنسل آینده به اثبات رساند.
بدین وسیله کسب رتبه … را در رشته … به شما تبریک می‌گوییم و آینده‌ای روشن، قلمی رسا و اندیشه‌ای ژرف برایتان خواستاریم.
دبیر جشنواره دانشجویی ..

متن لوح تقدیر از استاد

استاد فرهیخته و فرزانه، جناب آقای دکتر / سرکار خانم دکتر …
همه پیشرفت‌های معنوی و مادی بشر ریشه در تربیت افراد دارد که از منبع زلال ایمان، معرفت، تعهد و ایثار سیراب می‌شوند.
از این منظر کشور وامدار همه استادانی است که بحق چراغ هدایت بشریت را به تأسی از پیامبر اعظم ( ص ) روشن و فروزان نگاه داشته اند.
با فرا رسیدن روز … فرصت را مغتنم شمرده، در کمال ادب و ارادت این لوح تقدیر تقدیم محضر عالمانه و اندیشمندانه شما می‌گردد.
از حضرت علیم آرزو دارد همواره در کسوت شریف استاد … با کلام نافذ و عزم راسخ و با تولید علم و دانش و پژوهش جهت آینده‌سازان این مرز و بوم با سرافرازی برای نیل به زندگی سعادتمندانه دنیوی و رستگاری اخروی کوشا و پویا باشید.
از طرف رئیس دانشگاه …

✔✔✔

متن لوح تقدیر هنری

هنرمند گرامی سرکار خانم / جناب آقای …
با سلام و احترام
به گواه شواهد تاریخی، ایران مهد هنر و تمدن است که سهم بسزایی در شکل‌گیری تمدن بشری داشته است. حضور هنرمندانی از این سرزمین گامی جدی و موثری برای شناساندن هنر ارزشمند چند هزار ساله ایران اسلامی است. بدین وسیله ضمن قدردانی از مشارکت شایسته جناب عالی در مسابقه هنری … در سال … که با عرضه آثار فاخر هنری زمینه ساز آشنایی بیشتر بازدید کنندگان را با هنر نمودید لازم است مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام داشته، از درگاه احدیت توفیقات روز افزون شما هنرمند گرانقدر را مسئلت نمایم.
ستاد برگزاری مسابقات هنری …

✔✔✔

هنرمند بزرگوار جناب آقای / سرکار خانم …
با سلام و تحیات
به پاس خدمات ارزشمند جناب عالی در پشتیبانی از فعالیت‌های هنری … در آن حوزه و کسب رتبه شایسته تقدیر در میان ارائه کنندگان هنر در مسابقات سراسری … درسال … از شما صمیمانه تقدیر و تشکر می‌نماییم.
توفیق روزافزون همراه با سلامتی و سعادتمندی شما را از درگاه پروردگار مسئلت داریم. امید است تلاش‌های خالصانه شما و همکاران محترمتان مورد پذیرش درگاه خداوند قرار گیرد.
ستاد برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری …

مطالب مشابه را ببینید!