بازیگری زنی که با 18 مرد رابطه نامشروع داشته است!!!

شبکه منوتو

جام فرهنگی:

شبکه من وتو در یکی از برنامه های خود بازیگر زن 79 ساله ی فرانسوی را که در طول زندگی خود تجربه رابطه عاشقانه با 18 مرد را داشته است سوژه خبری خود قرار داد.

شبکه من وتو طی گزارشی 15 دقیقه ای  زندگی “برژیت باردو”،این بازیگر فاسد دنیای هالیوود را مورد بررسی قرار داده و از وی به عنوان الهه روابط نامشروع در دهه50 میلادی یاد کرد.

 

در این گزارش زندگینامه این بازیگر از دوران کودکی تا شیوه ورودش به عرصه بازیگری به نمایش گذاشته شد و در خلال این گزارش به رابطه وی با 4 نفر از 18 مردی که وی با آنها در ارتباط بود، پرداخته شد.

شبکه من وتو رابطه عاشقانه و شیوه لباس پوشیدن برژِیت باردو را علت شهرت وی در جهان بیان کرد.

در پایان این مستند که با نام دوستاره برای دو نسل از این بازیگر یاد شده بود مجری برنامه در خصوص وی گفت:” جای تعجب نیست که تصویر او به عنوان ماریان، سمبل آزادی در فرانسه پذیرفته شده است و او احتمالا بیشتر از هر فرد دیگری در مشهور شدن کشورش نقش داشته است.”

با توجه به سخنان تهیه کننده یکی از برنامه های شبکه من وتو در خصوص پخش کردن زندگینامه بازیگران خارجی برای الگو سازی جوانان ایرانی می توان این طور برداشت کرد که شبکه من وتو با پخش چنین مستندهایی سعی در به انحراف کشاندن جوانان ایرانی دارد چرا که زنی به نام برژیت باردو که از او به عنوان الهه روابط نامشروع یاد می شود زندگی پر از تباهی و انحراف داشته است.

این بازیگر زن به دلیل ارتباط های نامشروع بسیار زیاد و بازی در فیلم های مبتذل  دچار افسردگی شده تا جایی که چندین بار دست به خود کشی زده است که با به موقع رسیدن مسئول برنامه هایش از مرگ جان سالم به در برد.

همچنین این بازیگر زن که در سن 40 سالگی از دوران بازیگری کناره گیری کرده و زندگی خود را با حیوانات می گذارند در خصوص زمان بازیگریش گفته است:” جوانی و زیبایی‌ام را به مردان بخشیدم، حال دانایی و تجاربم را به حیوانات می‌دهم.”

برژیت باردو چهار بار ازدواج کرده و بر اساس کتاب خودش، با مردان متعددی رابطهٔ عاشقانه داشته است.

وی طی سالهای 1950 تا 1970با مردانی به نام های: ژان لویی ترنتینیان ،ژیلبر بکو،راف والون، ساشا دیستل، سامی فره، باب زگوری، سرژ گنزبورگ، پاتریک ژیل، نینو فره، فرانسوا سور، کریستیان کال، لوران ورژز، میرکو بروزک ،آلن بوگرن – دوبورگ رابطه داشته و با روژه وادیم، ژاک شریه، گونتر ساش،برنار دورمال نیز ازدواج کرده است .

شایان ذکر است این تنها تعدادی از روابط این بازیگر فاسد با مردان است.

وی از دههٔ ۱۹۹۰ میلادی با صراحت به انتقاد از سیاست‌های دولت فرانسه در قبال پدیدهٔ مهاجرت، اختلاط نژادی، حقوق همجنسگرایان و مسلمانان فرانسه پرداخت که برایش مشکلات قانونی به‌همراه داشت. باردو در سال ۲۰۰۸ برای پنجمین بار به اتهام توهین به جمعیت مسلمان فرانسه محاکمه شد. او هم‌زمان با عید قربان در نامه‌ای به نیکلا سارکوزی (وزیر کشور وقت فرانسه) نوشته بود که از حضور و تأثیر مسلمانان در کشورش خسته شده‌است و آن‌ها را باعث ویرانی فرانسه می‌داند. او در این نامه از قربانی کردن گوسفندان و دیگر احشام در مراسم عید قربان انتقاد کرده و نوشته بود فرانسه را کسانی اشغال کرده‌اند که گوسفندان را قتل عام می‌کنند، علیه همجنس‌گرایان کتاب منتشر می‌کنند و مهاجرت غیرقانونی و بیکاری را رواج می‌دهند. در نهایت دادگاه بریژیت باردو را به اتهام توهین به مسلمانان به پرداخت ۲۴۰۰۰ دلار جریمه محکوم کرد.

جای تعجب نیست که چنین فرد فاسدی عنوان سمبل آزدی فرانسه را به خود اختصاص دهد و همچنین باید از مسئولان شبکه من وتو پرسید که آیا این بازیگر فاسد باید الگوی جوانان ایرانی ما شوند؟ ودر صورت مثبت بودن پاسح شبکه باید پرسید که کدام بخش از زندگی این زن فاسد باید الگوی جوانان ایرانی شود؟

مطالب مشابه را ببینید!