زوج های سینمایی که پس از سالها از هم جدا شدند

زوج های سینمایی که پس از سالها از هم جدا شدند
زوج های سینمایی که پس از سالها از هم جدا شدند
برای خیلی ها جدا شدن مایکل داگلاس 68 ساله و کاترین زتا جونز 43 ساله بعد از 13 سال زندگی مشترک سورپرایز بزرگی بود. ولی تصمیم آنها نشانه دیگری بر روند رو به رشدی است….
مایکل داگلاس و کاتری زتاجونزبرای خیلی ها جدا شدن مایکل داگلاس 68 ساله و کاترین زتا جونز 43 ساله بعد از 13 سال زندگی مشترک سورپرایز بزرگی بود. ولی تصمیم آنها نشانه دیگری بر روند رو به رشدی است که در میان ستاره ها به راه افتاده است. بنابر تحقیق مرکز ملی تحقیقات خانواده ازدواج در آمریکا در سال 2013، یکی از هر چهار مطلقه بالای 50 سال دارد، نرخی که از سال 1990 تابحال دوبرابر شده است. در اینجا به چند زوج هنری معروفی که پس از سال ها زناشویی از هم جدا شدند، اشاره می کنیم:
مورگان فریمن و میرنا کالی-لی
مورگان فریمن در سال 2007، در سن 70 سالگی، پس از 26 سال زندگی مشترک با همسرش میرنا کالی-لی، طراح لباس تئاتر و سینما، از او جدا شد. طلاق آنها در سال 2010 نهایی شد. خوشبختانه تحقیقات نشان می دهند که طلاق در سال های پیری تأثیر منفی زیادی بر سلامت فرد در مقایسه با سال های جوانی اش ندارد.رابرت ردفورد و لولا وان واگنن
رابرت و لولا 27 سال قبل از آنکه رابرت مشهور و ثروتمند شود، با هم زندگی کردند. رابرت ادعا می کند که در سال 1958 که آنها ازدواج کردند 300 دلار بیشتر نداشت. او می گوید تصمیم آنها برای طلاق در سال 1985 توافقی بود. یک دلیل اینکه افراد در سنین بالا تصمیم به طلاق می گیرند استطاعت مالی آنهاست.

جری لوئیس و پتی
بعد از 36 سال زناشویی و 6 فرزند، جری لوئیس، کمدین معروف همسرش را بخاطر خانمی که 24 سال از خودش کوچکتر بود ترک کرد. او مدت کوتاهی پس از نهایی شدن طلاقش با این خانم که نامش ساندی پیتنیک بود ازدواج کرد. روانشناسان می گویند آنهایی که خیلی زود بعد از طلاق ازدواج می کنند باید مواظب باشند همسر جدیدشان درست مانند همسر سابقشان نباشد و درست نقطه مقابل او هم نباشد.

آرنولد شوارتزنگر و ماریا شریور
جدایی این دو در سال 2011 خبر اول مطبوعات و رسانه ها بود، زیرا شوارتزنگر اعتراف کرد که پسری از خدمتکار منزلشان دارد. شریور همان سال درخواست طلاق داد، ولی هنوز آن را رسمی نکرده بود. روانشناسان می گویند در پروسه طلاق درست است که ناراحت هستید، ولی باید احتمال شروع های تازه را هم مد نظر قرار دهید. طلاق به معنای تنهایی برای همیشه نیست. این انتخاب به عهده شماست.
منبع: زندگی ایده آل

نوشته های مشابه