مجله تاپ‌ناز‌

امیر غفارمنش | بیوگرافی امیر غفارمنش و در مورد ازدواج و طلاق و زندگی شخصی اش

امیر غفارمنش

[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]در این مطلب بیوگرافی امیر غفارمنش بازیگر سریال دنگ و فنگ روزگار و همسر سابق پوپک گلدره را می خوانیم. عکس های امیر غفارمنش و همسرش، بیوگرافی کامل امیر غفارمنش Amir Ghafarmanesh[/box]

بیوگرافی امیر غفارمنش

امیر غفارمنش بازیگر متولد 6 اردیبهشت سال 1347 در شهر تهران است او بازیگر سینما و تلویزیون است. او در حال حاضر متاهل است و با همسر دومش ازدواج کرده است و یک فرزند پسر دارد. او همسر سابق پوپک گلدره است.

امیر غفارمنش فعالیت بازیگری را با بازی در تئاتر آغاز کرده است. پس از آن توسط محمدرحمانیان و حسن فتحی به تلویزیون راه پیدا کرد و در سریال های مختلف تلویزیونی هم ایفای نقش کرده است. امیر غفارمنش نخستین بار در فیلم روی اب ساخته بهمن فرمان آرا بازیگری را شروع کرد.

امیر غفارمنش

دلیل کار نکردن با مهران مدیری

او در یک مصاحبه دلیل کار نکردن با مهران مدیری را گفت. او در این مورد گفت :

بعد از سریال ساعت خوش با مهران مدیری کار نکرده ام و دلیلش رو نمی دونم از ایشان باید بپرسید. ترجیح می دادم با سبک و سیاق رضا عطاران و سعید آقا خانی کار کنم زیرا سبک این دو را بیشتر می پسندم.

کارهای مدیری کلاسوری است کارهایش قشنگ است و من دوست دارم اما سبک این دو نفر را بیشتر دوست دارم.

امیر غفارمنش

بازی در سریال دنگ و فنگ روزگار

سریال دنگ و فنگ روزگار سریال 70 قسمتی به کارگردانی جواد مزدآبادی و تهیه کنندگی امیر طالبی کاشانی است که در تهران فیلمبرداری شده است. امیر غفارمنش در این سریال در کنار بازیگرانی همچون محمد نادری، سیروس گرجستانی، نیما شاهرخ شاهی، محمد فیلی، غلامرضا نیکخواه، ساعد هدایتی، شیرین آقارضا کاشی، پانته آ مهدی نیا، سینا رازانی، زهرا داوود نژاد، مهری آل آقا، مریم شاه ولی، مینا نوروزی، ساقی زینتی، بیتا خردمند، عباس محبوب، طاهر علایی، فریده دریامج، ژیار محمدزاده، ساره صحرایی، ستاره صحرایی و … ایفای نقش کرده است.

امیر غفارمنش

بیوگرافی پوپک گلدره همسر سابق امیر غفارمنش

پوپک گلدره متولد 8 مرداد سال 1350 در تهران است. او فعالیت هنری را بازی در نمایش پل شروع کرد و در سال 1375 در نماهنگ رویای زمین ظاهر شد. او در سریال ساعت خوش که سال 73 پخش شد بازی کرد. پوپک گلدره با بازی در سریال ساعت خوش فعالیت بازیگر را اغاز کرد و خیلی زود توانست شایستگی هایش را در عرصه بازیگری نشان دهد که منجر به دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول برای فیلم سینمایی موج مرده ابراهیم حاتمی کیا شد.

امیر غفارمنش

حادثه رانندگی و درگذشت پوپک گلدره

پوپک در شهریور سال 1384 در جریان یک حادثه رانندگی به حالت کما رفت و در تاریخ 27 فروردین سال 1385 پس از 8 ماه در کما بودن، درگذشت. او در قطعه 88 بهشت زهرا به خاک سپرده شد.

 

مطالب مشابه را ببینید!