مجله تاپ‌ناز‌

حاشیه های کنسرت امیر تتلو؛ از فحش تا استعمال گل و مواد مخدر

کنسرت امیر تتلو

کنسرت جنجالی امیر تتلو با حاشیه های فراوانش

از فحش کاری های امیر تتلو تا کشیدن گل و حشیش

امیر تتلو اولین کنسرتش را در تفلیس پایتخت کشور گرجستان برگزار کرد که بسیار حاشیه ای و جنجالی شد. او سال ها آرزو داشت که کنسرت برگزار کند و یک بار هم که قصد برگزاری کنسرت داشت، به دلیل فروش نرفتن بلیت هایش، کنسرت لغو شد. کنسرت او بیش از 3 ساعت اجرا شد و یکی از عجیب ترین کنسرت هایی بود که یک خواننده ایرانی برگزار کرده است.

کنسرت امیر تتلو

از فحش دادن و به کار بردن الفاظ رشت تا کشیدن مواد مخدر

امیر تتلو در کنسرتش حالت عادی نداشت، او از ابتدای کنسرت حالتی غیرعادی داشت و گفت :

ما از 6 بعد از ظهر اینجاییم و از 5 داریم sound check می کنیم، ک*ن گ***ی از شما بوده که دیر اومدین! حالا باید واستینتا بقیتونم بیان!

جالب اینجاست که حاضرین در سالن، او را پس از هر فحشی تشویق می کردند.

امیرحسین مقصودلو معروف به امیر تتلو پس از 16 سال بلاخره به آرزویش رسید و کنسرتش ررا برگزار کرد. کنسرت امیر تتلو 3 ساعت و نیم طول کشید. تصویر برداری این کنسرت توسط کمپانی آونگ انجام شد و به صورت پخش زنده و فول اچ دی از شبکه های اینترنتی و اینستاگرام پخش شد و تعداد زیادی هم کنسرت او را به صورت آنلاین تماشا کردند.

اما نکته عجیب این است که امیر تتلو بسیار زن ستیز است و ضد زن است ولی در کنسرت او تعداد زیادی زن حضور داشتند و با وجود الفاظ رکیک و ضد زنی که امیر تتلو می داد، باز هم او را تشویق می کردند. البته در حرکتی عجیب، تمام نوازنده های کنسرت او خانم بودند!

همچنین بخوانید : تمام درگیری ها و جنجال های امیر تتلو با چهره های معروف و بازیگران! +تصاویر

کنسرت امیر تتلو

عکس امیر تتلو در کنار مادر و خواهر (مادر و خواهر امیر تتلو)

امیر تتلو حتی ظاهرش عجیب است و تمام بدنش را خالکوبی کرده است و رفتارهایش هم خاص است و مانند هیچ هنرمند دیگری نیست. مادر امیر تتلو در مورد رفتارهای فرزندش گفت : امیر را شما زامبی ها به این روز انداختید!

کنسرت امیر تتلو

دیدگاه ها در مورد کنسرت امیر تتلو

نکته جالبی که در مورد کنسرت او وجود دارد، کامنت هایی بود که در مورد امیر تتلو در فضای مجازی منتشر می شد بود. بعضی ها به او حق می دادند و بعضی هم اظهار تاسف می کردند.

متاسفانه نوجوانان زیادی طرفدار او هستند که این را می توان از تعداد فالوورهای او در اینستاگرام هم متوجه شد. افرادی که کورکورانه از حرکات بی ادبانه او حمایت می کنند و به هر قیمتی حاضر هستند طرفدار او باقی بمانند.

کنسرت امیر تتلو

این را هم باید گفت که امیر تتلو در صورتی که در بستری درست قرار می گزفت، هنرمندی توانایی است و می توانست خواننده ای بسیار مشهور شود.

پی نوشت : اعتراض مردم گرجستان پس از کنسرت امیر تتلو

بیانیه سفارت ایران در گرجستان درباره کنسرت تتلو

امروز جمعی از مردم گرجستان در مقابل سفارت ایران در تفلیس تجمع و به رفتارهای خواننده ایرانی امیر حسین مقصودلو معروف به تتلو در کنسرتی که چهارم فروردین در پایتخت گرجستانداشت اعتراض کردند.

در واکنش سفارت ایران در تفلیس از اینکه “رفتارهای خارج از اخلاق و قانون به اصطلاح یک خواننده ایرانی” باعث رنجش و واکنش گروهی از مردم گرجستان شده اظهار تاسف کرد.

سفارت ایران در بیانیه خود نام کسی را ذکر نکرده اما اشاره کرده که “فرد مذکور در ایران پرونده قضایی دارد” و “این سفارت و دولت ایران هیچگونه ارتباطی با سفر و برگزاری کنسرت این فرد در تفلیس نداشته و از عاملان سفر و برگزار کنندگان کنسرت مذکور کاملا بی‌اطلاع می‌باشد.”
.
سفارت ایران از مردم گرجستان خواست که “رفتارهای غیراخلاقی و ناهنجار برخی افراد بزهکار” را که “آگاهانه یا ناگاهانه” به ارزش‌های اخلاقی، فرهنگی و قوانین و مقررات دو کشور بی‌احترامی می‌کنند “از فرهنگ و تمدن دیرینه ایرانی جدا دانسته و آن را نمونه‌ای از جامعه اخلاق مدار ایرانی ندانند.” ویدئوی رفتارهای جنجال‌برانگیز آقای تتلو در این کنسرت در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود.

 

برگرفته از پارس ناز

مطالب مشابه را ببینید!