پیرزنی به خاطر پول با جسد همسرش زندگی کرد+عکس

پیرزن

یک زن آمریکایی که به مدت چندین ماه با جسد همسر خود زندگی می‌کرد، روز جمعه (دیروز) به اتهام جعل امضا و نقد کردن حقوق و چک های بازنشستگی تامین اجتماعی همسرش، به دادگاه احضار شد.

در حالیکه سه هفته از کشف بقایای بدن “چالز زیگلر” در صندلی اتاق نشیمن خانه ای در جنوب ایالت “میشیگان” از سوی پلیس می گذشت، “لیندا چیس” 71 ساله روز گذشته برای پاسخگویی به اتهاماتش، در دادگاه حضور پیدا کرد.

بر اساس این خبر، این زن 71 ساله به هیچ یک از جرایم مرتبط با مرگ همسرش و یا عدم گزارش او به پلیس درباره مرگ زیگلر متهم نشد؛ پلیس بر این باور است که همسر 67 ساله این زن در ماه دسامبر سال 2010 میلادی به مرگ طبیعی مرده است و این در حالیست که این زن، زمان مرگ همسرش را سال گذشته میلادی اعلام کرده است.

این زن 71 ساله به جعل امضا برای تبدیل چک های همسرش به ارزش 28 هزار دلار آمریکا متهم شده است؛ قاضی دادگاه این زن را بعد از اینکه به او توصیه کرد که در تمام دادگاه های تعیین شده در رابطه با رسیدگی به این اتهامش حضور پیدا کند،‌ آزاد کرد.

دادستان دادگاه اعلام کرده است که این زن احتمالا تحت معاینه سلامت روانی قرار خواهد گرفت.

برادرزاده همسر این زن نیز اعلام کرده است: او دقیقا می داند که چه کاری کرده است؛‌ به نظر نمی رسد که علت این اقدام او به خاطر این باشد که همسرش را از دست داده و نمی تواند بدون او زندگی کند؛ بلکه تنها دلیل کار او رسیدن به پول همسرش بوده است. خانواده ما می خواهد که او زندانی شود./باشگاه خبرنگاران

مطالب مشابه را ببینید!