بیوگرافی آناهیتا درگاهی؛ زندگی شخصی ازدواج و طلاق و عکس های وی و همسرش

بیوگرافی آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی بازیگر جوان ایرانی است. او فارغ التحصیل کارشناسی ارشد نقاشی از دانشگاه هنر است. او بازیگر سینما و تئاتر ایران است. او که یک نقاش حرفه ای است چندین نمایشگاه مختلف نقاشی برگزار کرده است.

ازدواج نخست او با محمد پروین

آناهیتا درگاهی در سال 93 با پسر علی پروین (فوتبالیست سابق) ازدواج کرد. زمانی که محمد پروین به نمایشگاه وی می رفت باعث شد این دو با هم آشنا شوند و با هم ازدواج کنند. این دو بعد از چند وقت از هم جدا شدند  البته صاحب فرزند هم نشدند.

طلاق وی از همسر سابق

پس از شایعاتی که در مورد جدایی آنها شکل گرفت او گفت که من یک سالی می شود که از پروین جدا شده ام و هیچ نسبت و ارتباطی با وی و خانواده اش ندارم و نخواهم داشت.

اما محمد پروین درد واکنش به شایعات طلاق گفت که روحم ز این ماجرا اطالاعی ندارد!

خبر طلاق آنها پس از مدتی تایید شد.

آشنایی با اشکان خطیبی و ازدواج دوم

آناهیتا پس از چند وقت با اشکان خطیبی آشنا شد و اشکان خطیبی در برنامه خندوانه در این مورد گفت : ما کم کم به هم علاقه مند شدیم، آخرشم دل منو دزدید و ازدواج کردیم.

نخستین فیلم آناهیتا درگاهی

آناهیتا درگاهی نخستین دوره بازیگری را نزد فرزاد موتمن گذراند. او در سال 94 توسط استادش برای بازی در فیلم آخرین بار کی سحر را دیدی انتخاب شد که این فیلم در 5 بخش جشنواره فیلم فجر نامزد شد و همین باعث شد که این بایگر بیشتر شناخته شود.

بازی در سریال ممنوعه

جدیدترین سریال آناهیتا، سریال ممنوعه می باشد. سریال ممنوعه سریال شبکه نمایش خانگی می باشد.

فمنیست

او یکی از طرفداران فمنیست است و در این مورد می گوید:

زن ملعبه نیست ، حضور زن در جهان هستی ، مقدس است و باید تا می توانیم این مفهوم را به جامعه گوشزد کنیم. من به احترام به زنی که بتواند در جامعه فعالیت داشته باشد و بتواند طوری زندگی کند که محتاج کسی نباشد ، معتقدم.

عکس های آناهیتا درگاهی بازیگر جوان

Anahita Dargahi

عکس زیباترین بازیگر زن

بیوگرافی و عکس های آناهیتا درگاهی

عکس آناهیتا درگاهی و همسذش اشکان خطیبی


عکس های اینستاگرامی آناهیتا درگاهی

مطالب مشابه را ببینید!