وقتی کیف گران قیمت آنجلینا جولی سوژه میشود +عکس

وقتی کیف گران قیمت آنجلینا جولی سوژه میشود +عکس

 همیشه ستاره بودن دردسرهای خاص خود را دارد ، آنجلینا جولی ستاره سرشناس هالیوودی همیشه زیر ذره بین عکاسان و خبرنگاران قرار داشته است. اخیرا استفاده از یک کیف با یک برند مطرح تجاری و قیمت زیادش باعث شد این ستاره جنجالی هالیوودی به یک سوژه رسانه ای تبدیل شود.

وقتی کیف گران قیمت آنجلینا جولی سوژه میشود

برند معروف تجاری “لوئیز ویتون” اخیرا جدیدترین مدل کیف زنانه را روانه بازار کرده است. هنوز این کیف در بازارهای اروپایی عرضه نشده است اما آنجلینا جولی ستاره 38 ساله هالیوودی یک نمونه از کیفهای زنانه 3500 دلاری این برند تجاری را در دست دارد و همین مسئله از او یک سوژه خبری ساخته است.
گفته میشود این مدل کیف جدید زنانه قیمتی معادل 3500 دلار دارد که باعث میشود دارنده آن به یک سوژه خبری تبدیل شود. آنجلیناجولی در این رابطه گفته است : من هرگز به دنبال مد و تجملات نبوده ام آنچه باعث شد از این مدل کیف خریداری کنم سادگی و کیفیت بالای جنس آن است. در حال حاضر مدلهای مشابه این کیف با کیفیت پایینتر کپی برداری شده و در سطح بازار جهانی قابل دسترس است. هرکس میتواند یک نمونه از آن داشته باشد و به قدری از نظر ظاهر این نمونه های تقلبی با اصل آن مشابه است که هیچ کس متوجه آن نخواهد شد./پرداد

وقتی کیف گران قیمت آنجلینا جولی سوژه میشود وقتی کیف گران قیمت آنجلینا جولی سوژه میشود

مطالب مشابه را ببینید!