بازی پرندگان خشمگین 3 ساله شد

زمان را که به عقب برگردانیم، در سال ۲۰۰۹ تازه ۲ سال بود که آیفون معرفی شده بود، تلفن های اندرویدی کم کم داشتند خودشان را به مردم می شناساندند، و بلکبری هنوز سلطان دنیای تلفن های هوشمند بود. خودتان ببینید که در این سه سال چه اتفاق هایی که نیفتاده.

پرندگان خشمگین
پرندگان خشمگین

آن زمان حتی کسی نام استودیوی کوچک Rovio را هم نشنیده بود ولی حالا روویو یک نام آشنا است یا لااقل اولین بازی اش Angry Birds، نامی است معروف و مورد علاقه اکثر بازی دوستان. با ۷ بازی و بیش از ۱ میلیارد دانلود در پلتفرم های مختلف،انگری بردز امروز ۳ ساله شده و روویو به این مناسبت مرحله های جدیدی را ارائه می کند.

کمپانی امروز خبر از ارائه نسخه ۳٫۰٫۰ انگری بردز و اضافه شدن ۳۰ مرحله جدید به بازی “اصلی” داده و شخصیت پرنده صورتی با نام Stella هم که ابتدا فقط در Angry Birds Seasons وجود داشت، به مجموعه جدید اضافه شده.

۱۵ مرحله جدید تحت عنوان Birdday Party و ۱۵ مرحله دیگر بر اساس بازی دیگر این مجموعه یعنی بچه خوک های بد (Bad Piggies) به عنوان هدیه سومین سال ارائه انگری بردز به مجموعه اصلی انگری بردز اضافه می شوند.

در این سه سال روویو توانسته با رشدی همه جانبه بازی های خودش را برای آیفون، آیپد، اندروید، کیندل، و مک در کنار پی سی توسعه دهد و به عنوان یکی از نمونه های بارز پیشرفت خلاقانه در دنیای پست پی سی مطرح شود.

مطالب مشابه را ببینید!