آنجلینا جولی باز هم عاشق شده!؟؟

شايعه عاشق شدن “آنجلينا جولي” قبل از ازدواج با “برد پيت” دروغ يا واقعيت؟

آنجلینا جولی

هنوز تحقيقات پيرامون شايعه ازدواج “برد پيت” و “آنجلينا جولي” در شب کريسمس امسال ادامه دارد که شايعه جديدي زندگي اين زوج را وارد حاشيه اي تازه کرده است. . اين شايعه جديد به قدري داغ و غير قابل باور است که هرکس سعي دارد بفهمد دروغ است يا واقعيت.
شنيده ميشود که “آنجلينا جولي” 35 ساله قبل از آشنا شدن با “برد پيت” عاشق يکي از ستاره هاي هم بازي اش در يکي از فيلمها شده  و فقط بخاطر ثروت و آرامش با “برد پيت” ازدواج کرده است.

آنجلینا جولی

گفته ميشود او عاشق “کالين فارل ” بوده است و براي او پيامها و ويدئوهاي شيطنت آميز ميفرستاده است. که البته اين مسئله توسط منابع موثقي تاييد شده است، اما از همان زمان به نظر نميرسيد کالين به اين مسئله خيلي عاشقانه و رومانتيک نگاه کند و شايد همين امر باعث شد “آنجلينا جولي” به “برد پيت” نزديک شود.
بعد از بازي در “آقا و خانم اسميت” اين دو قلب “جنيفر انيستون” را شکستند و شروع کردن به گرفتن فرزند خوانده از کشورهاي مختلف اما اعلام ميشود که در همان زمان هم “آنجلينا جولي” همچنان عاشق “کالين فارل” بوده است. حتي گفته ميشود او نام اين هنرپيشه را در داخل لبهايش خالکوبي کرده است.
عليرغم رسانه اي شدن اين شايعه نه چندان خوشايند “آنجلينا جولي” همچنان سکوت کرده و هيچ عکس العملي در رابطه با آن از خود نشان نداده است.

مطالب مشابه را ببینید!