مجله تاپ‌ناز‌

کاربرد آسپرین برای زیبایی زنان (رفع تیرگی زیر بغل، از بین بردن جوش و آکنه و زیبایی)

کاربرد آسپرین برای زیبایی زنان

زنان باید رازهای زیبایی را بدانند تا بتوانند بعضی از مشکلات مانند تیرگی زیر بغل، جوش آکنه و … را رفع کنند و بتوانند همیشه زیباترین باشند.

کاربرد اسپرین برای زیبایی زنان

آسپرین یکی از مسکن های پراستفاده در سراسر جهان است و خیلی از افراد برای درمان بیماری های خود از آسپرین استفاده می کنند ولی ممکن است از فواید آن اطلاعی نداشته باشند. در این مطلب در مورد فواید شگفت انگیز آسپرین به شما می گوییم.

کاربرد آسپرین هنگام نیش حشرات

آسپرین خیلی راحت ی تواند خارش نیش حشرات را از بین ببرد و از عفونت جای جوش هم جلوگیری کند. برای این منظور آسپرین را له کنید و در قاشقی از آب حل کنید و بر روی محل نیش بمالید.

روشن کردن پوست زیر بغل با آسپرین

خیلی از افراد زیر بغلشان تیره است که باعث می شود اعتماد به نفس خود را از دست بدهند و برای حل این مشکل باید :

2 عدد آسپرین را درون نصف فنجان آب گرم حل کنید و در زیر بغل به مدت 60 دقیقه قرار دهید و سپس آن را بشویید واین کار را باید هر روز انجام دهید تا به نتیجه برسید.

استفاده از آسپرین برای کاهش شوره سر

دو عدد آسپرین را پودر کنید و درون شامپو بریزید و مانند قبل مصرف کنیدتا شوره سر شما بسیار کم شود.

کاهش جوش و درمان جوش با آسپرین

آسپرین به دلیل داشتن سالیسیلیک اسید برای درمان بیماری های پوستی موثر است. برای کاهش جوش صورت آسپرین را له کنید و به آن یک یا دو قطره آب اضافه کنید تا خمیر به دست آید، ترکیب بدست آمده را بر روی آکنه و جوش بمالید و بگذارید تا شب بماند و صبح با آب سرد بشویید.
این کار را باید هر شب قبل از خوابیدن انجام دهید اگرچه این روش برای خارش و پوست های بریده مناسب نیست.

استفاده از آسپرین برای از بین بردن لکه های عرق روی لباس

اگر لباسی دارید که لکه عرق دارد و هر کاری می کنید پاک نمی شود 2 آسپرین را با نصف فنجان آب گرم له کنید سپس مستقیم روی لکه بمالید و اجازه دهید شب لباس خیس بخورد و بعد مثل قبل بشویید.

از بین بردن پینه پا با آسپرین

پینه ها سخت ترین جای پوست هستند که به دلیل حساسیت و یا فشار ایجاد می شود که درمان آن هم سخت است ولی با آسپرین پینه خیلی راحت نرم می شود و از بین می رود. باید 7 آسپرین را له کنید و با نصف قاشق آبلیمو و کمی آب آن را خمیری کنید و روی پینه بزنید و آن را با پارچه ای گرم یا پلاستیک بپوشانید و پس از 10 دقیقه روکش را باز کنید و با سنگ پا روی موضع بکشید این کار را هر روز و تا وقتی که پینه ها از بین برود انجام دهید.

استفاده از آسپرین به عنوان ماسک زیبایی

ماسک آسپرین باعث نرم شدن پوست صورت می شود و پوست را سالم نگه می دارد. باید 5 آسپرین را له کنید و با 2 قاشق چای خوری ماست طبیعی ترکیب کنید و روی صورت بمالید و پس از 20 دقیقه با آب بشویید کرم مرطوب کننده با کیفیت بزنید این روند را دو هفته تکرار کنید تا صورت شما همیشه نرم و تمیز بماند.

استفاده از آسپرین برای درخشنگی مو

با گذشت زمان مو درخشندگی و حجمش را از دست می دهد ولی آسپرین می تواند باعث درخشنده شدن موهای شما شود. 8 آسپرین را له کنید و به فنجان آب گرم اضافه کنید و بگذارید 15 دقیقه بماند و سپس بشویید موها نسبت به قبل درخشنده تر و ابریشمی تر می شود اگر به شامپو 5 عدد آسپرین اضافه کنید همین نتیجه را می گیرید.

افزایش طول عمل گل با آسپرین

گل های منزل خیلی زود ممکن است پژمرده شوند و می توانید با اضافه کردن یک آسپرین له شده آنها را به مدت بیشتری حفظ کنید.

مطالب مشابه را ببینید!