رازهای جذاب زنانه برا جذب کردن همسر

رازهای جذاب زنانه برا جذب کردن همسر

ترفندها و رازهای زنانه که باعث جذب همسر می شوند

خانمهای همیشه به دنبال راهی هستند که بتوانند همسرشان را جذب کنند و بیشتر عاشق کنند. در این نوشتار 9 ترفند و راز زنانه را بری جذب همسرتان به شما می گوییم.

 

همیشه در کنار همسرتان پر انرژی باشید

مردانه بیش از زنان مشغله فکری و مالی دارند و خیلی از مواقع کم انرژی و بی حوصله می شوند. این مردان هنگامی که همسرشان پرانرژی و شاد باشد خیلی بیشتر جذب می شوند و همین مسئله باعث می شود که خودشان هم انرژی بهتر و بیشتری داشته باشند.

 

انتظار نداشته باشید همسرتان همیشه وقتش را صرف شما کند

این مشکل بیشتر برای خانمهایی که شاغل نیستند و بیشتر در خانه هستند و خانه داری می کنند اتفاق می افتد. این خانمها توقع دارند که شوهرشان تمام وقتش را با آنها سپری کند و کارهای آنها را فقط انجام دهد. این خانم ها باعث دور شدن همسرشان مس شوند پس از این رفتار دوری کنید.

 

از اینکه همسرتان مردی ایده ال است خوشحالی خود را نشان دهید

داشتی شوهری خوب و ایده آل خواسته هر زنی است. شما هم همچین همسری دارید همیشه به او افتخار می کنید و خوش حالی تان را نشان می دهید. حتی زمانی هم که در میهمانی هستید و همسر شما حاضر نیست، بهتر است خوبی ها او را جلوی دیگران بگویید تا باعث بالا رفتن اعتماد به نفس او شوید.

 

در مقابل دیگران از همسر خود تمجید کنید

در مورد قبلی گفتیم که اگر همسر شما فردی خوب است و با او خوشحال هستید هنگامی که او حضور ندارد از خوبی هایش بگویید و به او افتخار کنید. اگر می خواهید این کار را انجام دهید و شوهر شما نیز در میهمانی حاضر است خیلی خوب است که در مقابل خودش از او و خوبی هایش بگویید و تاثیر این کار را ببینید.

 

رازهای جذاب زنانه برا جذب کردن همسر

اگر خانه دار هستید هر روز صبح با همسرتان بیدار شوید

اگر همسر شما صبح زود برای رفتن به محل کارش بیدار می شود خیلی خوب است که شما هم با او بیدار شوید و او را برای رفتن به محل کارش همراهی کنید. این کار باعث می شود که همسر شما مانند آهنربا جذب شما شود. باعث می شوید که همسر شما متوجه شود چه ارزش بالایی دارد.

 

در مواقع سختی پشتیبان همسرتان باشید و در هر شرایطی او را بپذیرید 

در بعضی از مواقع در زندگی ممکن است که مشکلات مالی و کاری بزرگی برای همسر شما پیش بیاید. در این مرحله بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که پشتیبان او باشید و او را اصلا تنها نگذارید. در بدترین شرایط هم همسرتان را بپذیرید و او را از خود دور نکنید. بگذارید همسرتان بداند که شما به فکر او هستید.

 

 

زمانی که عصبانی هستید به همسرتان گیر ندهید

خیلی از خانمها هنگامی که عصبانی می شوند خیلی به همسرشان غر می زنند تا خودشان را تخلیه کنند اما این کار می تواند همسر را از شما دلزده کند.

 

کمک همسرتان باشید

به همسرتان کمک کنید به هدفش برسد و عادت های بدی را که دارد ترک کند، با انجام این کار می توانید خیلی به همسرتان نزدیک شوید.

 

هرگز همسرتان را با مرد دیگری مقایسه نکنید

سعی کنید همسر خود را با هیچ مردی مقایسه نکنید زیرا این بدترین کاری است که در زندگی زناشویی انجام می دهید. با این کار همسر خود را تحقیر می کنید.


» همچنین بخوانید :

علامت هایی که نشان می دهد همسر شما زورگو است!

نشانه ها و خصوصیات یک همسر بد

مطالب مشابه را ببینید!