چه زمانی طلا بخرم؟

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

بیوگرافی آیناز آذرهوش؛ عکس های آیناز آذرهوش و در مورد زندگی خانوادگی و هنری اش

آیناز آذرهوش

بیوگرافی آیناز آذرهوش

آیناز آذرهوش بازیگر ایرانی متولد سال 1367 در تهران است و یکی از بازیگران تازه کار سینما و تئاتر است.

آیناز آذرهوش

شروع فعالیت هنری

این بازیگر با تئاتر شروع کرد و نخستین بار با فیلم خانه پدری در سال 1389 وارد سینما شد.

 

فیلم های آیناز آذرهوش

خلاصه داستان فیلم خانه پدری: این فیلم که قصه اتفاق‌های یک خانه قدیمی را از سال ۱۳۰۸ (اواخر دوره قاجار) تا ۱۳۷۹ روایت می‌کند با بازیگرانی همچون مهدی هاشمی، شهاب حسینی و مهران رجبی، ناصر هاشمی، مینا ساداتی، نازنین فراهانی و… در چند اپیزود ساخته شده و مسائل و مشکلات زنان ایران را در هفتاد سال اخیر به تصویر کشیده است. در این فیلم ناصر هاشمی (نقش جوانی) و مهدی هاشمی (نقش میانسالی) کاراکتر اصلی این فیلم را، که روایت زندگی‌اش از پانزده تا هشتاد سالگی به تصویر کشیده شده، بازی می‌کنند.

آیناز آذرهوش

آیناز آذرهوش به دلیل موفقیتی که در فیلم خانه پدری داشت نظر فیلمسازان را به خود جلب کرد و در سال 1392 در فیلم ماهی و گربه ایفای نقش کرد.

خلاصه داستان فیلم ماهی و گربه: فیلم داستانی غیرخطی دارد و از تعدادی داستانک با شیوهٔ روایت زمان مدور تشکیل شده است. پیرنگ اصلی فیلم این است: چند دانشجوی دختر و پسر برای شرکت در جشن بادبادک بازی به شمال کشور رفته‌اند. در همسایگی کمپ کوچک آنها کلبه-رستورانی قرار دارد که سه مرد ساکن آن هستند. رستوران به گوشت احتیاج دارد و جز این جوان‌ها شکاری در آن اطراف نیست.

قصهٔ ماهی و گربه بر اساس یک ماجرای واقعی نوشته شده است. در سال ۱۳۷۷ خبری در رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر این‌که رستورانی بین راهی گوشت چرخ‌کرده انسان را می‌پخته است.

آیناز آذرهوش

پس از بازی در فیلم ماهی و گربه در سال 1396 در فیلم خوک به کارگردانی مانی حقیقی ایفای نقش کرد.

خلاصه داستان فیلم خوک: حسن خشمگین است. مدتی است موفق به فیلم ساختن نشده. شیوا مهاجر، ستاره محبوبش صبر ندارد و می‌خواهد با کارگردانان دیگر همکاری کند. همسرش گلی، دیگر عاشقش نیست. دخترش آلما، بزرگ شده و دیگر مستقل است. مادرش جیران، پیر شده و کم‌کم حافظه خود را از دست داده. مزاحم جذابی به نام آنی، او را هر جا می‌رود تعقیب می‌کند و اصرار دارد حسن او را وارد دنیای سینما کند. از همه بدتر، قاتلی در سطح شهر مشغول کشتن کارگردانان سینمای ایران است، اما حسن را نادیده گرفته. حسن رنجیده‌است: آیا او مهم‌ترین فیلمساز این شهر نیست؟ پس چرا قاتل تحویلش نمی‌گیرد؟ هنگامی که نام حسن به عنوان مظنون اصلی پرونده قتل‌ها در شبکه‌های اجتماعی مطرح می‌شود، اوضاع دیگر غیرقابل تحمل می‌شود. حالا حسن ناچار است برای اعاده حیثیتش نقشهٔ هوشمندانه‌ای بکشد…

آیناز آذرهوش

همسر و ازدواج آیناز آذرهوش

هیچ خبری مبنی بر متاهل بودن و یا مجرد بودن او تا به حال منتشر نشده است و عکس دو نفره ای از او و همسر احتمالی هم منتشر نشده است.

آیناز آذرهوش

فیلم‌ شناسی

  • فیلم خوک سال 1396 به کارگردانی مانی حقیقی
  • فیلم ماهی و گربه سال 1392 به کارگردانی شهرام مکری
  • فیلم خانه پدری سال 1389 به کارگردانی کیانوش عیاری

آیناز آذرهوش

عکس های آیناز هوشمند بازیگر سریال

آیناز آذرهوش

در این قسمت بیوگرافی آیناز هوشمند Aynaz Hooshmand، اطلاعاتی در مورد زندگی شخصی و هنری اش را خواندید و عکس های جدید آیناز هوشمند را مشاهده کردید.

مطالب مشابه را ببینید!