مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی آذین فولادوند؛ عکس های آذین فولادوند و اطلاعات زندگی شخصی این بازیگر

آذین فولادوند از بازیگران خوش چهره و نسبتا معروف ایرانی است که در فیلم و سریال های تلویزیونی زیادی به ایفای نقش پرداخته است. ما نیز امروز در سایت ادبی و هنری تاپ ناز قصد داریم نگاهی کامل بر زندگی این بازیگر جوان داشته باشیم. پس در ادامه متن همراه ما باشید.

photo 2024 03 10 19 06 17

بیوگرافی آذین فولادوند و اطلاعاتی در مورد زندگی شخصی این بازیگر

آذین فولادوند بازیگر زن ایرانی زاده 28 خرداد سال 1371 در شهر تهران است. او به جز بازیگری نوازندگی هم می کند. و در رشته بازیگری از دانشگاه آزاد اسلامی فارغ التحصیل شده است. او در رشته موسیقی خوانی هم تحصیل کرده است و کارشناسی این رشته را گرفته است.

 آذین فولادوند

همچنین بخوانید : بیوگرافی دنیا مدنی ، بیوگرافی آرزو نبوت ، بیوگرافی میثم ابراهیمی ، بیوگرافی نگین میرزایی

حضور در کلاس های بازیگری

آذین فولادوند از سن 11 سالگی در کلاس های بازیگری شرکت کرد. او در سن 19 سالگی وارد دانشگاه شد و در رشته بازیگری تحصیل کرد و اکنون یکی از بازیگران خوب سینما است.

آذین فولادوند می گوید: کار حرفه ای من برای اولین بار هنرنمایی در تئاتر کودک با موش و گربه در دهه 92 در قصر هنر بود و

بعد از چندی در یک سریالی ایفای نقش کردم که بدبختانه به نمایش در تلویزیون در نیامد. او در جشنواره سال 94 که با نام فرش قرمز افتتاح شد و از صدا و سیما پخش شد توانست بدرخشد و محبوب شود.

 آذین فولادوند

بازیگری و نوازندگی آذین

او به جز بازیگری در حرفه نوارندگی هم تبحر دارد و گیتار می نوازد. او بعد از موفق شدن در حرفه بازیگری بیشتر به موسیقی می پردازد و به صورت کلاسیک می نوازد. او از دوران مدرسه در نواختن استعداد داشت و فکر می کند که در خوانندگی هم می تواند موفق باشد. همه از نواختن او شگفت زده می شدند و در سن 12 سالگی نواختن ویولن را هم آموخت و در بعضی از مراسم ها حاضر می شدو می نواخت.

 آذین فولادوند

سریال های آذین فولادوند

فیلم کوتاه سهمیه به کارگردانی اشکان درویشی / اجرای تئاتر بیشعوری به کارگردانی علي حسينی / حضور در تئاتر خواستگاری به کارگردانی عظيم موسوی / اجرای نقش در سريال در قصه ها زندگي ميكنند از داوود بيدل / حضور در سریال راه و بیراه

او به دلیل حضور در سریال راه و بیراه بیش از پیش محبوب شد و با بازی خوبی که در این سریال داشت توانست معروف تر هم بشود.

 آذین فولادوند

 

اهداف بسیار بزرگی دارم

من اهداف بسیار بزرگی در سر دارم و آن هم رسیدن به اوج موفقیت و سربلندی در رشته بازیگری است و خداوند در این راه پشت و پناهم هست و در تا به حال با شخصیت های مشهوری کار اجرا کرده و تجربه دارم.

سریال سفر در خانه

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی آذین فولادوند بازی در سریال سفر در خانه بوده است. آذین فولادوند سال 1396 سریال سفر در خانه نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با بهمن گودرزی همکاری داشته است. آذین فولادوند توانست با بازی در سریال سفر در خانه تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر حسن پورشیرازی، امیر نوری، نسرین مقانلو و علی مسعودی بر تجارب او افزود.

ازدواج

این بازیگر فعلا مجرد است و همسری ندارد و با مادرش زندگی می کند.

عکس های اینستاگامی آذین فولادوند

 آذین فولادوند
 آذین فولادوند

مطالب مشابه را ببینید!