مجله تاپ‌ناز‌

مدل کیف و ساعت مچی دخترانه؛ مدل های شیک ساعت مچی و کیف جدید

مدل کیف و ساعت مچی دخترانه

در این بخش تاپ ناز مجموعه ای مدل های کیف و ساعت مچی دخترانه را مشاهده می کنید. کیف و ساعت مچی جزو اکسسوری های ضروری باری دختر خام های شبک پوش محسوب می شود. کیف مناسب می تواند استایل شیک شما را کامل کند. در ادامه زیباترین مدل های کیف و مدل ساعت مچی دخترانه را مشاهده می کنید.

مدل های کیف و ساعت مچی دخترانه زیبا

 

مدل کیف و ساعت مچی دخترانه

راهمای انتخاب کیف مناسب

کیف دستی دخترانه دارای اندازه متوسط و یا بزرگ می باشد. در بیشتر کیف ها وسایل مورد نیاز روزمره بانوان جای کافی وجود دارد. از کیف پول، قاب عینک، موبایل، کیف لوازم آرایش گرفته تا تبلت. ولی اغلب این کیف ها ظاهری رسمی دارند و قابل استفاده برای دیدارهای مهم و رسمی و یا ملاقات های دوستانه عصرگاهی هستند.

مدل کیف و ساعت مچی دخترانه

مدل ساعت مچی لاکچری

در تولید کیف های دستی، بیشتر از کیف های دوشی دقت به کار می رود، تا در هنگام حمل آن راحت باشید. این کیف ها طبق معمولا کوچکتر از کیف های خرید می باشند. می توانند دهانه ای زیپ یا دکمه دار و یا باز داشته باشند. دسته این کیف ها کوتاه است و اغلب بند دوشی بلند و قابل اتصال و جدا کردن، برای استفاده آسان تر هم به همراه دارند.

مدل کیف و ساعت مچی دخترانه

انواع مدل کیف دوشی 2019

کیف دوشی، مشهور به کیف شاپر، بزرگترین کیف کمد شما خواهد شد. این کیف دارای دو دسته بلند برای حمل بر روی شانه است و معمولا دهانه ای بدون زیپ یا دکمه دارد. اندازه بزرگ این کیف و حمل راحت آت باعث می شود برای قرار دادن اقلام کوچک و گذاشتن و برداشت پول یا کارت در هنگام خرید، آسان ترین گزینه باشد.

مدل کیف و ساعت مچی دخترانه

انواع مدل های کیف زیبا

کیف کتابی شکل مستطیل دارید و ضخامتش هم متفاوت است. این کیف به دلیل اینکه هیچ دسته یا بندی ندارد باعث می شود که آن را با تمام دست و انگشتان و کف دست بگیرند. به دلیل نحوه درست کردن کیف، انها کلاچ نامیده می شوند. کیف های کتابی امروزه به صورت دایره، بیضی، مربع، مثلث و یا قلبی هم طراحی می شوند.

مدل کیف و ساعت مچی دخترانه

انواع مدل کیف دستی و مدل های ساعت لاکچری

در این کیف های کوچک می توانید موبایل، کلید، کارت اعتباری، اسکناس و یا تعداد محدودی لوازم آرایش را قرار دهید. مدل های سنگ دوزی یا گل دوزی شده این کیف ها و بعضی از مدل های براق و درخشان، انتخابی مناسب برای مهمانی های شبانه هستند. می توانید برای میهمانی های خود در عید نوروز این مدل ها را در نظر داشته باشید.

مدل کیف و ساعت مچی دخترانه

کیف های تک بند اندازه کوچک و مشابه کیف های کتابی یا باگت دارند. با این تفاوت کـه بند دوشی بلند چرمی و یا زنجیری دارند. این کیف‌ها اغلب با دهانه تا شو و یا زیپ‌دار طراحی می شوند. اندازه این کیف‌ها و بسته بـه طرح و جنس آن‌ها برای خرید، پیاده‌روی و یا در طول سفر، برای اقلام کوچک روزانه مناسب اسـت. این کیف هاي فانتزی هم برای عید مناسب هستند.

مدل کیف و ساعت مچی دخترانه

پیشنهاد آخم هم کیف باگت است، این کیف مستطیل شکل می باشد که معمولا طول بیشتر و عمق ارتفاع کمتری دارد. این کیف ظاهری شبیه به کیف های کتابی ولی بند دار دارد، ولی حجم آن کمتر از کیف های دستی می باشد. سایز متوسط این کیف اغلب برای استفاده روزانه و اندازه بزرگ آن هم برای روزهای کاری است. همچنین مدل های کوچک آن برای دیدارهای عصرانه ایده آل است.

مدل کیف و ساعت مچی دخترانه

مدل ساعت مچی دخترانه

مدل کیف و ساعت مچی دخترانه

مدل کیف بند دار زیبا

مدل کیف و ساعت مچی دخترانه مدل کیف و ساعت مچی دخترانه مدل کیف و ساعت مچی دخترانه مدل کیف و ساعت مچی دخترانه مدل کیف و ساعت مچی دخترانه مدل کیف و ساعت مچی دخترانه مدل کیف و ساعت مچی دخترانه مدل کیف و ساعت مچی دخترانه مدل کیف و ساعت مچی دخترانه مدل کیف و ساعت مچی دخترانه مدل کیف و ساعت مچی دخترانه

مدل  shaghayegh_syd@

در این قسمت مدل های کیف دخترانه و مدل های ساعت مچی دخترانه شیک را مشاهده کردید.

مطالب مشابه را ببینید!