مجله تاپ‌ناز‌

قوانین کیف و اکسسوری برای قد کوتاه ها

قوانین کیف و اکسسوری برای قد کوتاه ها

خانم‌های قد کوتاه چطور لباس بپوشند؟

کیف و کفش و اکسسوری‌ها درست مثل مدل دامن یا شلواری که انتخاب می‌کنید می‌توانند در زیبایی اندام شما موثر باشند، شما را توپر یا لاغر و کشیده‌تر نشان دهند.

انتخاب اکسسوری‌های درست از جمله انواع زیورآلات، کیف و کفش می‌تواند به زنان کوچک و قد کوتاه کمک کند، کشیده‌تر و قدبلندتر دیده شوند، این در حالی است که اکسسوری‌های اشتباه می‌تواند دقیقا نتیجه‌ی عکس داشته باشد. فراموش نکنید که مد می‌تواند به شما کمک کند، قد بکشید!

کدام زیورآلات مناسب زنان کوچک است؟

قوانین کیف و اکسسوری برای قد کوتاه ها

راهکار ساده این است که زیورآلات خاص و متفاوت داشته باشید، البته لازم نیست همیشه یکی از آن گردنبندها یا گوشواره‌های بزرگ را استفاده کنید.

در واقع زنان قد کوتاه بیشتر باید روی این تمرکز کنند که زیورآلاتشان نسبت به جثه‌ی آن‌ها بیش از اندازه بزرگ نباشد، یک زیورآلات مناسب می‌تواند شما را حتی قد بلندتر هم نشان دهد.

 

برای مثلا یک مدل گردنبند آویزدار از آن زیورآلاتی است که شما را کشیده‌تر می‌کند و نسبت به گردنبندهایی مثل چوکر برایتان مناسب‌تر است.

کفش زنانه شما به 10 سانت پاشنه نیاز ندارد!

قوانین کیف و اکسسوری برای قد کوتاه ها

مدل کفش زنانه ای که یک زن قد کوتاه انتخاب می‌کند، می‌تواند او را قد بلندتر نشان دهد یا اثر عکس داشته باشد، اما همه چیز به پاشنه‌ها مربوط نمی‌شود.

وقتی نوبت به انتخاب کفش می‌رسد، نیازی ندارید که حتما سراغ پاشنه بلندها بروید، اگرچه که پوشیدن کفش پاشنه بلند نزدیک‌ترین راه برای قدبلند شدن به نظر می‌رسد.

اما فراموش نکنید یک جفت کفش پاشنه بلند برای هر موقعیت و استایلی نمی‌تواند مناسب باشد. برای خرید کفش زنانه دنبال چه ویژگی‌هایی باشیم؟

1-پاشنه‌های باریک

2-نوک تیز کفش

3-سادگی

4-لژ مخفی

5-رنگ مشابه با رنگ پوست خودتان

نکته: ست کیف و کفش با یکدیگر یکی از راه‌های ساده برای آن است که کشیده‌تر دیده شوید.

کدام مدل کیف زنانه در دستانتان باشد؟

قوانین کیف و اکسسوری برای قد کوتاه ها

وقتی می‌خواهید مدل کیف زنانه را انتخاب کنید سه نکته‌ی اساسی را باید مدنظر قرار دهید:

اول؛ یک مدل کیف زنانه را انتخاب کنید که فرم آن با فرم بدن شما در تضاد باشد. برای مثل اگر توپر و Curvy هستید، یک کیف زاویه‌دار انتخاب کنید و اگر لاغر اندامید یک کیف گرد دست بگیرید.

دوم؛ از کیف های بزرگ زنانه بپرهیزید، یک کیف با اندازه متوسط یا کوچک معمولا برای یک خانم قد کوتاه انتخاب شیک و مناسب‌تری است.

سوم؛ کیف خود را طوری دست نگیرید که حجم اضافه‌ای به شما بیافزاید. مثلا اگر بالاتنه‌ی بزرگ‌تری دارید، بهتر است کیف خود را نزدیک پایتان نگه دارید و اگر پایین تنه‌ی شما پر است بهتر است کیف را روی دوش و نزدیک به بالاتنه نگه دارید.

این کیف‌ها برای شما مناسب‌ترند:

*کلاچ یا کیف کوچک دستی

*کیف‌های بندی که به صورت کج انداخته می‌شوند

*کیف دوشی رسمی و ساده

*کیف‌های قایقی

*کیف‌های دوشی پارچه‌ای

مدل بستن شال برای خانم‌های ریزنقش

قوانین کیف و اکسسوری برای قد کوتاه ها

شال و روسری هم به اندازه کیف و کفش می‌تواند در استایل شما و اینکه قدبلندتر دیده شوید موثر باشد. شال و روسری یکی از آن اکسسوری‌های مهم و تعیین کننده در استایل شما به شمار می‌روند.

بهتر است رنگ و طرح روسری و شال را با بخشی از لباس‌هایتان ست کنید، هر چقدر طرح‌ها و رنگ‌ها بیشتر با هم ست شوند شما قد بلندتر به نظر می‌رسید.

 

شال را دور گردن خود نپیچید بلکه یک سمت آن را به پشت بیاندازید یا هر دو طرف را به صورت آزاد روی سینه بگذارید.

بهتر است روسری‌ها را جلوی گردن خودتان گره نزنید.

بعضی برندها برای شما طراحی می‌کنند!

قوانین کیف و اکسسوری برای قد کوتاه ها

اگر همیشه با مشکل زیادی بلند بودن شلوارها یا دامن‌ها مواجه‌اید باید بدانید که اتفاقا بعضی برندها برای خانم‌های قدکوتاه لباس‌های بهتری را طراحی می‌کنند.

مثلا اگر سری به کالکشن زنانه برند مانگو (Mango) بزنید می‌توانید انواع شلوار زنانه با قد کوتاه‌تر از معمول را پیدا کنید، که برای شما دقیقا بهترین انتخاب است.

می‌توانید جدیدترین کلکسیون‌های برندهای متنوع لباس زنانه از جمله مانگو  و چرم مشهد را در فروشگاه اینترنتی دیجی استایل ببینید و به سادگی با قیمت‌های مناسب خریداری کنید.

مطالب مشابه را ببینید!