مجله تاپ‌ناز‌

سریال بخش قلب؛ داستان قسمت آخر و عکس بازیگران سریال بخش قلب

سریال بخش قلب

زمان پخش سریال سریال بخش قلب شبکه دوم، عکس های بازیگران سریال کره بخش قلب شبکه دو، داستان قسمت آخر سریال

داستان قسمت آخر و تصاویر بازیگران سریال بخش قلب

سریال بخش قلب 뉴하트 سریال محصول سال 2007 کره حنوبی است که به سبک پزشکی و درام می باشد. بازیگران ین سریال جی سانگ، کیم مین جونگ، لی جون هون، چو جائه هیون هستند و کارگردان این سریال پارک هونگ کیونگ و نوینده آن هوانگ اون کینوگ است که از سال 2007 در شبکه ام بی سی کره خش می شود و شبکه دم سیما هم این سریال را پخش می کند.

سریال بخش قلب

داستان سریال بخش قلب

سریال کره ای بخش قلب در مورد پزشکان و رزیدنت های جراحی قلب است که در بخش جراحی قلب بیمارستان دانشگاه گوانگ هی کار می کنند. دکتز چویی کانگ گوک بعد از دوره تبعید به عنوان رئیس بخش جراحی قلب و عروق به بیمارستان دانشگاهی گوانگ هی برمیگردد. نخستین وظیفه او استخدام کردن رزیدنت های جدید است.

اما لی ایون سونگ از یک دانشکده تازه تاسیس پزشکی در یک شهرستان بتازگی فارغ التحصیل شده است. او به منظور استخدام در این بیمارستان درخواست کار می کند و حتی با اینکه کارنامه ضعیفی در دانشگاه داشت به یک پزشک بزرگ تبدیل می شود.

یک پزشک دیگر به نام هایه سوک که دانشجوی ممتاز هم است نخستین نفری است که موفق می شود نمرات کامل را بگیرد. شخصیت ایون سونگ و هایه سوک با هم در تضاد هستند. ایون سونگ خیلی احساساتی است ولی تجربه پزشکی خوبی ندارد. هایه سوک حسابگر و خونسر است اما بسیار باهوش است.

هر دوی آنها باید رئیس جدید بخش جراحی قلب و عروق چویی کانگ گوک را تحت تاثیر قرار دهند و خودی نشان دهند.رئیس بخش معتقد است فقط یک شخص خاص لایق جراح بودن قلب است. ایون سونگ و هایه سوک تنها متقاضیان دوره تخصص بیمارستان دانشگاه گوانگ هی می باشند.

دکتر چویی به دلیل حفظ آبروی بیمارستان مجبور است هر دوی آنها را بپذیرد.

هنرپیشه معروف دونگ گوان برای بیماری قلبی که دارد در این بیمارستان بستری می شود. او بلافاصله به هایه سوک که در دوره ابتدایی هم کلاسی اش بوده علاقه مند می شود و به دلیل ارتباط ایون سونگ و هایه سوک دچار حسادت می شود و اتفاقاتی جالب رقم می خورد.

سریال بخش قلب

بازیگران اصلی

  • جی سانگ در نقش لی یانگ سونگ
  • کیم مین جونگ در نقش نام های سوک
  • چو جائه هیوندر نقش دکتر چوی

سریال بخش قلب سریال بخش قلب سریال بخش قلب سریال بخش قلب سریال بخش قلب سریال بخش قلب سریال بخش قلب

» همچنین بخوانید :

سریال تو زیبایی ؛ داستان قسمت آخر سریال و عکس های بازیگران سریال کره ای

سریال عاشقان ماه؛ خلاصه داستان قسمت آخر و عکس بازیگران سریال عاشقان ماه

مطالب مشابه را ببینید!