گارسون هایی که همسر شخصیتهای مهم دنیا شدند +عکس

ازدواج بازیگران

در ميان ستارگان بازيگراني هستند كه در يك نگاه عاشق پيش خدمت هاي رستوران شده و ّا آنها ازدواج كرده اند.
گارسون هايي كه همسر بازيگران هاليوود شدند(تصاوير)
عاشق شدن در ميان چهره هاي معروف موضوعي رايج است که دائما رخ مي دهد . اما اينکه يک ستاره عاشق فردي از پايين ترين طبقه جامعه شود ،‌ معمولا در افسانه هاي پريان رخ مي دهد .
چه بسا ستارگان معروفي که ميليونها نفر در سراسر جهان با چهره آنها آشنا هستند تنها در يک نگاه عاشق پيشخدمت يک رستوران مي شوند و با زني از طبقه اجتماعي پايين نامزد و ازدواج مي کنند . چيزي که در فرهنگ ما و هر ملل ديگري به آن «شانس» نيز گفته مي شود.
اما در ميان ستارگان چه کساني همسراني با شغل پيش خدمتي اختيار کرده اند؟
«نيکلاس کيج» و «آليس کيم»
«کيج» در سفري که به کره داشت در يک کتاب فروشي با  همسرش آشنا شد . «کيم» يک فروشنده معمولي در کتاب فروشي بود که کتاب هاي جديد را به مشتريان معرفي مي کرد. اين ملاقات غير منتظره شانسي بزرگ براي «کيم» بود. چرا که «کيج» سرشناس پس از آشنايي با «کيم» او را به صرف «سوشي»  در يک رستوران دعوت کرد و چندي بعد با يک حلقه الماس (سال 2004) از او خواستگاري کرد. آنها فرزند اولشان را در سال 2005 به دنيا آوردند.

بازيگران هاليوود,همسر بازيگران هاليوود

«مت ديمون» و «لوسيانا باروسو»
«مت» طي فيلمبرداري پروژه (Stuck on you) در ميامي با کافه چي به نام «لوسيانا» آشنا شد. علاقه «مت» به «لوسيانا» تا حدي بود که هر روز پس از فيلمبرداري به کافه محل کار «لوسيانا» مي رفت و اين رابطه به ازدواج آنها در سال 2005 منجر شد.

بازيگران هاليوود,همسر بازيگران هاليوود

«تايگر وود» و «جيمي گروبز»

اين ماجراي عاشقانه همانند داستانهاي قبلي آنقدر هم شادي آور نيست و «تايگر» در يک رستوران با «جيمي گروبز» آشنا شد و دل در گرو او نهاد . اين آشنايي به ازدواج و زندگي سه ساله آنها منجر شد . البته «جيمي» تنها زني نبود که «وود» با او رابطه داشت ولي تنها زن پيش خدمتي که او اختيار کرد.

بازيگران هاليوود,همسر بازيگران هاليوود

 «جورج کلوني» و «سارا لارسون»

از پيشخدمتي کافه تا نامزدي با ستاره هاليوود چقدر فاصله است؟ تنها دو کلمه «جورج کلوني»! پير پسر جذاب هاليوود سارا را در يک کلوب شبانه حين سرو  نوشيدني ملاقات کرد . سارا در آن زمان پيش خدمتي بيشتر نبود و به پيشنهاد جورج جواب مثبت داد. البته اين کاري است که جورج مدام انجام مي دهد ، هر چند با همه آنها رابطه کوتاهي دارد ولي همگي را در قلبش نگه مي دارد!!!

بازيگران هاليوود,همسر بازيگران هاليوود

«ادي مورفي» و «لارا لارو»
ژاپنيها معتقدند عشق و سوشي يکجا قرار دارند. «ادي مورفي» نيز در رستوران ژاپني «سوشيا» در لس آنجلس با پيش خدمتي به نام «لارا» آشنا شد. تفاوت سني 22 ساله آنها نيز مانعي در برابر رابطه آنها نشد.

بازيگران هاليوود,همسر بازيگران هاليوود

«ديويد شويمر» و «زويي باکمن»
«ديويد» براي کارگرداني پروژه اي در سال 2007 راهي لندن شد و در رستوراني با پيش خدمتي که به ميز آنها سرويس مي داد آشنا شد. آشنايي ديويد و زويي پس از سه سال موجب ازدواج آنها شد اولين فرزند آنها سال 2011 متولد شد.

بازيگران هاليوود,همسر بازيگران هاليوود

منبع:cinemakhabar.ir

مطالب مشابه را ببینید!