مجله تاپ‌ناز‌

دکوراسیون حمام | تکنیک و ترفند برای دکوراسیون زیباتر حمام

اگر می خواهید حمام زیبا داشته باشید باید دکوراسیون حمام را به بهترین نحو انجام دهید. باید به نکاتی مانند رنگ، نورپردازی و تزیینات حمام توجه کنید و اگر این کارها به صورت اصولی انجام شوند، حمام شما ایده آل می شود.

ترفندهای داشتن حمام زیبا و دکوراسیون حمام 

حمام یکی از فضاهای دکوراسیون منزل است که باید به آن اهمیت داد زیرا در این مکان شما باید احساس آرامش داشته باشید. حمام را خیلی ها فقط به عنوان مکانی برای شستشو می دانند و به طراحی آن زیاد اهمیت نمی دهند. در این بخش دکوراسیون تاپ ناز نکاتی در مورد طراحی دکوارسیون حمام را به شما می گوییم که با این تکنیک ها می توانید حمامی زیبا با دکوراسیونی عالی داشته باشید.

رنگ حمام باید بدرستی انتخاب شود

هر رنگی برای دکوراسیون حمام مناسب نمی باشد از جمله رنگ های سرد مانند سرد و ابی زیرا می توانند باعث افزایش احتمال ابتلا به بیماری های مفصلی بشوند. رنگ های گرم و روشن مانند شیری، شکلاتی و کرمی برای حمام توصیه می شوند.

دکوراسیون حمام

نورپرداژی حمام بسیار مهم است

نورپردازی حمام مانند دیگر قسمت های خانه بسیار اهمیت دارد، روشنایی در حمام حرف اول را می زند پس باید سعی کنید یک پنجره کوچک و لوازم روشنایی متعددی در دکوراسیون حمام استفاده نمایید.

گل و گلدان در حمام قرار دهید

گل و گیاهان زینتی و گلدان در ابعاد مختلف باعث ایجاد فضای زیبایی در حمام می شود، امروزه در حمام از گلدان های طبیعی و یا مصنوعی استفاده می شود که با آنها می توانید فضای حمام را بسیار دلنشین کنید.

دکوراسیون حمام

کفپوش مناسب کف حمام

کفپوش های سرامیکی برای کف حمام بهترین گزینه هستند زیرا خیلی راحت شسته می شوند و عمر بسیتری نسبت به دیگر کفپوش ها دارند.

پرده حمام

اگر پرده حمام شما قدیمی و کهنه شده است می توانید با تغییر آن، دکوراسیون حمام را متحول کنید، پرده های ضد آب گزینه ای خوب هستند و حمام شما را بسیار زیبا می کنند.

دکوراسیون حمام

مطالب مشابه را ببینید!