مجله تاپ‌ناز‌

تصاویر دکورهای زیبا از مراسم عروسی در باغ

برای برگزاری مراسم عروسی در باغ نیاز به چیدمان، تزیینات، نورپردازی و دکوراسیون مناسب دارید تا جشن عروسی شما بسیار خاص و رویایی باشد و برای همه خاطره انگیز شود.

دکورراسیون جشن عروسی رویایی در باغ

مراسم عروسی یکی از مهمترین اتفاقاتی است که در زندگی هر فردی وجود دارد و به همین دلیل باید عروس و داماد سعی کنند مراسم عروسی خود را به بهترین شکل ممکن برگزار کنند. نخستین نکته در مورد جسن عروسی که ذهن عروس و داماد را مشغول می کند، انتخاب کردن محل عروسی می باشد. در قدیم در خانه عروسی میگرفتند ولی امروزه در تالار و یا باغ مراسم عروسی را جشن می گیرند.

مراسم عروسی در باغ

چیدمان مراسم عروسی در فضای باز

اگر در انتخاب تالار و باغ سردرگم شده اید باید به فصلی که قرار است مراسم در آن برزار شود بسیار توجه کنید، در فصل بهار و تابستان باغ مناسب است و در فصل پاییز و زمستان تالار بهتر است. اگر در فصل بهار و تابستان قصد دارید مراسم عروسی خود را برگزار کنید باغ بهترین گزینه برای شما است، برای مهمانی هم باغ می تواند جالب و متفاوت باشد.

مراسم عروسی در باغ

مراسم جشن عروسی در باغ

چیدمان درست میز و صندلی ها در باغ، نورپردازی، تزیینات از مهمترین نکاتی هستند که برای برگزاری مراسم عروسی در فضای باز باید به آن دقت کنید. برای دکور و تزیینات باغ ایده های متنوعی وجود دارد که ما رومانتیک ترین و رویایی ترین ها را برایتان در این بخش از نمناک جمع آوری کرده ایم.

مراسم عروسی در باغ

چیدمان میز و صندلی های عروسی در باغ

مراسم عروسی در باغ

نورپردازی و دیزاین مراسم عروسی در باغ

مراسم عروسی در باغ

عروسی رویایی در فضای باز

مراسم عروسی در باغ

دکوراسیون مراسم عروسی در باغ

مراسم عروسی در باغ

مراسم عروسی لاکچری در فضای باز

مراسم عروسی در باغ

تزیینات مراسم عروسی در باغ

مطالب مشابه را ببینید!