این زنان هنرمند به زیبا بودن خودشان بدون آرایش افتخار می کنند

بازیگران زن بدون آرایش که فکر می کنند زیبا هستند

خیلی از بازیگران علاوه بر آرایش های سنگینی که به چهره دارند قبلا بارها تن به جراحی های زیبایی داده اند و یا به دلیل شغلی که دارند تحت رژیم های سخت قرار گرفته اند. اما در این بین هنرمندان زنی وجود دارند که کمتر با آرایش ظاهر می شوند و یا کمترین عمل های زیبایی را انجام داده اند و خیلی هم رژیم غذایی نمیگیرند.

 

 

دمی لواتو

لاغر بودن یکی از بزرگترین بحران هاي زنان امروزی هست به ویژه برای زنان هنرمند. دمی لواتو یکی از کسانی هست که با این دشوار چندان دست و پنجه نرم کرده تا بتواند خودش را به اندام مد نظر برساند. او حالا از زیبایی ظاهر خود رضایت کافی دارد به حدی که ترجیح می‌دهد با صورت بدون آرایش بیرون برود.

 

لیدی گاگا

استایل، رنگ مو، آرایش غلیظ و نحوه لباس پوشیدن این خواننده مشهور زبانزد عموم هست. لیدی گاگا به اوضاع ظاهری خود سربلندی میکند و خودباوری بالایی دارد. پیشنهاد او به طرفدارانش این هست که به ظاهر و زیبایی طبیعی خود سربلندی کنند. او در شبکه هاي مجازی عکس هاي بدون آرایش از خود به اشتراک میگذارد تا زیبایی طبیعی خود را به طرفدارانش نشان دهد.

 

سلما هایک

سلما هایک در گفت و گو اي که با نیویورک تایمز داشت از اینکه در فیلمی ایفای نقش کردهکه زیر فشار استانداردهای زیبایی نبوده. او می‌گوید: وقتی قرار هست همان چیزی کههستم نشان داده شوم احساس آزادی و آرامش بیشتری دارم. اگر معجزه باشد که مرا به سن ۲۵ سالگی برگرداند هرگز آن را قبول نمی‌کنم چون زمان حال خودم را دوست دارم و اکثر کنجکاو هستم بدانم در آینده چه کسی خواهم بود.

 

کیت وینسلت

کیت وینسلت یکی از بازیگران مشهوری هست که پس از بازی در فیلم تایتانیک در نقش رز محبوبیت او در بین طرفدارانش چندین برابر شد. کیت در اکتبر ۲۰۱۷ به سن ۴۲ سالگی میرسد و مانند همۀ وقت} به اوضاع ظاهری خودش حتی بدون آرایش سربلندی می‌کند. او می‌گوید هرگز برای تغییر ظاهرش خوشنود نمی‌شود که زیر تیغ جراحی برود.

 

زو کراویتز

زو کراویتز هنرپیشه دو رگه اي هست که به نژاد و اصالت خود سربلندی می‌کند و از اینکه ظاهر متفاوتی نسبت به دیگر بازیگران بلوند دارد شاد هست. او اعتراف می‌کند که همه ي وقت با کمترین آرایش ممکن ظاهر می‌شود. و گرچه واضح هست که نیاز چندانی هم به اینکار ندارد.

 

اشلی گراهام

در دنیایی که لاغر بودن یکی از استانداردهای زیبایی هست اشلی گراهام مدل آمریکایی علیرغم نداشتن این استاندارد یکی از زیباترین زنان جهان شناخته شده هست. اشلی اعتقاد دارد که همۀ ما باید نسبت به خود ما و ظاهرمان خودباوری کافی داشته باشیم چون انسان ها همه ي وقت دنبال ایراد گرفتن از ظاهر دیگران میباشند. علیرغم تمام اینها گراهام از اینکه بدون آرایش در شبکه هاي مجازی ظاهر شود هیچ ترسی ندارد.

 

آلیشیا کیز

آلیشیا می‌گوید: همۀ وقت} از اینکه بدون آرایش از منزل بیرون بزنم هراس داشتم. اگر کسی بخواهد با من تصویر بگیرد؟ اگر آن را در شبکه هاي مجازی ارسال کند؟ اما تمام این‌ها احساس ناامنی و سطحی نگرانی هایي بود

که بیش از اندازه روی نظر دیگران نسبت به خودم حساب میکردم. اما بعد از عکسی که یک عکاس بدون آرایش از من گرفت متوجه شدم که چقدر بدون آرایش زیباتر هستم. قوی تر، آزادتر و حتی زیباتر از انچه قبلا فکر میکردم.

چنین هنرمندان مشهوری که به تیغ جراحی نه میگویند به تمام زنان جهان این پیغام را می‌رسانند که برای جذاب بودن نیاز نیست که ظاهرتان را تغییر دهید. تنها در صورتی خوشگل هستید که خودتان باشید.

مطالب مشابه را ببینید!