گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / جالب و خواندنی / جنجالی شدن چهره زیباترین زن پلیس در اینترنت +عکس
loading...

جنجالی شدن چهره زیباترین زن پلیس در اینترنت +عکس

انتشار تصویر یک پلیس زن فلسطینی در اینترنت به یکی از پربحث ترین موضوعات کاربران شبکه های اجتماعی در کشورهای عربی تبدیل شده است که همه او را زیباترین می شناسند.جوانان کشورهای عربی، به ویژه عربستان از پرتعدادترین اعضای شبکه های اجتماعی هستند و از جمیعت ۱۱ میلیونی عربستان بیش از ۵ میلیون نفر در تویتر عضو هستند.

عکس زن

اغلب آنها به شکل جدی در بحث های سیاسی – اجتماعی شرکت میکنند و نسبت به کاربران سایر کشورها، کمتر از این گونه فضاها برای سرگرمی استفاده می کنند.انتشار تصویر پلیس زن فلسطینی نیز با اظهار نظرهای متفاوتی مواجه شده و برخی او را نمونه صلح طلبی، برخی ها آن را نشانه فریبکاری و سو استفاده مقامات و برخی نیز آن را از مصادیق “جنگ نرم!” توصیف کرده اند.

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]
loading...

4 دیدگاه ها

  1. اوه مای گاد !!!!!!!!!!چقدر خوشگله . تفاوت بین این پلیس زیبا رو با گیر دهندگان با ساپورت پوشان خودتون متوجه میشین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. کیمی پیشی همون کیمی

    افغانیه؟

  3. فلسطينيه

  4. کیمی جان منظورت از افغانیه چی بود؟یعنی انقد خوشگلن افغانیا..البته میدونم که تو افغانستانم چهره های زیبا کم نیست ولی منظور شما به اون چهره زیباهاشون نبود درسته؟؟ولی الحق که خیلی نازه..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *