راز زیبایی نیکول کیدمن در 45 سالگی چیست؟ +عکس

“نیکول کیدمن” 45 ساله همیشه به عنوان یکی از زیباترین زنان هالیوودی نام برده شده است. او که ریشه ای استرالیایی دارد غالبا در این قاره و در کنار خانواده اش به سر میبرد.

نیکول کیدمن و همسرش
نیکول کیدمن و همسرش

نیکول در حالی سوژه عکاسان و خبرنگاران شد که همراه همسر و فرزندش در یک روز تعطیل برای ورزش و نرمش کنار ساحل رفته بود. او به همراه دختر 4 ساله اش و خواهرزاده 5 ساله و همسرش اوقات خوشی را سپری میکرد.
آنها گاهی به آرامی میدویدند و گاهی راه میرفتند و آهسته صحبت میکردند  گاهی به انجام حرکات یوگا و کششی می پرداختند. به نظر میرسد بعد از یک ازدواج 6 ساله که حاصل آن دو دختر است این زوج همچنان عاشقانه یکدیگر را دوست دارند و به گفته “نیکول کیدمن” این خوشبختی و عشق او به این  خانواده یکی از رازهای زیبایی اوست. او میگوید آرامشی دارد که مهمترین علت جوان ماندنش است.
این زوج که هردو 45 ساله هستند هم در امریکا و هم در استرالیا خانه دارند و غالبا هر سال ایام کریسمس را کنار خانواده “نیکول کیدمن” در استرالیا میگذرانند.
با توجه به اینکه زندگی 10 ساله “نیکول کیدمن” و “تام کروز” هیچ فرزندی در پی نداشت به دنیا آمدن اولین فرزندش در سال 2008 خوشبختی او را در کنار همسر دومش تکمیل کرد. او در جدیدترین مصاحبه اش گفته است : شوهرم انگیزه من برای زندگی است .من عاشق او هستم و با توجه به سنی که ما یکدیگر را ملاقات کردیم این عشق فراتر از تصمیمات هیجانی است و عمیقا در وجود ما ریشه دارد.

نیکول کیدمن
نیکول کیدمن
نیکول کیدمن و همسرش
نیکول کیدمن و همسرش

پرداد

مطالب مشابه را ببینید!