مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی بهنام صفوی؛ عکس های بهنام صفوی زندگی شخصی و بیماری سرطان و مرگ

بهنام صفوی خواننده ایرانی معروف و خوش صدایی است که متاسفانه به دلیل تومور مغزی روز 23 اردیبهشت درگذشت. در این مطلب بیوگرافی کامل این خواننده را می خوانید.

2

بیوگرافی بهنام صفوی

بهنام صفوی بازیگر متولد 15 تیر سال 1362 درد شهر شیراز است او خواننده و تنظیم کننده است.

او بعد از تولد به بندر ماهشهر در خوزستان رفت و تا سن 16 سالگی در این شهر زندگی کرد و در اصل بزرگ شده خوزستان است.

بهنام صفوی

تولد

در شیراز متولد و سپس تا ۱۶ سالگی در شهر ماهشر خوزستان زندگی می کرد، می گوید چون امکانات مناسب برای آموزش موسیقی نبود، پیانو و سازهای کوبه‌ ای را خود آموز یاد گرفت.

حمایت خانواده

پدرم برای من همیشه یک پشتوانه محکم بوده است و عشق به پدرم از ابتدا تا به امروز به من دلگرمی داده، به طوریکه حتی حرف زدن با او به من آرامش و انگیزه می‌دهد، همینطور مادرم از همان کودکی تا به حال همیشه در زمینه موسیقی مشوق من بوده است

شروع فعالیت موسیقی

موسیقی را از دوران کودکی با ساز پیانو و به صورت خود آموز شروع کرد، سپس سازهای کوبه ای را آموخت.

نخستین البوم او عشق من باش نام داشت که در سال 1388 منتشر شد.

او در سال 85 آهنگی به نام تمنا را منتشر کرد که مورد استقبال قرار گرفت و همین باعث انگیزه شد که آلبومش را ( عشق من باش ) منتشر کند.

بهنام صفوی جزو بهترین خوانندگان پاپ به‌شمار می‌آید و برگزاری کنسرت‌های داخلی وخارجی از فعالیت‌های اوست.

او یکی از خواننده های پاپ محبوب ایرانی است که طرفدارانش نام های مختلفی همچون پسر مودب موسیقی ایران، سلطان آرامش و … به او داده اند.

بهنام صفوی

اولین آلبوم

قبل از اولین آلبوم، آهنگ‌ هایی را به همراه گروه کر خوانده بودم ولی با انتشار اولین آلبومم به نام عشق من باش در سال ۱۳۸۸ به عنوان خواننده ظاهر شدم البته من به شخصه به آن آلبوم خیلی علاقه ندارم چون تجربه اولم بود و من هنوز به پختگی لازم نرسیده بودم.

ازدواج

فکر می کنم یکی از اتفاقات مهم زندگی هر انسانی ازدواج است و هیچ ارتباطی هم به جلوگیری از پیشرفت کاری ندارد اتفاقاً خیلی از مواقع به پیشرفت و رشد انسان کمک می کند. ازدواج یک مرحله جدید در زندگی است و فکر می کنم می تواند به عنوان موتور محرک زندگی عمل کند.

من برنامه ریزی و تصمیمی برای ازدواج نداشتم و همه چیز با خواست خدا پیش آمد، انتخاب خودم بود و خانواده عزیزم هم به انتخاب من احترام گذاشتند و من را حمایت کردند این زوج آذر ۱۳۹۵ صاحب یک فرزند پسر بنام سام شده بودند.

الگوی موسیقی

الگوی اصلی ام در موسیقی بی كلام ونجلیز، یانی، ژان میشل ژار و در موسیقی‌ های باكلام هم بیشتر تا جایی كه بتوانم همه‌ سبک هایی كه خوب باشند را گوش می‌ كنم

بیماری تومور مغز و سرطان 

او از سال 1392 دچار ضایعه مغزی شد که با پیشرفت این بیماری در روز 29 تیر سال 1394 مجبور شد جراحی سختی را انجام دهد. او پس از عمل در ایران حالش بهتر شد و آلبوم جدیدش را به نام معجزه روانه بازار کرد و پس از آن هم کنسرت ها و اجراهای زیادی داشته است همچنین تک آهنگ هایی را هم بعد از عمل منتشر کرده است ولی در سال 1396 دوباره بیماری بهنام صفوی تشدید شد و این بار برای مداوا به آلمان سفر کرد و توسط پروفسور سمیعی در بیمارستان INI هانوفر آلمان تحت عمل جراحی قرار گرفت. او پس از عمل به ایران بازگشت و هم اکنون دوره های شیمی درمانی و پرتودرمانی را انجام می دهد. هم اکنون در حال تکمیل روند درمانش است.

بهنام صفوی

شباهت صدایش به رضا صادقی

خیلی ها فکر می کنند که صدای او شبیه به صدا رضا صادقی است و حتی گفته اند که او با رضا صادقی چالش دارد و ا می گوید که همه این حرف ها شایعه هستند. او می گوید مانند چهره هر فردی که ممکن است به فرد دیگری شباهت وجود داشته باشد، ممکن است صداها هم به هم شبیه باشند.

بهنام صفوی

شهرت

اولین چیزی هم كه یک خواننده دوست دارد، این است كه اثرش را به گوش مردم برساند و مهمترین هدفم این بود كه ابن كار شنیده شود و خوشبختانه این اتفاق افتادر

هسمر بهنام صفوی

مرگ بهنام صفوی

متاسفانه در تاریخ 23 اردیبهشت سال 1398 او پس از مدت ها تحمل بیماری سرطان درگذشت. او بعد از این دوره بخاطر وضعیت آب و هوا به اصفهان آمد و با بدتر شدن مجدد حالش در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ در بیمارستان میلاد اصفهان بستری شد. وی بعد از ۲۷ روز بستری شدن در این بیمارستان، سرانجام ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸، پس از تحمل ۶ سال بیماری در بیمارستان میلاد اصفهان درگذشت و به خاطر سکونت خانواده‌اش در شاهین‌شهر، در قطعهٔ هنرمندان بهشت معصومه شاهین‌شهر به خاک سپرده‌شد.

عکس های اینستاگرامی بهنام صفوی

بهنام صفوی

عکس بهنام صفوی

بهنام صفوی

عکس های جدید بهنام صفوی

بهنام صفوی

آلبوم و آهنگ های بهنام صفوی

بهنام صفوی

بهنام صفوی در کنار رامبد جوان

مطالب مشابه را ببینید!