بهترین ساعت روز برای داشتن رابطه جنسی

زن و شوهر با شناخت بهترین زمان و ساعت برای داشتن رابطه جنسی می توانند لذت بیشتری ببرند و از سکس خود رضایت بیشتری داشته باشند و روابط گرمتری با هم داشته باشند.

بهترین زمان برقراری رابطه جنسی از نظر علمی چه ساعتی است؟

رابطه جنسی یکی از ملزومات زندگی است و فواید زیادی دارد. رابطه جنسی می تواند باعث بهبود خلق و خوی شما شود و حتی می تواند به شریک زندگی شما نیز کمک کند.هورمون ها اثرات زیادی بر زندگی جنسی افراد دارند و همچنین بر احساسات بعد از آن نیز تاثیر می گذراند، اما گاهی در طول ساعات روز این هورمون ها به اوج خود می رسندد و گاهی هم در پایین ترین حالت خود هستند که می توانید با همسر خود در میان بگذارید و با شریک زندگی خود هماهنگ باشید و با این کار می توانید رابطه ای لذت بخش داشته باشید. اما حال سوال پیش می اید که چه زمان و ساعتی از شبان روز بهترین موقع برای داشتن رابطه جنسی است؟

 

بهترین ساعت روز برای داشتن رابطه جنسی

بهترین موقع در شبانه روز برای سکس

بهترین ساعت روز برای داشتن رابطه جنسی چه ساعتی است؟

به نظر یک متخصص هورمون بهترین زمان برای داشتن رابطه جنسی ساعت 3 بعد از ظهر است در حالی که بیشتر افراد در این ساعت در حال کار هستند. آلیسا توضح می دهد که کمی لذت بردن از بعد از ظهر برای زوجین تاثیر خوبی دارد زیرا زنان در ظهر بسیار احساس هوشیاری دارند و بیشتری سطح انرژی خود را دارند که این به دلیل افزایش سطح استروژن می باشد در حالی که مردان هم بیشترین سطح استروژن را در این زمان دارند و باعث می شود که در طول رابطه جنسی احساس بیشتری داشته باشند.

ساعت 3 بعد از ظهر ایده آل ترین زمان برای بهره مندی از حداکثر روابط جنسی است در حالیکه مردان بهترین رابطه جنسی را صبح ها دارند، به این دلیل که سطح تستوسترون آنها به اوج خود می رسد اما زنان بعد از ظهر بیشتر در معرض تحریک و هیجانات هستند پس بهترین کار این است که صبر کنیم تا سطح استروژن به بلاترین سطح برسد تا بتوانیم بهترین تجربه سکس را داشته باشیم.

بهترین ساعت روز برای داشتن رابطه جنسی

بهترین زمان برای رابطه جنسی و رابطه زناشویی

مسئله ای که اکثر افراد با آن مواجه می شوند این است که ساعت 3 بعد از ظهر در محیط کار هستند و نمی توانند از این زمان استفاده کنند بنابراین شاید آخر هفته بشود برای ساعت 3 برنامه ریزی کرد.

البته اگر شما با کسی که زندگی می کنید او را دوست داشته باشید، هر زمانی می تواند برای شما بهترین زمان باشد این در حالس است که واقعیت علمی این است که مردان صبح ها آمادگی بیشتری دارند و خانمها بعد از ظهر این چنین هستند. برای زنان نقطه اوج زمانی است که هورمون استروژن در سطح بالایی قرار دارد و انرژی و هوشیاری آنها بالا می رود و برای مردان با بالا رفتن تستوسترون این اتفاق می افتد و باعث می شود که رابطه جنسی با شور و نشاط انجام شود.

» همچنین بخوانید :

بهترین زمان برای رابطه جنسی به منظور باردار شدن

روش های موثر و عالی برای تحریک مردان قبل از رابطه جنسی

اگر می خواهید هنگام رابطه جنسی بیشتر به ارگاسم برسید این نکات را بدانید

مطالب مشابه را ببینید!