مجله تاپ‌ناز‌

بهترین رژ لب برای خانم هایی که پوست تیره دارند + عکس

انتخاب رژ لب برای خانم ها کمی سخت است و ممکن است شخص را دچار سردرگمی کند، اگر رز لب مناسب رنگ پوست خود را انتخاب کنید زیبایی چهره و پوست شما چندین برابر خواهد شد.

رژ لب مناسب برای رنگ پوست تیره

رژ لب تنوع رنگی نامحدودی دارد و این تنوع رنگ در هنگام خرید رژ لب برای خانم ها کار را سخت می کند، اگر شما هم هنگام خرید رژ لب دچار سردرگمی می شوید و نمی دانید چه رنگی به پوست شما می خورد، بهتر است رژ لب را بر اساس رنگ پوست خود انتخاب کنید که نحوه این انتخاب را به شما می گوییم.

اگر رگ های داخل مچ دست شما به رنگ بنفش یا آبی باشد، یعنی ته رنگ پوست شما سرد است اما اگر این رگ ها به رنگ سبز بودند ته رنگ پوست شما گرم می باشد.

 

رژ لب برای رنگ پوست تیره

انتخاب رژ لب مناسب با رنگ پوست شما

هنگامی که رژ لب متناسب با رنگ پوست انتخاب شود، مطمئن می شوید که رنگ ان به رنگ پوست شما می آید و زیبایی شما را هم بیشتر می کند، پس حتما باید بهترین رنگ را انتخاب کنید.

 

انتخاب رژلب برای پوست های روشن و سفید

خانم هایی که پوستشان روشن است، معمولا حس رنگ پریدگی می کنند، به همین دلیل بهتر است رژ لب صورتی و هلویی را که ملایم است استفاده کنند، اگر رژ لب پررنگ دوست داشته باشید می توانید از رژ لب قرمز رنگ هم استفاده کنید.

 

انتخاب رژلب برای پست های گندمی و معمولی

اگر رنگ پوست شما گندمی است، رژ لب شرابی، نارنجی، بنفش و مسی برای شما مناسب می باشد و زیبایی پوشت شما را بیشتر می کند. رژ لب های تمشکی و ارغوانی هم باعث زیبایی شگفت انگیری می شود.

رژ لب برای رنگ پوست تیره

رنگ رژ لب متناسب با رنگ پوست

انتخاب رژلب برای پوست های سبزه و تیره

خانم های که رنگ پوست تیره دارند می توانند از رژ لب های به اصطلاح جیغ و پر رنگ استفاده کنند. رژ لب به رنگ های بنفش تیره، قهوه ای، شرابی، زرشکی، الویی، زرشکی و … برای خانم های سبزه مناسب است.

مطالب مشابه را ببینید!