مجله تاپ‌ناز‌

12 راز برای رسیدن به ارگاسم بهتر و لذت جنسی بیشتر

اوج لذت جنسی بیشتر و 12 راز برای رسیدن به ارگاسم بهتر

با استفاده از روش هایی می توانبد اوج لذت جنسی رسید و ارگاسم بهتری را تجربه کرد و همچنین مرد و زن از لذت جنسی برخوردار شوند. در این مطلب نکاتی کاربردی را از مشاوران و متخصصان روابط جنسی جمع آوری کرده ایم که برای بهبود ارگاسم و رسیدن به اوج لذت جنسی می توانید از آنها استفاده کنید.

 • مشاوره جنسی بگیرید تا ارگاسم بهتری داشته باشید

خوب به ارگاسم نمی رسید؟ میخواهید ارگاسمی بهتر را تجربه کنید؟

ما مجموعه ای از نظرات کارشناسان رابطه جنسی را در این مطلب گرداوری کرده ایم تا بتوانید به اوج لذت جنسی زندگی خود دست پیدا کنید.

 • لمس کردن نقاط داغ بدن برای رسیدن به ارگاسم بهتر

لمس نقاط داغ برای رسیدن به اوج لذت جنسی در هنگا آمیزش جنسی می تواند کمک کند. به عنوان مصال شما بر روی شوهرتان قرار بگیرید به صورتی که اندام های جنسی (کلیتوریس یا چوچوله) مستقیم به استخوان شرمگاهی pubic bone او کشیده شود. یا به پشت دراز بکشید و یک بالش زیر باسن خود قرار دهید.

 • صحبت کنید و واکنش نشان دهید

به گفته دکتر لورا برمن Berman  استادیار بالینی روان پزشگی و زنان و زایمان در دانشگاه نورث وست ” مردان نیاز دارند که در جهت صحیح راهنمایی شوند ” خانم ها باید با بیان احساس خوبی که دارند یا آه کشیدن به همسرشان نشان دهند که در مسیر صحیحی حرکت می کند.

 • بدن خود را بهتر بشناسید تا به اوج لذت برسید

اگر بدن خود را به خوبی بشناسید می توانید در هنگام رابطه جنسی شریک خود را برای تحریک بیشتر راهنمایی کنید. بهترین راه این است که نقاط حساس بدن خود و نحوه تحریک آنها را یاد بگیرید.

اوج لذت جنسی

 • ماهیچه هایی که عامل ارگاسم هستند باید تمرین داده شوند

دوریان سولوت  آموزش دهنده جنسی می گوید ” کگل یک ورزش کلاسیک برای زنانی است که می خواهند یک ارگاسم ضعیف را به یک ارگاسم عالی تبدیل کنند ” با منقبض کردن عضلات کف لگن جلوی ادرارتان را بگیرید و به این شکل عضلات هدف را شناسایی کنید. سپس در زمان هایی که ادرار ندارید این عضلات را منقبض کنید. تمرینات کگل را هر روز و در صورت امکان چندین بار در روز انجام دهید. حین انقباض نفستان را حبس کنید.

 • برای داشتن ارگاسم بهتر خطر کنید

تحقیقات نشان میدهد که درگیر شدن در کارهای هیجان انگیز (چه صخره نوردی باشد یا فقط تماشای فیلم ترسناک) باعث تحریک دوپامین در مغز می شود که باعث اشتیاق جنسی بین شما خواهد شد.

 • برای لذت جنسی بهتر، ارگاسم را به تاخیر بیندازید

به گفته سولوت ” طولانی کردن رسیدن به ارگاسم باعث یک ارگاسم انفجاری خواهید شد. زمانی که به ارگاسم نزدیک می شوید حرکاتتان را آهسته کنید و این کار را چند بار تا ارگاسم نهایی تکرار کنید. ”

 • برای داشتن ارگاسمی بهتر روی تنفس خود تمرکز کنید

رابطه جنسی تانتریک Tantric sex ممکن است برایتان جدید باشد ولی اصل آن روی tenet یا همان تمرکز روی تنفس پایه گذاری شده که می تواند لذت شما را بیشتر کند. به گفته ایوان فولبرایت آموزش دهنده روابط جنسی ” شما می توانید تنفستان را به انرژی جنسیتان متصل کنید ” افرادی که می توانند روی تنفسشان تمرکز کرده و پشت سر هم تنفس کنند سرعت رسیدن به ارگاسم را کم کرده و به ارگاسم شدیدتری می رسند که می تواند لذت را تشدید کند.

Tantric sex یک روش باستانی هندو است که بیشتر از 5000 سال قدمت دارد و به معنی ” بافتن و انبساط انرژِی ” است . یک شکل آهسته از رابطه جنسی برای افزایش صمیمیت و ایجاد ارتباط بین ذهن و بدن است که می تواند منجر به ارگاسمی قوی شود.

اوج لذت جنسی

 • برای اوج لذت جنسی بهتر است عشق بازی های خلاقانه داشته باشید

به گفته فولبرایت اگر زمان بیشتری نسبت به شریک زندگیتان برای آماده شدن در رابطه جنسی نیاز دارید برای یکدیگر ایمیل یا پیام های عاشقانه و درباره رابطه جنسی ای که می خواهید یا ماساژ جنسی بفرستید ( ولی در تصویرسازی زیاده روی نکنید چون ممکن است پیام هایتان خصوصی باقی نماند. )

 • برای داشتن ارگاسمی بهتر باید داروهای خود را بررسی کنید

زنان بیش از مردان به داروهای ضد افسردگی روی می آورند و قابت شده است به زندگی جنسی فرد لطمه وارد خواهد شد. اگر مشکلی دارد در مورد داروهای خود با پزشک مشورت کنید.

 • بهتر است فروا کمک بگیرید

اگر به ارگاسم نمی رسید از یک مشاور حرفه ای کمک بگیرید. اسیب عصبی با کاهش تستسترون می تواند عامل ایجاد این مشکل باشد. به گفته برمن، پزشک شما می تواند سلامت شما را ارزیابی کند و عواملی که در رابطه شما دخیل هستند را بررسی نماید.

 • برای رسیدن به ارگاسم بهتر باید آرامش داشته باشید

در مطالعه اخیر که روی بیش از 500 زن فرانسوی انجام شده است بیش از 70 درصد از آنها بیان کرده اند که استرس کاری میل جنسی آنها را تحت تاثیر قرار می دهد. کاهش میل جنسی به وضوح باعث کاهش احتمال ارگاسم می شود. بنابراین حواس پرتی های زندگی را در اتاق خواب جا بگذارید.

مطالب مشابه را ببینید!