عکسهای جالب از دوران دبیرستان بیانسه

عکسهای جالب از دوران دبیرستان بیانسه 

اخيرا تصاويري از بيانسه منتشر شده است که تا کنون ديده نشده بود. اين تصاوير مربوط به دوران دبيرستان اين ستاره هاليوودي است. اين خواننده 31 ساله که به خاطر ثروت افسانه اي اش شهرت فراواني دارد در دوران دانشگاه و قبل از شهرتش نيز موها و لبخند معروفش را داشته است.

بیانسه

يکي از تصاوير مربوط به کتاب سال مدرسه “ولش هوستون” در تگزاس محل زندگي اين ستاره هاليوودي است که او را با موها ي لخت و لبخند مهربان آشنايش نشان ميدهد. اين تصوير مربوط به سال 1996 بوده و به صورت سياه و سفيد به ثبت رسيده است. او در دوران مدرسه در کلاس رقص شرکت کرد و هنگاميکه معلم او متوجه استعدادش در خوانندگي شد به او پيشنهاد کرد تا در اين رشته فعاليت کند.
پدر او بزرگترين مشوقش در زمينه خوانندگي به حساب مي آيد. در سال 1996 بعد از فارغ التحصيلي گروهي از دانش آموزان که بيانسه نيز در ميان آنها حضور داشت به صورت گروهي يک آلبوم منتشر کردند که با اقبال عمومي خوبي مواجه شد.
وي اولين جايزه رسمي اش را در جشنواره گري سال 2010 به عنوان يک خواننده مطرح دريافت کرد و  اين نشان ميدهد او خيلي زود پله هاي ترقي را طي کرده است. او همان سال ازدواج کرد و در سال 2012 اولين فرزندش را به دنيا آورد . وي اخيرا اعلام کرده است به زودي فرزند دومش را به دنيا خواهد آورد./پرداد

بیانسه

بیانسه

مطالب مشابه را ببینید!