مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی احلام + عکس های همسر و اطلاعاتی از زندگی شخصی و هنری

در این بخش بیوگرافی احلام خواننده زن را گردآوری کرده ایم. او یکی از خوانندگان زن ایرانی موفق است که در خارج از ایران زندگی می کند و بیشتر آهنگ های شاد می خواند و با همین نوع موزیک شناخته می شود.

بیوگرافی احلام

احلام خواننده زن ایرانی زاده سال 1370 در شهر اهواز است. او جزو عرب های ایرانی است. او در شهر اصفهان بزرگ شد. احلام هم اکنون در شهر دبی زندگی می کند. او بیشتر آهنگ های شاد و ریتمیک می خواند. او ازدواج نکرده و هنوز مجرد است. آهنگ های بهترین، شیطون، دل دیوونه و پشیمونم از آهنگ های پرطرفدار این خواننده زن هستند. او یک آلبوم به نام یلیزمنی خیالک منتشر کرده است.

تنها برادر او در عرصه موسیقی فعالیت دارد که گویا به اندازه احلام نتوانست معروف شود و به موفقیت برسد!

بیوگرافی احلام

فوتبالیست حرفه ای

فوتبال را از زمان کودکی و از کوچه و خیابان شروع کرد. با حمایت پدرش فوتسال را شروع کرد و سپس وارد لیگ برتر قوتبال زنان شد. او 5 سال در لیگ فوتبال زنان در پست دفاع چپ و راست بازی کرد و جالب است بدانید که با هر دو پای چپ و راست قادر به شوت کردن بود. او طرفدار تیم پرسپولیس است.

بیوگرافی احلام

خوانندگی

پس از مدتی که فوتبال بازی می کرد به دلیل محدودیت هایی که وجود داشت به آرامی به سوی خواننده شدن گام برداشت. خودش می گوید که پدر و مادرش هم شاعر و نوازنده بودند. از موسیقی سنتی ایرانی شروع کرد و حالا پاپ می خواند.

بیوگرافی احلام

مهاجرت از ایران

احلام هم اکنون در شهر دبی کشور امارات زندگی می کند و بیشتر کلیپ هایش را در دبی ضبط می کند. البته او فعالیت خوانندگی را از ایران شروع کرد و سپس به امارات مهاجرت کرد.

بیوگرافی احلام

تقلید صدای صبا راد توسط احلام

احلام فیلمی در مورد مجریان ایرانی به اشتراک گذاشت که در آن صدای صبا راد را تقلید می کند و از او انتقاد کرده است که کاربران به او پاسخ تند دادند و کامنت های انتقادی زیادی برای او نوشتند.

او از برنامه برنده باش محمدرضا گلزار هم انتقاد کرد و در مورد مسابقه برنده باش به معنی خواب ها بود گفت:  آقا رضا معنی اسم من رویاها و کلمه عربی است.

بخوانید: بیوگرافی سحر مقدس

بیوگرافی احلام

ازدواج و همسرش

احلام هنوز ازدواج نکرده و مجرد می‌باشد. به نظر می رسد که ایشان هنوز مجرد هستند.

بیوگرافی احلام

واکنش به گشت ارشاد

او هم همراه با بسیاری از خوانندگان به حمایت از مهسا امینی برخواست و از فوتبالیست ها و بازیگران درخواست کرد که به این موضوع واکنش نشان دهند

توهین به مردم ایران

پس از حادثه منا، شایعه شد که احلام به مردم ایران توهین کرده است که در اصل منظور خواننده زن عرب احلام الشامسی بود و او را با احلام اشتباه گرفته بودند.

بیوگرافی احلام
بیوگرافی احلام

منبع: اینستاگرام

مطالب مشابه را ببینید!