مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی خاطره حاتمی + عکسهای همسر و اطلاعات زندگی شخصی و هنری

در این بخش بیوگرافی خاطره حاتمی بازیگر زن ایرانی را با اطلاعاتی از ازدواج و زندگی شخصی و هنری ارائه کرده ایم، او اخیرا کمی کار شده است ولی در فیلم های مختلفی ایفای نقش کرده است با ما همراه باشید.

بیوگرافی خاطره حاتمی

خاطره حاتمی بازیگر متولد 24 شهریور سال 1362 در شهر تهران است. او دیپلم تجربی دارد و دانشجوی انصرافی در رشته روانشناسی است.

او هیچ برادر و خواهری ندارد و با مادرش رابطه صمیمانه ای دارد.

خاطره حاتمی

شروع بازیگری

خاطره حاتمی پس ار ترک تحصیل، فعالیت حرفه ای را در آغاز کرد. او در دوران دانشگاه در کلاس های بازیگری شرکت کرد و تئاتر را فرا گرفت.

خاطره حاتمی

شروع شهرت

نخستین سریالی که در آن ایفای نقش کرد بازی در سریال پول کثیف در سال 1382 به کارگردانی جواد افشار بود. این سریال سال 1382 از شبکه تهران پخش شد.

خاطره حاتمی

در این سریال در کنار بازیگرانی همچون فرهاد جم و زیبا بروفه همبازی شد. داستان سریال در مورد زوج جوانی است که ورشکسته شده اند و شیوا برای کمک مالی به کیانی که از اقوام شوهرش است رو می آورد و کم کم داریوش به واسطه کیانی به قاچاق کالا دست می زند.

خاطره حاتمی

بازی در سریال فقط به خاطر تو

در سال 1382 در سریال فقط به خاطر تو ایفای نقش کرد که همین سریال باعث شهرت او شد. در این سریال در کنار رامتین خداپناهی، لاله صبوری و شهرزاد عبدالمجید ایفای نقش کرد. داستان سریال : مراسم عروسی زری و محمود به هم می خورد. محمود به خاطر کشیدن چک بی محل به زندان می افتد. زری تلاش خود را برای آزاد کردن همسرش آغاز می‌کند و در این راه ناخواسته با تعدادی از زن‌های خودسرپرست آشنا می‌شود. اتفاقی که باعث تحول تدریجی زری و تغییر دیدگاه او نسبت به زندگی، عشق و ازدواج می‌شود.

خاطره حاتمی

بازی در سریال کیمیا

خاطره حاتمی در سریال کیمیا ایفای نقش کرده است.  کارگردان این سریال جاود افشار است و خاطره حاتمی در کنار بازیگرانی همچون مهراوه شریفی نیا، پوریا پورسرخ، مهدی پاکدل، آزیتا حاجیان، حسن پورشیرازی، رضا کیانیان، امیرحسین آرمان، سوگل طهماسبی، نیکی کریمی و بازیگران معروف دیگگری ایفای نقش کرد.

خاطره حاتمی

بازی در سریال زیر همکف

خاطره حاتمی در سریال زیر همکف به کارگردانی بهمن گودرزی در کنار  هومن شاهی، ویدا جوان و نگین معتضدیایفای نقش کرده است.

خاطره حاتمی

ازدواج و همسر خاطره حاتمی

به نظر می رسد که در حال حاضر مجرد است. مادر او در مورد ازدواج دختر می گوید که بسیار مایل است دخترش ازدواج کند و نوه دار شود.

او بسیار به بازیگری علاقه دارد و هیچ گاه به شغل دیگری فکر نمی کند. او آشپز خوبی است ولی آشپزی نمی کند.

خاطره حاتمی

کچل کردن موها

خاطره حاتمی به دلیل بازی در فیلم قرنطینه موهای سرش را به صورت کامل تراشید و کچل کرد. این فیلم به کارگردانی منوچهر هادی در سال 1386 اکران شد.

خاطره حاتمی

مطالب مشابه را ببینید!