مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی سمانه پاکدل + درباره زندگی شخصی و هنری و ازدواج با هادی کاظمی

بیوگرافی کامل سمانه پاکدل بازیگر خوب کشورمان را در این قسمت قرار داده ایم. در ادامه اطلاعاتی در مورد زندگی شخصی و هنری این بازیگر و عکس های همسرش هادی کاظمی را مشاهده می کنید.

عکس سمانه پاکدل و همسرش هادی کاظمی

بیوگرافی سمانه پاکدل

سمانه پاکدل متولد 1366 است . او یک خواهر و یک برادر دارد . خواهر او سی ساله و برادرش بیست و هفت سال دارد.او با هادی کاظمی (بازیگر سینما و تلویزیون) ازدواج کرده است.

سمانه پاکدل

الگوی اخلاقی او در زندگی مادرش است وپرویز پرستویی را هم الگوی خود در بازیگری انتخاب کرده است . از بازیگران مورد علاقه ی او می توان به فاطمه معتمد آریا ، فاطمه گودرزی و حامد بهداد اشاره کرد. سمانه پاکدل سفر را خیلی دوست دارد و علاقه مند است که مدام به سفر داخلی و خارجی رود.

سمانه پاکدل

بازیگر نقش مهتاب در مجموعه تلویزیونی “دلنوازان” راهنمایی دقیق حسین سهیلی‌زاده و حضور بازیگران پیشکسوت را بزرگترین کمک به بازیگران جوان در ایفای نقش دانست.

سمانه پاکدل

نخستین نقش حرفه ای سمانه پاکدل

او برای اولین بار در تله فیلمی به کارگردانی مهدی گلستانه در تلویزیون دیده شد. در سال 87 در فیلم روز حسرت به کارگردانی سیروس مقدم اولین نقش بلندش را بایی کرد.

سمانه پاکدل

حمایت از دختر آبی

در کلیپی کوتاه که در شهریور سال 98 پخش شد او نیست به وضع کشور گلایه کرد و با دلی پر سخنانی زد که در شبکه های اجتماعی با استقبال کاربران روبرو شد.

سمانه پاکدل

ازدواج سمانه پاکدل با هادی کاظمی

در برنامهٔ دورهمی که ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ از شبکه نسیم پخش شد، سمانه پاکدل خود را بسیار علاقه‌مند به ازدواج معرفی کرد و در مرداد ۹۷ با هادی کاظمی ازدواج کرد. سمانه پاکدل با بازیگر ایرانی هادی کاظمی ازدواج کرد. حاصل ازدواج این دو یک دختر است که فروردین 1402 متولد شد.

سمانه پاکدل

شکایت شهرداری تهران از سمانه پاکدل

در مهر ماه سال 1401 شهراری تهران از سمانه پاکدل به دلیل نشر اکاذیت شکایت رسمی کرد.

سخنگوی شهرداری در این مورد نوشت:

جریان ضد ایرانی یک شایعه مبتذل به نقل از شهردار تهران ساخت. خانم سمانه پاکدل هم با انتشار این فیک‌نیوز توهین‌آمیز علیه دختران هموطن در صفحه خود، برخی از مردم را به اشتباه انداخت و پس از مشخص شدن حقیقت هیچ تلاشی برای اصلاح نکرد. برای جلوگیری از تکرار، ناگزیر از شکایت حقوقی شدیم.

دلیل شکایت، یکی از توئیت های خانم بازیگر است که شهرداری ادعا می کند خبری فیک است.

سمانه پاکدل درباره بازی در مجموعه تلویزیونی “دلنوازان” به کارگردانی سهیلی‌زاده گفت: خصوصیات اخلاقی مهتاب که دختری احساسی است، اما منطقی تصمیم می‌گیرد و بین احساس و تدبیر توازن را رعایت می‌کند برایم جالب بود و من را برای بازی در این پروژه ترغیب کرد.

سمانه پاکدل

وی در ادامه افزود: حضور سهیلی‌زاده و پخش شبانه “دلنوازان” در انتخابم بی‌تاثیر نبود. به هر حال مخاطبان دیدن مجموعه‌های اجتماعی را دوست دارند و این مجموعه هم تعلیق‌های زیادی برای مخاطبان دارد. به نظرم شخصیت مهتاب سفید مطلق نیست و نقاط خاکستری هم دارد مثل قضاوت نادرست او درباره دکتر فرهاد زند.

سمانه پاکدل

بازیگر نقش مهتاب ادامه داد: مهتاب درونگرا است و سعی می‌کند مشکلاتش را خودش حل کند، چون مادری بیمار و خواهری دارد که بیشتر به دنبال شیطنت است. مهتاب دختری است مستقل که روی پای خودش می‌ایستد. بنابراین سر زدن اشتباهات کمتر از او به دلیل تحصیلات و موقعیت خانوادگی‌اش بیراه هم نیست.

سمانه پاکدل

پاکدل ادامه داد: نقش مهتاب را خیلی دوست داشتم و سعی کردم نقش را آنطور که آقای سهیلی‌زاده و فیلمنامه از من می‌خواهد دربیاورم. نقش دختری صبور و متین. مهتاب یک عاشق واقعی است و سنت‌شکنی می‌کند. او عشق خود را با بهزاد نادیده می‌گیرد تا یک ازدواج تحمیلی انجام نشود.

سمانه پاکدل

وی درباره همکاری با سهیلی‌زاده گفت: با توجه به اینکه من به درجه‌ای از بازیگری نرسیده‌ام که بخواهم درباره شخصیتی که بازی می‌کنم نظر بدهم، اما کارگردان مانند پدری مهربان نه تنها به بازیگران هنگام بازی آرامش می‌داد، بلکه برای تمام صحنه‌ها از نظر بازیگران هم استفاده می‌کرد و می‌خواست دیالوگ‌ها را آنطور که راحت‌ترند، اما صحیح بیان کنند.

سمانه پاکدل

این بازیگر درباره حضور بازیگران پیشکسوت همچون پرویز فلاحی‌پور گفت: نمی‌دانم چگونه از کمک بازیگرانی چون آقای فلاحی‌پور، خانم کوثری و… تشکر کنم. آنها نهایت همکاری را با بازیگران جوان کردند. از زحمات سهیلی‌زاده کارگردان، ایرج محمدی و مهران مهام تهیه‌کنندگان و امیر سلیمانی دستیار کارگردان قدردانی می‌کنم که کمک زیادی به من کردند.

سمانه پاکدل
سمانه پاکدل
سمانه پاکدل
سمانه پاکدل
سمانه پاکدل
سمانه پاکدل
سمانه پاکدل
سمانه پاکدل

سمانه پاکدل

مطالب مشابه را ببینید!