مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی ستاره پسیانی ؛ عکس های ستاره پسیانی و همسرش و زندگی شخصی

ستاره پسیانی

بیوگرافی ستاره پسیانی

ستاره پسیانی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر متولد سال 1364 است.از مهم‌ترین آثار ستاره پسیانی می‌توان به بازیگری در فیلم ورود آقایان ممنوع، سریال شوخی کردم و فیلم لانتوری اشاره کرد.

او دختر آتیلا پسیانی و فاطمه نقوی است که آنها هم بازیگر هستند.

ستاره پسیانی

افنخارات ستاره

او برنده تندیس بهترین بازیگر زن در سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر در بخش مسابقه ایران برای بازی در نمایش صد در صد به کارگردانی مرتضی اسماعیل کاشی است.

ستاره پسیانی

نخستین فیلم ستاره پسیانی

ستاره پسیانی نخستین بار در سن 24 سالگی در سال 1385 در فیلم روایت های ناتمام به کارگردانی پوریا آذربایجانی ایفای نقش کرد. موفقیت او نسبت به آثار بعدی اش مانند فیلم ورود آقایان ممنوع، بیشتر نبود ولی تجربه خوبی برای ستاره پسیانی محسوب می شود و در این سریال همکاری با بازیگرانی همچون هنگامه قاضیانی، سعیده امیرساعی، نقی سیف جمالی و … را تجربه کرد.

ستاره پسیانی

بازی در فیلم ورود آقایان ممنوع

ساره پسیانی در سال 1386 بسیار پرتلاش ظاهر شد. مهمترین اصر او در این سال، بازی در فیلم ورود آقایان ممنوع به کارگردانی رامبد جوان بود. با مهارت خود توانست میان مخاطبان سینما خود را مطرح کند. در این فیلم هم در کنار بازیگران معروفی همچون رضا عطاران،ویشکا آسایش، پگاه آهنگرانی و مانی حقیقی ایفای نقش کرده است.

ستاره پسیانی

بازی در فیلم شوخی کردم مهران مدیری

ستاره پسیانی علاوه‌بر فیلم ورود آقایان ممنوع، سال ۱۳۹۲ در ۳۱ سالگی در سریال شوخی کردم نیز بازی کرده است. ستاره پسیانی این‌بار با مهران مدیری یعنی کارگردان سریال شوخی کردم و هنرمندانی چون کمند امیرسلیمانی، مهران مدیری، نادر سلیمانی و نیما فلاح همکاری داشت.

ستاره پسیانی

کارگردانی

ستاره هم مانند پدرش تا به حال چندین کارگردانی تئاتر عروسکی را در کارنامه هنری اش داشته است و تئاتر عروسکی را بسیار می پسندد.

ستاره پسیانی

ازدواج

با وجود اینکه سن ستاره پسیانی از 30 سال هم رده شده است ولی گویا هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است.

ستاره پسیانی

ستاره پسیانی در کنار پدر و برادش

ستاره پسیانی

خبر درگذشت پدرش

پدرش آتیلا پسیانی پس از ماه ها تحمل بیماری در تاریخ 14 مهر ماه سال 1402 در بیمارستانی در کشور فرانسه درگذشت.

مطالب مشابه را ببینید!