مجله تاپ‌ناز‌

روش مشکی کردن موها با مواد طبیعی و گیاهی

روش مشکی کردن موها با مواد طبیعی و گیاهی

می توانید با روش های طبیعی و گیاهی موهای سفید خود را مشکی کنید. روش های زیای برای مشکی کردن موها به صورت طبیعی وجود دارد که در این مطلب آنها را معرفی می کنیم.

مشکی کردن مو با روش های طبیعی

رنگ موی اکثر مردان و زنان ایرانی مشکی است و این رنگ بین خانم ها بسیار پرطرفدار است. اگر تارهای سفید بین موهایشان مشاهده کنند خیلی سریع موها را رنگ می کنند که بهتر است از روش های طبیعی برای مشکی کردن موها استفاده کنید. رنگ موهای شیمایی عوارض زیادی دارند اما با مواد طبیعی می توانید خیلی راحت و در منزل موهای خود را مشکی کنید. در این مطلب برخی از مواد طبیعی که باعث مشکی شدن موها می شوند و ضرری هم ندارند را معرفی می کنیم.

روش مشکی کردن موها با مواد طبیعی و گیاهی

روش های بدون ضرر برای مشکی کردن مو

حنا

استفاده از حنا یک روش هندی است که موها را مشکی می کند و به این صورت باید مصرف کنید : حنا را با ابلیمو، پودر قهوه و کشک مخلوط کنید و استفاده کنید. قهوه را برای از بین بردن قرمزی حنا به آن اضافه می کنیم.

انبه

شاید باورکردنی نباشد ولی انبه هم می تواند موها را مشکی کند، برای رنگ کردن با انبه باید انبه نارس را پوست بکنید و چند برگ انبه را با مخلوط کن کملا له کنید و مواد به دست امده را در معرض نور خورشید بگذارید و سپس استفاده کنید.

کنجد سیاه

کنجد سیاه سرشار از مواد مغذی و انواع ویتامین است و می تواند باعث مشکی شدن موها شود. در ابتدا کنجد سیاه را خیس کنید و با مخلوط کن خوب له کنید تا خمیری یک دست به دست اورید و سپس این خمیر را به موها بزنید تا موهای شما را سیاه کند و باعث رشد و تقویت موهای شما شودو

روش مشکی کردن موها با مواد طبیعی و گیاهی

بدون رنگ موی شیمایی موها را مشکی کنید

چای کیسه ای

یکی دیگر از روش های طبیعی و خانگی برای مشکی کردن موها استفاده از چای کیسه ای است و باید آن را بجوشانید و صاف کنید و سپس به موهایتان بزنید. این روش را باید چندین بار تکرار کنید تا به نتیجه خوب برسید.

» همچنین ببینید :

رنگ موهای جذاب برای تابستان 2018 مدل رنگ مو

اطلاعاتی در مورد رنگ مو که خانم ها باید بدانند

عکس های زیباترین مدل رنگ مو آمبره یا مدل موهای دورنگ

مطالب مشابه را ببینید!