سریال نقطه کور؛ داستان قسمت آخر سریال نقطه کور و عکس بازیگران سریال

سریال نقطه کور

سریال نقطه کور عکس بازیگران و داستان قسمت آخر سریال

سریال نقطه کور Blindspot یک سریال تلویزیونی جنایی آمریکایی است که مارتین گرو آن را ساخته است. 

بازیگران اصلی این سریال جایمی الکساندر و سالیون استیپلتون هستند. این سریال در سال 2015 توسط شبکه ان بی ساهته شده است و در همان سال هم به نمایش گذاشته شد. سه فصل از این سریال ساخته شده است.

سریال نقطه کور

داستان سریال نقطه کور

نقطه کور در مورد یک زن به نام جینی ریمی دوی است که حافظه اش را به طور کل از دست داده است و به صورت اسرارامیزی در میدان تایمز با تتوهای زیادی که روی بدنش دارد توسط پلیس پیدا می شود.

سریال نقطه کور

اف‌بی‌آی وی را بدلیل اینکه تتوی های عجیبی دارد بر روی بدنش تحت مراقبت امنیتی قرار می دهد. بدلیل اینکه وی (یادزدودگی پس گستر دارد) در کل نمی‌داند که چه کسی است.اف بی وی را به دلیل اینکه وی مهارت های زیادی در زبان و مبارزه تن به تن دارد متهم به خدمت در نیروی ویژه دریایی میکند.

سریال نقطه کور

اف بی ای به دنبال هویت واقعی او می باشد اما نمی‌تواند هیچ اطلاعاتی پیدا کند.ازمایش های (دی ان ای)نشان می دهد که وی هیچ گونه سابقه یی در دیتابیس اطلاعات اماری ایالات متحده ندارد. بعداً در یافته می شود که وی دوست کودکی و همسایه مامور ویژه اف بی ای (کورت ویلر) است در ۲۵ سال پیش گم شده بوده و همه فکر می کردنند که وی مرده است اما اینطور نبوده(البته در ابتدا اینطور تصور میشود).

سریال نقطه کور

وی فرزند دو عضو جنش ضد اپارتاید در افریقا جنوبی بود. پدر و مادر وی کشته شده (توسط حکومت وقت) و بعداً وی به یک تشکیل مخفی مربوط به دولت که بچه های کوچک را برای اهداف خود پرورش می دهد برده میشود. اما بعد سقوط دولت، وی توسط یک سرباز امریکایی بنام (شپرد) به همراه برادرش به امریکا برده و برای سازمانی تحت نام (طوفان شن) اموزش می بینند. هر یک از تتوهای جینی یک رابطه با حملات تروریستی که در اینده در نیویورک به وقوع می پیوندد دارد .

سریال نقطه کور

اف بی ای سعی در خنثی سازی این حملات دارد. در این راه کورت ویلر و جینی با هم همکاری میکنند و در هر قسمت جینی یک فلش بک(خاطره) از گذشته خود به یاد می اورد که هویت وی را فاش میکند.

در فصل سوم این سریال جینی و ویلر با هم ازدواج میکنند.

مطالب مشابه را ببینید!