مجله تاپ‌ناز‌

نحوه اجرا کردن برنامه اندروید روی کامپیوتر با bluestacks و NoxPlayer + آموزش

گیمرهایی که با گجت هایی مانند پلی استیسشن و ایکس باکس در صفحات نمایش بزرگ بازی کرده اند، بازی کردن با موبایل به دلیل صفحه کوچکی که دارد خیلی سخت است ولی می توان بازی های اندروید را بر روی کامپیتور (دسکتاپ) هم انجام داد.

برنامه شبیه سازی برنامه های اندروید در کامپیوتر bluestacks بلواستکس

سیستم عامل اندروید بسیار فراگیر شده است و بر روی اثر موبایل ها و تبلت ها مورد استفاده قرار میگیرد و برنامه های زیادی هم برای این سیستم عامل نوشته شده اند. آخرین نسخه این سیستم عامل، اندروید 9 پای است که با استقبال زیادی هم روبرو شده است.

آیا می توان برنامه های اندرویدی را در سیستم عمال ویندوز و نسخه دسکتاپ اجرا کرد؟ خیلی راحت می توانید برنامه های اندرویدی را در محیط ویندوز هم اجرا کنید. اگر قصد برنامه نویسی اندروید یا سیستم عامل ویندوز را دارید و یا حتی اگر گوشی موبایل اندرویدی شما به هر دلیلی خراب باشد و نمی توانید از آن استفاده کنید، می توانید حیلی راحت از دو برنامه ای که در این بخش تاپ ناز به شما معرفی می کنیم استفاده کنید.

نحوه اجرا کردن برنامه اندروید روی کامپیوتر با bluestacks و NoxPlayer

برای اجرا کردن برنامه های اندرویدی در ویندوز، برنامه های زیادی وجود دارند که سرعتشان پایین استو به طور کلی دو برنامه سریع و کاربردی ویندوزی برای اجرای اندروید در ویندوز موجود است که می تونید در ادامه با این برنامه ها اشنا شوید.

 

نرم افزار برای اجرای برنامه های اندروید روی ویندوز

    • برنامه ویندوزی ” bluestacks ”  بلواستکس

در بین برنامه هایی که قالبیت اجرای اندروید روی ویندوز را دارند، بهترین آنها بلواستکس bluestacks است که خیلی معروف و محبوب است و دلیل آن هم سریع و کاربردی بودن آن است.نخستین پیشنهاد ما، برنامه بلواستکس است که می توانید از اینجا آخرین نسخه این برنامه را دانلود نمایید و نصب کنید.

بخوانید : ترفند کم کردن مصرف اینترنت با Metered در ویندوز 10
نحوه اجرا کردن برنامه اندروید روی کامپیوتر با bluestacks و NoxPlayer

عکس از محیط نرم افزار بلواستکس برای اجرای اندروید

نحوه اجرا کردن برنامه اندروید روی کامپیوتر با bluestacks و NoxPlayer

اجرای برنامه Google Play store در برنامه bluestacks بلواستکس روی ویندوز

  • برنامه ویندوزی NoxPlayer
برنامه NoxPlayer ناکس پلیر هم دومین برنامه ویندوزی برای اجرای کردن برنامه های اندرویدی روی ویندوز است که خیلی از برنامه نویسان اندرویدی آن را توصیه کرده اند زیرا قدرت این برنامه در پردازش بیشتر است و می توانید با خیالی راحت از این برنامه استفاده کنید و این برنامه هم برای ویندوز و هم برای مک عرضه شده است. محیط این برنامه خیلی زیبا و جذاب تر است و توصیه می کنیم حتما این برنامه کاربردی را امتحان کنید. می توانید این برنامه را از اینجا دانلود کنید.
نحوه اجرا کردن برنامه اندروید روی کامپیوتر با bluestacks و NoxPlayer

عکس از محیط اجرای برنامه اندروید دی ویندوز مک و ویندوز ناکس پلیر NoxPlayer

نحوه اجرا کردن برنامه اندروید روی کامپیوتر با bluestacks و NoxPlayer

عکس از محیط جذاب و جالب NoxPlayer در مک

مطالب مشابه را ببینید!