مجله تاپ‌ناز‌

مدل دسته گل عروس 140 و راهنمای انتخاب دسته گل عروس 2021

مدل دسته گل عروس 140 + نکاتی برای انتخاب دسته گل عروس 2021

در این بخش مدل های دسته گل عروس شیک 1400 و جدید را مشاهده می کنید. دسته گل عروس یکی از مهمترین اکسسوری های عروس می باشد، البته نمی توان به دست گل گفت اکسسوری. گل و گل آرایی برای برگزاری مراسم جشن ازدواج مهم است و باید بدانید که چه گل و دسته گلی را برای مراسم انتخاب کنید.

مدل دسته گل عروس

نکاتی برای انتخاب دسته گل عروس

دسته گل عروس فصل بهار

گل رز مینیاتوری: گل هاي رز مینیاتوری از دسته گل هایي هستند کـه تقریبا در همه ی ي فصول سال میتوانید پیدایشان کنید، در فصل بهار برای این کـه با تازگی و طراوت بهاری هماهنگ شوید میتوانید از رنگ هاي صورتی و بنفش کم رنگ این گل زیبا استفاده کنید.

مدل دسته گل عروس

دسته گل عروس شیک

گل کوکب: گل هاي کوکب انواع مختلفی دارند و نوع گل کوکب مناسب دسته گل عروس، کوکب زینتی پرپر اسـت کـه در فصل بهار در همه ی گل فروشی ها پیدا میشود، این نوع گل تنوع رنگی زیادی برای دسته گل عروس دارد و از نظر قیمت هم ارزان و مناسب اسـت.

مدل دسته گل عروس

مدل های دسته گل عروس

لیسیانتوس: این نوع گل یکی از زیباترین و رویایی ترین گل هایي‌ست کـه میتوانید برای تزیین میز عروسی و دسته گل‌تان از رنگ هاي سفید و لیمویی و زرد آن استفاده کنید کـه با گلبرگ هاي نازک و قیمت اندکش دل هر عروس و دامادی را می برد.

مدل دسته گل عروس

نرگس درختی: اگر مجذوب معصومیت و سادگی کـه گل نرگس بـه ظاهرتان در روز عروسی شـما می دهد شده اید، ولی مراسم عروسی‌تان در فصل گرم برگزار میشود کـه در آن خبری از نرگس هاي زمستانی نیست، پیشنهاد مـا بشما گل نرگس درختی اسـت.

مدل دسته گل عروس

شیک ترین دسته گل عروس

گل صد تومانی یکی از رایجترین انتخاب عروس و داماد ها برای دسته گل عروسیگل هاي صد تومانی هستند کـه با ظاهر پر برگشان حجم گل‌هاي بکار رفته در گل آرایی مراسم عروسی‌ تان را دو چندان می کند.یک نکتۀ جالب در مورد گل هاي صد تومانی این اسـت کـه نباید فریب اسم این گل را خورد عنوان صد تومانی بـه این دلیل اسـت کـه

در روزگار قدیم کـه این نوع گل بتازگی بـه بازار آمده بود قیمتش صد تومان و از بقیه گل ها گران تر بودو بـه مرور بهمین اسم بین مردم شناخته شد. اگر بـه گل هاي صد تومانی علاقه دارید اما متناسب با بودجه شـما نیستند می توانید از جای گزین ارزان تر این گل ها یعنی گل هاي آلاله استفاده کنید کـه ظاهراً شبیه بـه هم هستند.

مدل دسته گل عروس

مدل های دسته گل عروس 2021

گل آلسترومریا: این نوع گل ها تنوع رنگی زیادی دارند و تقریباَ شبیه ترکیب گل هاي شیپوری و نرگس هستند. قیمت نسبتاَ مناسبی دارند و با سلیقه ي اکثر عروس ها هماهنگند. از این نوع گل در فصل هاي بهار و تابستان هم میتوانید استفاده کنید.

گل زبان در قفا: این نوع گل مناسب دسته گل هاي رویای با تم رنگی آبی و بنفش با مدلهای آبشاری و آویزان اسـت.

گل داودی: این گل ظاهری شبیه بـه گل کوکب دارد و اگر بـه ظاهر گل هاي کوکب علاقه دارید و عروسی‌تان در پاییز اسـت می توانید از گل داودی استفاده کنید.

مدل دسته گل عروس

عکس مدل دسته گل عروس

گل شیپوری: انتخاب چند ساقه گل شیپوری سفید برای یک دسته گل تمام سفید یک انتخاب شیک و رویایی برای عروسی هاي زمستانی اسـت.

مدل دسته گل عروس

دسته گل عروس رز

گل هاي یاسمن: این شکوفه هاي معطر و کوچک برای تکمیل دسته گل عروس خانوم هاي ساده پسند انتخاب مناسبی هستند. برای دسته گل هاي زمستانی می‎توانید از رنگ هاي بنفش و سفید این نوع گل استفاده کنید.

مدل دسته گل عروس

دسته گل عروسی 1400

در آخر هم این نکته را به یاد داشته باشید : نخستین چیزی که در هنگام وورد مهمان ها به تالار عروسی بیشتر دیده می شود زیبایی گل های بکار رفته در تزیینات و دکوراسیون عروسی شما می باشد پس بهتر است با دانش و فکر کافی به سراغ انتخاب گل برای عروسی بروید و همه چیز را به تشریفات و گل فروشی نسپارید تا یک عروسی رویایی و عاشقاه طبق سلیقه خود داشته باشید.

مدل دسته گل عروس

دسته گل عروس جدید

مدل دسته گل عروس

شیک ترین مدل های دسته گل عروس

مدل دسته گل عروس

مدل های شیک دسته گل عروس

مدل دسته گل عروس

دسته گل عروس زیبا و طبیعی

مدل دسته گل عروس

مدل های شیک دسته گل عروس

مدل دسته گل عروس

انواع مدل دسته گل عروس برای عروس خانم های جذاب

مدل دسته گل عروس

دسته گل عروس برای خانم های جذاب

مدل دسته گل عروس

دسته گل عروس شیک و جذاب

مدل دسته گل عروس

مدل های دسته گل عروس جدید

مدل دسته گل عروس

دسته گل عروس زیبا

Flower 20

 

مطالب مشابه را ببینید!