برادر کشی به علت عشق!!

برادرکشی

مرد جنايتكار وقتي متوجه شد مادرش استخوان و بقاياي جسد برادرش را كشف كرده است، با خوردن قرص خودكشي كرد تا راز اين جنايت هولناك فاش نشود، اما زنده ماند.

به گزارش جام‌جم، سرهنگ مهيار سعيدي فرمانده انتظامي شهرستان سيرجان با اشاره به دستگيري مردي كه با همدستي دوست خود، برادرش را كشته و در باغچه خانه‌شان دفن كرده بود، به خبرنگار ما گفت: رسيدگي به اين پرونده خرداد امسال هنگامي در دستور كار پليس آگاهي اين شهرستان قرار گرفت كه خانواده‌اي با حضور در اين مركز از گم شدن پسر جوان خود خبر دادند و براي پيدا كردن وي درخواست كمك كردند. در تحقيق از اين خانواده معلوم شد، روز حادثه آنها به مهماني رفته بودند. هنگام بازگشت متوجه مي‌شوند، پسرشان به خانه بازنگشته و چمدان لباس‌هايش نيز در خانه نيست. در پي غيبت طولاني پسرشان، جستجو براي يافتن وي را آغاز مي‌كنند اما تلاش‌هايشان بي‌نتيجه مي‌ماند.

غيبت مرموز مرد جوان

سعيدي اضافه كرد: در پي اين شكايت، جستجوي پليس براي يافتن مرد گمشده آغاز مي‌‌شود اما در ادامه ماموران متوجه مي‌شوند دوستان و اقوامش از گم ‌شدن وي بي‌اطلاع هستند. در حالي كه تلاش پليس براي يافتن جوان گمشده همچنان ادامه داشت، دو روز پيش مادر وي با حضور در مركز پليس از كشف استخوان انسان در باغچه خانه‌شان خبرداد.

كشف استخوان انسان، راز مرد گمشده را برملا كرد

فرمانده انتظامي شهرستان سيرجان يادآور شد: اين زن كه بشدت وحشت كرده بود در تحقيقات به پليس گفت كه مشغول جمع‌آوري پيازهاي كاشته شده در باغچه بوده كه ناگهان متوجه استخوان‌هاي دفن‌شده انسان در باغچه مي‌شود. با داد و فرياد پسر ديگرش را كه در خانه بوده صدا مي‌زند و با مطلع كردن وي، به مركز پليس مراجعه مي‌كند.

خودكشي پسر خانواده در كنار محل كشف جسد

سعيدي افزود: در پي اطلاعات به دست آمده از اين زن، كارآگاهان جنايي عازم محل مورد نظر در يكي از محله‌هاي شهرستان سيرجان شدند و مشاهده كردند پسر ديگر اين خانواده نيز بيهوش كنار باغچه افتاده است.

ماموران كه به اين موضوع ظنين شده بودند، ابتدا مرد بيهوش را به مركز درماني انتقال دادند و در مرحله بعدي به حفر باغچه پرداختند و با كشف استخوان و بقاياي جسد يك انسان، موضوع را به بازپرس كشيك ويژه قتل دادسراي سيرجان گزارش دادند و با هماهنگي قضايي، آنها را به پزشكي قانوني منتقل كردند تا مشخص شود، استخوان و بقاياي جسد متعلق به مرد گمشده بوده يا نه؟

نجات برادر و راز مرد گمشده

فرمانده انتظامي شهرستان سيرجان با اشاره به رازگشايي از اين جنايت گفت: كارآگاهان جنايي با حضور در بيمارستاني كه برادر مرد گمشده به آنجا منتقل شده بود، به تحقيق از مسوولان بيمارستان پرداختند و معلوم شد، وي با خوردن قرص قصد خودكشي داشته است كه با انتقال بموقع به بيمارستان،‌ نجات يافته است. در اين مرحله كارآگاهان جنايي به اين جوان ظنين شده و احتمال دادند وي از سرنوشت برادر گمشده‌اش و همچنين استخوان و بقاياي جسد كشف شده در باغچه خانه‌شان خبر دارد. با تحقيق از مرد جوان، وي اعتراف كرد با همدستي يكي از دوستانش برادرش را كشته و در باغچه خانه‌شان دفن كرده‌اند.

عامل جنايت به پليس گفت: من و برادرم به يك دختر علاقه‌مند بوديم و هر كدام درصدد ازدواج با وي بوديم بنابراين بر سر همين با يكديگر درگير شديم. به گفته متهم به قتل، او سرانجام تصميم مي‌گيرد برادرش را كه سد راه اين ازدواج بوده، از ميان بردارد بنابراين موضوع را با يكي از دوستانش در ميان مي‌گذارد و يك روز در غياب اعضاي خانواده، دو نفري به وي حمله مي‌كنند و آنقدر كتكش مي‌زنند كه او بيهوش مي‌شود سپس برادر جنايتكار با اطمينان از بيهوش شدن برادرش، با جسمي سنگين محكم به سر وي ضربه‌اي زده او را به قتل مي‌رساند.

در پي اعتراف مرد جوان به قتل و دفن برادرش، همدست وي نيز تحت تعقيب قرار گرفت و در يكي از محله‌هاي شهرستان سيرجان دستگير شد.

مطالب مشابه را ببینید!