مجله تاپ‌ناز‌

سریال پردیس؛ خلاصه داستان سریال پردیس و عکس و بیوگرافی بازیگران سریال پردیس

سریال پردیس

سریال پردیس

سریال پردیس به تهیه کنندگی حمید نیلی و به کارگردانی سعید نقدزاده امسال ماه رمان سال 1398 از شبکه سوم پخش می شود.

تهیه کننده این سریال در مورد ساخت این سریال گفت :

 پیش تولید فاز اول این مجموعه تلویزیونی به نویسندگی کاوه مهدوی و کارگردانی سعید نقدزاده در ۵۰ قسمت به عنوان اولین اثر نمایشی خانه تولیدات جوان صدا و سیما جهت پخش از شبکه سه سیما آغاز شده است.

در فاز اول تولید این مجموعه از ترکیب بازیگران جوان و خوب تلویزیون در کنار بازیگران حرفه‌ای و کار اولی تئاتر در تلویزیون بهره می گیریم و همچنین از بیش از ۳۰۰ متقاضی بازی از تهران و دیگر شهرستان‌ها تست حضوری و غیر حضوری گرفته شده است.

سریال پردیس

داستان سریال پردیس

هنوز در مورد خلاصه داستان سریال پردیس اطلاعاتی منتشر نشده است و تهیه کننده با بیان اینکه بزودی نام بازیگران این مجموعه اعلام می شود در مورد سریال گفت:  در حال حاضر مذاکره با بازیگران برای حضور در این مجموعه صورت گرفته و گروه تولیدی در تلاش است که این مجموعه به پخش ماه مبارک رمضان برسد.

این تهیه کننده تلویزیون در پایان با اشاره به اینکه از بهمن‌ماه امسال کار نگارش فیلمنامه اثر آغاز شده اظهار داشت:

ترکیب عوامل طوری انتخاب شده‌اند که همه از جوانان فعال و با خوش فکر این حوزه هستند.

سریال پردیس

معرفی بایگران سریال پردیس

بازیگران سریال پردیس عبارتند از: مهدیه نساج، سلمان فرخنده، فرامرز قلیچ خانی، نیلوفر هوشمند، محیا اسناوندی، فریبا طالبی، ستاره حبیبی، مهدی فریضه، حسام خلیل نژاد، بهامین تورانی، فرشاد کلباسی، مهدی سجادیان، آرش ماهان، راحله قبادی، مرتضی شریف و علی الهی هستند.

سریال پردیس

عوامل سازنده سریال پردیس

دیگر عوامل این مجموعه تلویزیونی مهناز توکلی طراح فیلمنامه، امیر کلاته جانشین تهیه کننده، مجتبی برهانی زاده مدیر تولید،امیر کوروش اعرابی کارگردان تلویزیونی، فرانه نصری دستیار اول کارگردان و برنامه ریز، بابک شعاعی طراح گریم، مسعود اوسطی طراح صحنه و لباس، محمد جواد یمغی مدیر صدابرداری، حسین ساجدی فر مدیر تدارکات، وحید محرابیان مدیر روابط عمومی، مهدی سربازی امور رسانه ای و موسسه فرهنگی هنری هومان هنر مجری طرح این اثر را برعهده دارند.

سریال پردیس

زمان پخش سریال پردیس

سریال پردیس در 2 فصل ساخته شده است و فصل نخست این مجموعه 50 قسمتی است و قرار است از شبکه سوم سیما پخش شود.

سریال پردیس

مطالب مشابه را ببینید!