توضیحات رفیق مجری تازه درگذشته درباره علت مرگ وی!

توضیحات رفیق صمیمی مجری تازه درگذشته درباره علت مرگ وی!/باید منتظر شویم پزشکی قانونی نتیجه تحقیقات خود را اعلام کند

به گزارش شبکه ایران در حالی که ساعاتی قبل خبر مرگ یکی از مجریان شبکه دوم تلویزیون منتشر شده بود و گمانه زنیهای شبکه ایران هم حکایت از این داشت که این مجری نیما نهاوندیان است، پوریا تابان دوست نزدیک نهاوندیان که مدتها با وی سابقه همکاری داشت در گفتگو با شبکه ایران این خبر را تایید کرده و افزود:«متاسفانه نیما درگذشته است اما باور کنید خودم هم نمی دانم علت مرگ نیما چه بوده است. باید فرصت دهیم تا کارشناسان پزشکی قانونی در این باره تحقیقات لازم را انجام دهند.»

وقتی از تابان می پرسیم که آیا نهاوندیان به قتل رسیده یا به مرگ طبیعی درگذشته هم وی پاسخ می دهد:«به خدا خودم هم نمی دانم. اصلا حالم خوب نیست و واقعا در شوک هستم. باید زمان بگذرد تا کمی آرام شوم.»

نیما نهاوندیان
نیما نهاوندیان

نیما نهاوندیان(چپ)در کنار پوریا تابان

تابان درباره آخرین دیدارش با نیما نهاوندیان هم می افزاید:«دورادور با نیما در ارتباط بودم اما دقیق خاطرم نیست که آخرین بار چه زمانی با او صحبت کردم. هین الان که با شما صحبت می کنم هم درگیر اجرایی کردن برنامه تشییع جنازه این دوست عزیزم هستم.»

پوریا تابان با گفتن این جمله که «از خدا می خواهم نیما را رحمت کند و از مردم هم می خواهم برای تازه درگشته طلب مغفرت کنند.» به گفتگو با شبکه ایران پایان داد.

مطالب مشابه را ببینید!