مجله تاپ‌ناز‌

شخصیت شناسی افراد از روی فرم لب ها

یکی از ویژگی های تعیین کننده شخصیت هر فردی فرم لب ها است. در این مطلب نگاهی به فرم لب ها و بعضی از ویژگیهای شخصیتی مرتبط با آن می اندازیم.

فرم لب ها در مورد شخصیت افراد چه می گویند؟

شاید در ویژگیهای به خصوصی تفاوت وجود داشته باشد، فرم لب در خقیقت می تواند نحوه ارتباط شما با دیگران را راهنمایی هایی بکند.فرم لب های می تواند به هنگام حرف زدن به شما سر نخ هایی در مورد شخصیت شما بدهد.

شخصیت شناسی افراد از روی فرم لب ها

از روی فرم لب شخصیت افراد را بشناسید

1. لب های ضخیم یا بزرگ
افردی که لب ضخیم و بزرگ دارند از نعمت درک چگونگی توجه به افراد برخودار هستند. اگر لب شما به این شکل است از کودکی به بچه گربه های خیابان شیر می دادید، همیشه حیوانات بی پناه را به منزل خود می آوردید. این افراد غریزه مادری قوی دارند و آرزو دارند که از افراد اطرافش همیشه حمایت کند. او در بدترین شرایط هم به دیگران فکر می کند. این افراد معمولا والدین مسوئلیت پذیر و دست و لبازی می باشند.
شخصیت شناسی افراد از روی فرم لب ها

لب های بزرگ و ضخیم

2. لب بالایی بزرگتر
افرادی که لب بالایی بزگتری دارند در اغلب موارد احساساتی، پر جذبه و خنده رو هستند، این افراد عزت نفس بالایی دارند و قدرت جذب انها نیز بالا می باشد و همیشه دوست دارند در مرکز توجه باشند.

ویژگیهایی که از روی فرم لب می توان تشخصی داد

3. لب های هم اندازه
اگر هر دو لب شما هم اندازه هم است، شخصیت متعادلی دارید و چشم انداز سالمی از زندگی دارید. این افراد در مواجه با مشکلات و حل انها به طور معقول و محتاطانه برخورد می کنند. این افراد شنونده خوبی هستند و اتقادات را می پذیرند و به نظر بقیه احترام می گذارند و همین طور به خندیدن و جوک گفتن علاقه دارند و دوست دارند فردی مثبت باشند.
شخصیت شناسی افراد از روی فرم لب ها

شخصیت افراد با لب باریک

4. لب های باریک
افردی که لب های باریکی دارند بیشتر مواقع گوشه گیر هستند. شخصیت این افراد به گونه ای است که از دیگران بی نیاز هستند ولی با دوستانشان راحت هستند، این افراد مشکلاتشان را خودشان حل می کنند و با آن کنار می آیند.

شخصیت شناسی افراد از روی شکل لب ها

5. لب بالایی V شکل
افراد با این فرم لب ، افرادی خلاق، هنرمند عالی و موسیقی دان هستند ، آنها به عنوان فردی با حافظه تصویری خوب شناخته می شوند. آنها خیلی اجتماعی هستند و همیشه سعی دارند احساساتشان را بیان کنند و همیشه نیز موفق هستند.
شخصیت شناسی افراد از روی فرم لب ها

شخصیت شناسی لب های v شکل

6. لب بالایی با کمی انحنا
اگر لب بالایی شما انحنای ملایمی دارد ، شما فردی دلسوز ، حساس و مهربان هستید ، شما همه چیز را جدی می گیرید و به هر نحوی که بتوانید به همه کمک می کنید ، در هر جایی که باشید.

علم روانشناسی درباره فرم لب ها چه می گوید

7. لب بالایی صاف
اگر لب بالای شما صاف است، شما برای هر چیزی احساس مسئولیت شدید دارید شما فرد مطمئنی هستید. عشق شما می داند که می تواند در موقعیت های سخت روی شما حساب کند.
شخصیت شناسی افراد از روی فرم لب ها

شخصیت شناسی لب های  کوچک و پر

8. لب های کوچک و پُر

اگر شما لب های پُر ولی کوچک دارید ، احتمالا شما فردی عشوه گر و خیلی جذاب هستید راحتی خودتان در صدر اولویت هایتان است. اگر چه این ممکن است خود پسندانه به نظر برسد، در نهایت، شما دلسوز و وفادار هستید ، و همیشه در زمان احتیاج برای کمک به دیگران برمی خیزید. شما نمی خواهید علایق خودتان را بالاتر از بقیه قرار دهید، ولی نمی خواهید که شانس های ویژه را از دست دهید بنابراین قبل از سرگرم شدن به چیزی، خوبی و بدی های آن کار را سبک و سنگین می کنید.

فرم لب ها و خصو صیات اخلاقی

شخصیت شناسی افراد از روی فرم لب ها

از شخصیت شناسی فرم لب چه می دانید

9. لب های بالایی خیلی نازک
اگر لب بالای شما خیلی نازک تر از لب پایینی شما است شما خوش بختید ، به این معنی که توانایی رهبری عالی دارید. شما یک شخص متقاعد کننده هستید و می دانید چطور دیگران را قانع کنید که چیزی که می گویید همان گونه است و شما لیاقت آن را دارید. شما نیروی شخصی بالایی دارید، که می تواند طغیان کند. دست به هر کاری که می 6زنید ، موفقیت در انتظار شما است اگرچه در روابط احساساسیتان ممکن است مشکل به وجود بیاید ، زیرا درخواست های زیادتان ممکن شما را بدشانس کند.
شخصیت شناسی افراد از روی فرم لب ها

شخصیت شناسی لب های بالایی نازک

10. لب پایین از لب بالا بزرگتر است
این افراد بی قرار هستند و دلشان نمی خواهد در برنامه زمانی معینی کارها را انجام دهند. این اشخاص می دانند چگونه تفریح کنند و همیشه احتیاج دارند روی چیزی متمرکز شوند که به آنها کمک کند انرژیشان را انتقال دهند.

مطالب مشابه را ببینید!