مجله تاپ‌ناز‌

این دختر جذاب ترین چهره و زیباترین موها را دارد

عکس های دختری با جذاب ترین چهره و زیباترین مو, این دختر جذاب ترین چهره و زیباترین موها را دارد

عکس های دختری با جذاب ترین چهره و زیباترین مو

همه انسان ها ارزو دارند زیبا باشند. اگر سرونوشت این دختر را بخوانید باور نمی کنید که وی روزی تا این حد زیبا می شود. آناستازیا سیدورووا دختر زیبای اهل روسیه است که زمانی کاملا طاس شده بود و مشکل ریزش شدید مو را داشت. حال به عنوان تریکولوژیست به رشد و تقویت مو هاي هزاران زن کمک می کند.

او سال ها از طاسی رنج می برد و اکنون تجارب شخصی اش را در مورد این مشکل با دیگران زنان در اینستاگرام به اشتراک می گذارد و توصیه های مربوط به مواظبت مو را به زنان دیگر می دهد. موهای این دختر در سن 18 سالگی شروع به ریزش کرد ووی کاملا طاس شد اما انا نا امید نشد و تصمیم گرفت درمان شود. حال بعد از گذشت 5 سال از این اتفاق، موهای این دختر بسیار بلند و پرپشت شده است و باورکردنی نیست.

صفحه اینستاگرام او حالا بیش از ۳۵۰ هزار فالوور دارد.این بیماری به آناستازیا کمک کرد تا اساس حرفه اي اش را انتخاب کند و حالا بعنوان یک تریکولوژیست پیروز به مردم کمک میکند به مو هاي بلند رویایی خود برسند و از روشهای پیچیده اي برای مواظبت کردن از موها بهره گیری کنند.توصیه آناستازیا برای رسیدن به مو هاي تندرست و خوشگل این هست:

حفظ تراز در غذا و کنار گذاشتن رژیم

پريشاني نداشتن

بهرهگیری از تولیدات مناسب نوع مو هاي شما

بهرهگیری از ماسک هاي مغذی دست کم ۲ بار در هفته

بهرهگیری از روغن هاي متمایز به خصوص روغن آووکادو

قیچی کردن موخوره ها

شستن موها بادقت و خشک کردن صحیح انها. در ابتدا باید ۶۰ درصد موها خشک شود ودر مرحله بعد از سشوار و برس بهرهگیری شود.اگر ریزش موها از حالت عادی خارج شود «مثلاً ۵۰ تا ۱۰۰ تار مو در روز» باید برای درمان نزد متخصص مو بروید.به علت سنجیدن اي که آناستازیا داشته هست میتوان به توصیه هاي او اطمینان کرد.

عکس های دختری با جذاب ترین چهره و زیباترین مو, این دختر جذاب ترین چهره و زیباترین موها را دارد

دختری زیبا با چهره ای بسیار ذاب و موهای بلند

عکس های دختری با جذاب ترین چهره و زیباترین مو, این دختر جذاب ترین چهره و زیباترین موها را دارد

عکس های دختر جذاب با مدل موهای بلند

عکس های دختری با جذاب ترین چهره و زیباترین مو, این دختر جذاب ترین چهره و زیباترین موها را دارد عکس های دختری با جذاب ترین چهره و زیباترین مو, این دختر جذاب ترین چهره و زیباترین موها را دارد عکس های دختری با جذاب ترین چهره و زیباترین مو, این دختر جذاب ترین چهره و زیباترین موها را دارد عکس های دختری با جذاب ترین چهره و زیباترین مو, این دختر جذاب ترین چهره و زیباترین موها را دارد

همچنین ببینید :

مطالب مشابه را ببینید!