برای رنگ پوست شما کدام رنگ ابرو مناسب است؟

انتخاب رنگ ابرو

وقتی رنگ موی خود را تغییر می دهید باید رنگ ابرو را هم تغییر دهید اما اینکه چه تناژ رنگی به رنگ پوست صورت شما می آید هم مهم است و باید بهترین رنگ ابرو را انتخاب کنید تا چهره شما تناسب داشته باشد.

انتخاب رنگ ابرو با توجه به رنگ پوست صورت

رنگ کردن ابرو می تواند بسیار چهره شما را تغییر دهد و باعث شود چهره شما زیباتر شود به شرطی که بتوانید رنگ ابرویی را انتخاب کنید که با رنگ پوست صورت شما همخوانی داشته باشد، برای انتخاب رنگ ابروی خود باید رنگ پوست را در نظر بگیرید و متناسب با رنگ پوست خود رنگ ابرو را انتخاب کنید.

اگر رنگ ابرو را بدرستی انتخاب نکنید باعث می شود که در چهره شما ناهماهنگی ایجاد شود، اگر نمی دانید که چه رنگ ابرویی برای شما و رنگ پوست شما مناسب است در این بخش از تاپ ناز همراه ما باشید تا شما را رهنمایی کنیم.

راهنمای انتخاب بهترین رنگ ابرو

اگر موهای خود را رنگ کرده اید و نمی دانید بهترین رنگ برای ابرو کدام است شما باید در این شرایط رنگ پوست خود را هم در نظر بگیرید زیرا این رنگ پوست است که مشخص می کند که کدام  رنگ ابرو برای شما بهتر است.

انتخاب رنگ ابرو

انتخاب رنگ ابروی خوب برای شما

خانم هایی که پوست سفید و رشون دارند بهتر است رنگ ابروهایشان فقط یک درجه روشن تر از رنگ موهایشان باشد یعنی موهایتان هر رنکی که است باید رنگ ابروی شما یک درجه از آن روشن تر باشد.

زنانی که پوست سبزه و تیر دارند باید رنگ ابروهایشان روشن باشد تا چهره بازتری داشته باشند، به همین دلیل بهتر است از رنگ موی روشن استفاده شود تا با رنگ ابرو و رنگ پوست هماهنگ باشد.

پوست چه تیره باشد و چه روشن باشد اگر رنگ موهای شما شرابی است بهترین کار این است که ابروهای خود را تیره کنید، تا چهره شما بسیار زیباتر شود.

انتخاب رنگ ابرو مناسب رنگ پوست و مو

خانم هایی که پوست های سفید و روشن دارند باید رنگ ابروهایشان فقط یک درجه روشن تر از رنگ موهایشان باشد یعنی موهایتان هر رنگی که بود باید رنگ ابروهایتان یک درجه از آن روشنتر باشد.

برای رنگ پوست شما کدام رنگ ابرو مناسب است؟

رنگ ابرو برای پوست سفید

خانم هایی با پوست های سبزه و تیره باید رنگ ابروهایشان روشن باشد تا چهره شان باز تر دیده شود، به همین دلیل بهتر است از رنگ موی روشن استفاده کنید تا با رنگ ابروها و رنگ پوست هماهنگی داشته باشد.

پوست تان چه تیره باشد و چه روشن اگر رنگ موهایتان شرابی است بهترین کار این است که ابروهایتان را تیره کنید اینطوری چهره ای زیباتر خواهید داشت.

برای رنگ پوست شما کدام رنگ ابرو مناسب است؟

رنگ ابرو مناسب برای موی شرابی

 

مطالب مشابه را ببینید!