آشنایی با ایرنا شایک نامزد جنجالی رونالدو +عکس

او با نام اصلي “ايرينا شايخليواموا” در 6 ژانويه سال 1986 در روسيه متولد شده است ، مادر او يک معلم موسيقي در مدرسه بود و هميشه آرزو داشت او نيز روزي موسيقي بخواند به همين دليل او در سن 9 سالگي وارد مدرسه موسيقي شد و مدت 7 سال در آنجا تحصيل کرد اما چون اين مسئله برايش خسته کننده بود خيلي زود نوازندگي پيانو و اجرا در گروه کر را رها کرد.

ایرنا شایک
ایرنا شایک

پدر وی نیز در يک معدن زغال سنگ کار ميکرد و زمانيکه او يک دختر کوچک مدرسه اي بود درگذشت.
ایرنا شایک تنها يک خواهر با نام “تاتيانا” دارد . مادر او براي رفع مشکلات خانواده مجبور بود در دو جاي مختلف کار کند. اما خانواده کوچک و سه نفري آنها هميشه از يکديگر درمقابل مشکلات حمايت ميکردند.
او مدتي به عنوان بازارياب مشغول به کار شد و در همان زمان با ديدن يک آگهي به مدرسه زيبايي شهرشان پيوست و در آنجا بود که زندگي او براي هميشه دگرگون شد. يک آژانس مدلينگ خصوصي او را کشف کرده و به خدمت گرفت.

ایرنا شایک
ایرنا شایک

 

او بعدها کارش را به صورت حرفه اي با کار در اروپا در سال 2005 آغاز کرد و براي اولين بار درسن 19 سالگي و در پاريس به صورت يک مدل حرفه اي روي صحنه رفت.
از سال 2010 او وارد رابطه اي جدي و جنجالي با يکي از پرطرفدارترين فوتباليستهاي حرفه اي جهان “کريستيانو رونالدو” پرتقالي شد . آنها در يک همايش مد مربوط به برند معروف آرماني با يکديگر آشنا شدند و رابطه شان همچنان ادامه دارد./پرداد

مطالب مشابه را ببینید!